Кюретаж и забременяване след това - 8

  • 26 125
  • 727
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 286
                                                                ЧЕСТИТА КОЛЕДА!!!
Мечтайте, защото по Коледа всички мечти се сбъдват и се оглеждайте за своето коледно чудо, защото стават чудеса!!!

# 76
  • Мнения: 1 325
честито рождество!много любов, топлина и сбъднати мечти!!!
На мен ми вървя два дни - слабо и ми спря, хайде чакам я лелката , че започвам противозачатъчни за три месеца!
Вижте на какво попаднах -
http://www.temura.net/%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%BE … 1%80%D1%82%D0%B8/

# 77
  • Мнения: 10
Здравейте, сладурчета , Close-mas:
 ЧЕСТИТА КОЛЕДА!!!
Целувам и ви гушкам всички  Hug Hug  Hug
Тези дни се разбих от работа и ангажименти, та чак до вчера, но пък и времето върви по-бързо с този ритъм  Laughing от вчера се отдадох на заслужена почивка  smile3521  newsm08 та чаааак до другата година  Mr. Green
Добрите новини при мен са че Ову-то ми и този месец е като часовник ( за инфо само - вече съм втори цикъл след аборта ) и се чудя какво да правя дали да действаме другия месец или още да чакаме  Thinking ...
сега се включвам специално заради Amalleira нали днес май беше процедурата ... стискам палци миличка, всичко ще е наред , вярвам в това ... дано всичко мине бързо и успешно и скоро успееш да се включиш и да пишеш че ще се пръсна от притеснение ...
Хубав и успешен ден на всички  newsm51

# 78
  • Мнения: 943
Честита Коледа, момичета! Дано мечтите ни се превърнат в реалност и следващата Коледа е най-щастливата за всички нас! Praynig

Аз влизам да споделя нещо, тъй като знам, че никой не би ме разбрал по-добре от вас.
От няколко дни, въздухът мирише, така както беше преди около година.  Cry, сега повече от всякога, спомените от щастливия миг, в който видяхме двете чертички са в главата ми. Въпреки, че е все още декември, времето както знаете е топличко и е точно такова каквото беше през февруари. Все едно се върнах тогава, как ходех по облаците, колко бях ентусиазирана, малко уплашена, но все пак изпълнена с много хубави мисли за бъдещето, нищо не ме интересуваше и мислех единствено за това, че съм бременна. И въпреки, че ми става много тъжно, че всичко се оказа един прекрасен сън, сега си спомням хубавото чувство страшно реално и съм изпълнена с надежда...
Пожелавам с цялата си душа  Praynig, това чувство, което всички ние много добре познаваме, да ни връхлети отново през идващата година и този път да гушнем нашите дечица и да изпитаме най-голямата и велика емоция на този свят.

# 79
  • Мнения: 312
BEBKA.....така хубаво си го написала......
Аз скъпа съм само на 10 дена от кактъо разбрах 4е беб4о е спрял да се развива в 5та седмица..и съответно...на 5 дена от спонтанният ми аборт.За мен тази коледа беше най-тъжната....4акам го 5 години....и разбрах как живота на 4овек може да се обърне на 360 градуса  2 пъти в рамките на 4 дена..и от едната крайност на 4увствата....до другата..когато освен празнота друго не усещаш..............
Сега ме подкрепя само силната любов на мъжът ми.....
...и заедно ще вървим напред
4ЕСТИТА КОЛЕДА...4УДЕСАТА СТАВАТ...КОГАТО ПОВЯРВАМЕ САМИТЕ В СЕБЕ СИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 80
  • Мнения: 1 754
Не бъдете тъжни, мъката е голяма и не минава, но да се изпълним с надежда и вяра в сърцата, защото това носят тези дни и празници.  Честито рождество Христово! Бъдете здрави и много обичани, всичко останало ще се нареди!  Hug   bouquet 

# 81
  • Мнения: 1 325
Ох, момичета, тъжно ми стана като ви чета, но аз вярвам, че Когато Господ затваря врати , отваря порти!
Направо съм в шок момичета, току що моя приятелка ми написа, че е била бременно в 11г сед, с близнаци и ги махнала преди два дни, тъй като приятелят и не искал близнаци, тя има вече едно дете от първият си брак.Нямам думи просто!

# 82
  • Мнения: 802
Нека се научим да прощаваме,
нека бавно остаряваме,
нека повече да се обичаме,
на себе си да приличаме,
Нека бъдем по-добри
не само в такива дни!
Весела Коледа!

# 83
  • Мнения: 137
Честита Коледа!

Нека магията от Коледната нощ , ни омагьоса и дари с това което най-силно желаем!

Това беше най-тъжната ми Коледа, надявам се никога вече да не преживявам всичките лоши моменти от тази година.

Направо съм в шок момичета, току що моя приятелка ми написа, че е била бременно в 11г сед, с близнаци и ги махнала преди два дни, тъй като приятелят и не искал близнаци, тя има вече едно дете от първият си брак.Нямам думи просто!

Само жена, която не е изпитала болката да нямаш  или да загубиш дете може да направи това........

# 84
  • Мнения: 1 325
Myst , странното е , че те щяха да имат дете, но го загубиха в 5-6седмица, помня как я успокоявах, че пак ще имат, и сега какво....Всеки сам решава, но за мен това да имаш едно е Дар божи, а какво да говорим за две!
Днес моят татко има рожден ден и ви черпя виртуално  party023
Явно тази година не е била нашата, но следващата ще е една много плодородна и успешна за всички нас Hug

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 181

Явно тази година не е била нашата, но следващата ще е една много плодородна и успешна за всички нас Hug


Дано, чул те Господ!

Да е жив и здрав татко ти!

# 86
  • София
  • Мнения: 1 844
Бебка Hugмного хубаво си го написала.
Мари рус, честит празник на баща ти. А тази твоя приятелка - просто ум не ми го побира. Какво е това - ние искахме едно, не две, затова дай да ги махнем. То по същата логика ако иска момче, а се окаже момиче, пак така ли ще процедира????

# 87
  • Мнения: 1 167
Здравейте сладурани.ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО,пожелавам ви най-хубавите неща на земята да са ваши.Бързам да се похваля,от снощи не се пазим Blush.Този месец май няма как да стане,защото овуто мина и до цикъла ми остават 6 дена,но аз се надявам.Толкова съм щастлива,че най-накрая се разбрахме с таткото.Независимо всичко,страхът в мен нараства с всеки ден.
 _bebka_,jdesika,времето лекува.Понякога боли,но аз се научих да поттискам тази болка,сълзи и нерви не ми останаха и какво,не мога да върна времето нали?Мога да променя бъдещето и трябва да направя всичко възможно да не се случи отново Hug.Прегръщам ви и ви давам много силички  Hug
mari_rus,за твоята приятелка-нямам думи.Аз толкова много искам близнаци и то по две двойки-момиченца и момченца Laughing

# 88
  • Мнения: 1 325
Голямо благодаря за пожеланията към баща ми, да ми е жив и здрав!
А отностно приятелката, още не мога да проумея какво е направила!Ако ми беше споделила щях да направя и невъзможното за да я убедя , да не го прави, но уви ....късно е вече!
bobinka 85 ,много се радвам, давай смело напред Hug
nani-banani ,  Hug
биби,бейби лав, радвам ви се много на лентичките Hug
Myst , дано следващата Коледа е най-щастливата и да я посрещнете с бебче в къщи Praynig
Twinkle , ако имате разрешение от док и ако ти се чувстваш готова , давайте Hug
 Hug Hug Hug, за всички останали момичета, Нова година ще ни донесе сълзи от радост Hug


# 89
  • Мнения: 137
Myst , дано следващата Коледа е най-щастливата и да я посрещнете с бебче в къщи Praynig

Пожелавам го на всички Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт