Кюретаж и забременяване след това - 8

  • 26 057
  • 727
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 686
Искам да ви кажа, че съм учудващо спокойна. Поне знам какво е, а не тръпна в очакване на поредния кръвен тест. Спокойна съм и за лекарите, които ще се погрижат за мен. Майка пристига утре. Достатъчно материали по темата изчетох, така че знам какво да очаквам. Надявам се, само да не изникнат проблеми и операцията да си мине като планувана, а не по спешност.

# 61
  • Мнения: 502
Amalleira , много неприятно мила,... spoko. Ще стискам палци всичко да мине нормално  Praynig. Радвам се,че звучиш спокойно, а и щом така се чувстваш...не знам какво да кажа...с теб сме и догодина се изнасяме ЗАВИНАГИ от тук Naughty  Hug

# 62
  • Мнения: 1 754
Амалерия, дано всичко мине успешно! Ще бъдем мислено с теб. Наистина лекаря, който си избрала е добър. Бързо да се възстановиш и да се справиш леко в този труден момент! Praynig

# 63
  • Мнения: 453
Момичета, включвам се и аз в новата тема да ви пожелая на всички най-прекрасната 2010 (пък януари живот и здраве аз трябва да открия бебешкия сезон и да ви повлека всичките след мен  Heart Eyes)
Amalleira, стискам палци да няма никакви усложнения и да си запазиш тръбата  Praynig

# 64
  • Мнения: 286
Amalleira, една силна прегрътка от мен, дано всичко мине добре.
edna ot nas, малко остана и ще гушнеш твоето слънчице.

# 65
  • Мнения: 1 325
Amalleira, прегръщам те силно и дано лошото остане в тази година!
Ох, сега да се оплача, имах кошмарен полет, все съм летяла ...но такова нещо не бях преживявала, супер турболенция, хората викаха и се държаха за седалките, на мен от стрес чак ми подрани с три дена.
Весели празници мацки, аз се радвам , че съм си у дома, само където го няма милото, но ми е едно уютничко при нашите Hug

# 66
  • Мнения: 682
Аз,докато се запиша в новата тема и вие сте я свършили.
Amalleira , много съжалявам.С теб сме и ще те подкрепяме духом  Hug

# 67
  • Варна
  • Мнения: 686
Благодаря ви момичета - кокичета Heart Eyes. Много ми е мило, че се загрижени за мен. Страхотна подкрепа. Благодаря ви Hug

# 68
  • Мнения: 237
Amalleira   с Теб сме всички много ясно,бъди силна,силна гушка от мен и знай че това ще бъде много скоро лош спомен...

Момичета Честита Коледа,незнам колко ще е весела за някои...но Ви пожелавам от сърце именно тази Коледа постави едно добро начало за разрешаване на всички наши проблеми и нека тя донесе късмета който всички искаме ,а именно новините за повече бебоци   bouquet

# 69
  • Мнения: 1 167
Amalleira,гушкам те мила,пожелавам ти всичко да е нормално и да запазите тръбата.С теб сме.
mmmshushy80,не те познавам лично само задочно от сайта,но преди няколко вечери те сънувах,че пишеш в сайта,че си бременна Hug,незнам как стана,но това сънувах,дано скоро да се сбъдне.
Мили мой приятелки пожелавам ви в навечерието на Коледа да се сбъдне най-голямата ви мечта и 2010 всяка от нас да гушка бебчето си.Нека тази Коледа да е началото на един хубав период за нас,изпълнен с много детски усмивки Hug Hug Hug

# 70
  • София
  • Мнения: 1 811
Amalleira, съжалявам, че трябва да минеш и през това изпитание Hug Тук сме и можеш да разчиташ на подкрепата ни. Дано операцията да мине успешно и да запазиш тръбата си.
Мили момичета, пожелавам на всички хубави Коледни празници и нека неприятните преживявания останат в миналото. Нека тази нощ небето се отвори за желанията на всяка една от нас и догодина да гушкаме нашите сладки бебчета!

# 71
  • Мнения: 2 153
Запис за да следя темата по- лесно! На всички ви пожелавам кураж и скоро положителни тестове!

# 72
  • Мнения: 682
Честита Коледа!

Бог да е с вас и да чуе молбите ви!Пожелавам на всички да се сбъдне чудото на майчинството и да изпълни душите ни с радост, а домовете ни с обич и детски смях!



# 73
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Честито Рождество, момичета! Пожелавам ви новата година да е по-успешна и по-късметлийска и да се сбъдне единствената най-съкровенна мечта на всички нас, които сме в тази темичка!  Hug

# 74
  • Мнения: 3 637
Честита Коледа!
Най-искрени благопожелания за здраве и сили,
за ползотворни дела,
за топлота и доброта - дарявани и получавани,
за дни на радост с усмивки и веселие,
за мигове на сбъднати мечти.

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!  santa2

Общи условия

Активация на акаунт