Колко Ви е сметката за ток на месец?

  • 1 089 633
  • 13 566
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 15 486
Не е на мое има, а мъжа ми все няма  време и не му се занимава.
Трябва ти оторизационния код, който го има на разпечатката на изравнителната сметка и чрез сайта на ЧЕЗ предполагам за няколко минути си готова.
Но има диапазон в който е възможно. Няколко седмици след като получиш изравнителната беше.
Много ти благодаря!Ще опитам да направя нещо.

# 91
  • Мнения: 606
зимата под 150-200лв не пада.Ама и ние хич не го щадим.Климатика и бойлера си работят денонощно,и разни духалки тук таме
лятото стотина

# 92
  • Мнения: 387
За последните 2-3 месеца е акала 150-160 и можеше и още да е-2 климатика,бойлер ,пералня и миялна,готварска печка,които си работят почти постоянно.

# 93
  • Мнения: 1 914
Дойде изравнителната-581лв.Прогнозни по 130лв.Отопление с конвектори в къща.Кошмар.От 5 дни съм в шок и нямам идея как ще платя тази сума ooooh!

# 94
  • Мнения: 1 735
Само на електричесство, зимата между 120-180 лв, засега

лятото е 50-70 лв

# 95
  • Мнения: 216
за декември-45лв  за януари-53лв Joy

# 96
  • Мнения: 3
Зимата плащаме между 50-60лв.,а лятото между 40-50лв.

# 97
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Дойде изравнителната-581лв.Прогнозни по 130лв.Отопление с конвектори в къща.Кошмар.От 5 дни съм в шок и нямам идея как ще платя тази сума ooooh!

Ами то си е за шок!  Shocked
Съчуваствам ти.  Hug

# 98
  • Мнения: 353
последната ни сметка е 255,80 ст. - още не съм я платила  ooooh!

# 99
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
При нас още няма изравнителни. Като гледам тук разни суми и свят ми се завива  Confused

# 100
  • София
  • Мнения: 346
Този месец е близо 48лв,все се въртим около тази сума,и зиме и лете.Бойлери и отоплителни уреди не включваме,защото сме клиенти на "Топлофикация Crazy"

# 101
  • Sofia
  • Мнения: 4 068
получих изравнителна 150лв.  Shocked Shocked Shocked

# 102
  • Мнения: 4
При нас още няма изравнителни. Като гледам тук разни суми и свят ми се завива  Confused
Защо още нямате изравнителни сметки? Доколкото виждам по местоживеенето сте клиенти на ЧЕЗ, а техните са готови за последното тримесечие.
Аз миналата седмица посетих центъра им за обслужване на клиенти да се разправям, че ми бяха начислили лихви на прогнозни сметки и служителката ми каза, че вече няма да има прогнозни и изравнителни, тъй като  започват вече ежемесечно отчитане.
Проверете си сметката в сайта им, защото може да не сте получили само хартиеното извлечение и ще ви начислят лихви.

# 103
  • София
  • Мнения: 9 880
Около 50-60лв.Всеки ден ползвам:пералня,сушилня,миялна,хлебопекарна.Хладилник с фризер,три телевизора.Отопляваме се на парно.

# 104
  • Мнения: 183
Отговорите в анкетата, лично на мен ми се струват абсурдни.

Нашата сметка е около 100 лв летните, към 200 пролет и есен, и зимата удряме 400.

Общи условия

Активация на акаунт