АПРИЛки коледен подарък имат вече - те знаят пола на малкото човече! - 13

  • 22 461
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 38
благодаря ти Вяраа!   Hug
момичета днес вси4ки Танички имат имен ден!честит празник на вси4ки ,носещи това име!

# 691
  • Мнения: 1 990
ASITA5, бъди здрава и запази вярата, че всичко оттук-нататък ще е от хубаво по-хубаво! Пожелавам ти го от сърце!
anni2002, бъдете много щастливи с бъдещия татко и най-гордите родители!
Ако има именички сред нас - ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!
Добре дошла, maminka0418Hug
Голямото бебче е при януарките - аз още снощи се втрещих и се възхитих на тази майка-героиня!
Да, забравих за "Bivacin", а и "Дуфалак" може да се пие. В "Тина Киркова" дават рициново масло, което си гадничко на вкус. На мен ми помогна в началото, след това май му свикнах и спря да ми действа, та минах на "Дуфалак", докато ми се нормализираха червата. Моята кума, която роди през ноември, каза че се е "оправила" само с ябълков сок и обикновени бисквити, но при всеки е различно!
Хубав ден! Hug

# 692
  • Мнения: 157
За голямото бебе аз го прочетох това на 1стр. при февруарките, мамата ебила с февруарски термин в началото  Shocked и подразбрах,ч е това и е второ момиченце , първото се е родило 6 кг. Живи и здрави да са и дечицата на мамата -герой   bouquet
Честит имен ден на всички именнички!

# 693
  • Мнения: 19
И от мен честит имен ден на всички мами, носещи името Таня...и честит рожден ден на asita5 да сте живи и здрави и много много щастливи...
Момичета и аз гледам че всички лентички напреднаха доста, повечето от вас влязоха вече и в 7ми месец...Кошмарите и при мен започнаха вечер...ужас!!!!Днес ходих да дам кръв и урина, за втори път и ще чакам резултати.
Хаиде лек ден на всички и на празнуващите наздраве с айранче :')  bouquet  bouquet  bouquet

# 694
  • Мнения: 683
аз съм Таня и празнувам днес.
не мога да черпя с хубави торти и разни други, но виртуално ви черпя за мое здраве и за здравето на бебчето ми  Drunk

# 695
  • Мнения: 71
Да е живо и здраво голямото бебче и майка героиня Hug.кой може да ми даде парола да гледам снимчици .как сте с килцата мамчета.аз до тука съм 15кг. Shocked.

# 696
  • Мнения: 71
честит имен ден tansu  bouquetЖелая ти здраве и много хубави моменти от тук нататък

# 697
  • Мнения: 19
Aи аи с килцата, ами честно казано незнам...при доки като се тегля съм 63, качила сам 8 апък на други места все повече и все различни килограми ме изкарва...направо незнам на кого да вярвам...

# 698
  • Мнения: 184
Благодаря ви мами за хубавите пожелания.аз след малко тръгвам за ж.к.-дано ме зарадват ,че всичко с бебка е наред,че ми е едно притеснено.нали при мен се установи ,че госпожичката е назад с 5-7 дни,а със сигурност не съм заченала по-късно,дори с 2 дни по-рано.казват че за сега не е фатално,ама се  следим изкъсо.явно ще е по-дребна на килограми... HugИма ли и други с моя проблем,гледам че почти при всички бебоците вървят на пред в седмиците си.
честит имен ден на всички именнички.  bouquet

# 699
  • Мнения: 683
аз съм +17  Shocked Blush и повечето ми са на корем. коремът ми е огромен. от 5тия месец разни непознати ми казват: " а, ти скоро ще раждаш" и на мен ми е неудобно да обяснявам, че съм още в 5ти месец.
много ли се качва в последните месеци? направо страх ме хваща. мислех да се огранича до 20, ама да видим...

# 700
  • Мнения: 18
Здравейте сладки мамчета!
Честити празник на всички които празнуват.

Постоянно чета, но не мога да намеря време да пиша, много отдавна не съм писала. Исках да попитам, какво мислите за маслото от ший, някоя мама ползвала ли го е? И най-вече дали се ползва по време на бременност? Ако някой може да ми помогне ще бъда много благодарна.

Приятен ден на всички и много усмивки!

# 701
  • Мнения: 71
Delta,какво е това масло против стрии ли е ? newsm78.

# 702
  • Sofia
  • Мнения: 523
Добър ден!
Честито на всички празнуващи. Момичета - внимавайте с килограмите! Сериозно го казвам (аз с баткото качих 30 и свалих само 10) - но въпросът не е в свалянето - това са много килограми, които натоварват организма като цяло. Не е безобидно нещо. А и тепърва предстои да качваме. Иначе за протокола аз съм +6.5 кг.

ASITA5, и моето момиче ехографа го изкарва около 1-2 седмици по-малко, но важното е, че се развива нормално. до сега на всеки един ехорафски преглед виднаги е била с толкова по-малка - включително и на ФМ и ми казаха, че щом се развива за 2 седмици като за 2 седмици - значи няма нищо притеснително за сега. И мнението е, че зачеването е станало по-късно - което е напълно възможно - щото аз с календарче не съм ходила да проверявам.

# 703
  • Мнения: 157
За килограмите - аз съм +12 - 13  кила до сега  Embarassed и ме е срам защото не съм от слабинките. Мисля, да задържа тези и да не се двам повече  Mr. Green
poliville Ако си почнала при лекаря си да следиш теглото си от самото началот, само там гледай. Защото тук не е важно точно колко си, а колко е разликата от преди и сега и само на един кантар ще т покаже, инач ако последния път си била 60 кила на кантара при доктора а сега се теглиш на кантари на познати и ти показват 66, а докторския ти показва 64 - вярното е доктроския, 4 кила си качила. Офф голямо обеяснение спретнах  ooooh!
arksi Познавам жени, които качиха повече в началото и накрая не качиха повече от 2-3 кила, като край имам в предвид 3ти триместър, така, че е индивидуално. Аз нес е тъпча нито ям само калорични неща но факт са ми килограмите  Crazy Иначе си много права, че многото килограми натоварват организма и осен това не са благоприятни за раждането - вагиналното  Peace

# 704
  • Мнения: 18
Мисля, че да. И не само използва се и за петна, белези, използва се и като защитен крем от вредните слънчеви лъчи. Пише, че подържа кожата мека, гладка и еластична.  Но не знам дали да го използвам.

Общи условия

Активация на акаунт