Последен напън вече е настал.. до нашия февруарски бебевал...(35)

  • 20 424
  • 747
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 307
Здравейте!Тази нощ си поспах добре,само с няколко събуждания да си мажа пупата.Снощи на рожденния ден изкарахме много хубаво!
Пилио иди на още един преглед,не започвай веднага да мислиш най-лошото.Тази лекарка как може да говори такива неща без да е напълно сигурна!Такова нещо не се казва така!
Илианче да ти е жив и здрав рожденника!
Браво на всички за хубавите резултати от прегледите!
Ника според него изобщо нямало нужда да идва някой защото просто от болницата ни изписвали здрави!Ако съм имала някакви въпроси да му звънна,но се чудя какво ли разбира той от бебета!Ако не като си вземем акта за раждане да ида да запишем малката.

# 76
  • София
  • Мнения: 492
Здравейте!  Hug

Пиле, и аз те съветвам да не мислиш най- лошото, особено пък да четеш в нета.... ooooh!...много неща там са представени доста криминално... Дано да ти се разсеят притесненията като отидеш на другия док... Praynig

За контракциите(родилните) - като веща вече, мога да кажа  мили мами, че в никакъв случай няма да ги пропуснете... Mr. Green...вЕрвайте ми...  smile3521
Болката в началото е лека(чувството е странно-тежест голяма ниско долу с болка като при цикъл), докато се направят първите сантиметри разкритие, но след това последните няколко сантиметри са доста болезнени(колкото и висок да е прага на болка)...мен лично ме беше срам да крещя и само си скимтях, стискайки тръбата на кревата...  Sick... Обаче си има и майки дето си крещят като за световно... Shocked...и това допълнително те стресира...най-добре е да си раждаме отделно една от друга... Whistling


Последна редакция: вт, 22 дек 2009, 12:17 от Karolin@

# 77
# 78
  • Мнения: 0
Пиле, всичко ще е наред, ще видиш  Flutter и така ще си я нагушкаш февруари  Crazy

Момичета, аз отивам на отворените врати в МД от 14:00. Ако някоя от вас също се е запътила натам и иска да се видим, звъннете ми на 0878 185 592 (Светла), че ще съм в движение.

Целивки  Hug

# 79
  • София
  • Мнения: 166


Момичета, аз отивам на отворените врати в МД от 14:00. Ако някоя от вас също се е запътила натам и иска да се видим, звъннете ми на 0878 185 592 (Светла), че ще съм в движение.

Целивки  Hug

Ще чакам да разкажеш после и аз ще раждам там, но сега не съм в София и не мога да дойда, другия месец ако има ОВ в МД ще ходя.!   bouquet

# 80
  • Мнения: 1 067
Здравейте момичета аз не съм писла тези дни ,че няма с какво да се похваля.
Чакам с нетърпение да дойде 24.12,че у дома имаме традиция, събира ме се с баба ми и сестра ми и да подготвяме трапезата!Иначе не излизам без милото,че ме е страх да не падна  Sad .
Karolin@ и мен ще ме е срам да викам,принципно съм много търпелива на болка и се надявам да се държа прилично!
Отивам да готвя ,че стана късничко вече  Flutter

# 81
  • Мнения: 219
Ето я и моя милост  Simple Smile

Направих страхотни коледни сладки (за първи път творя сладко чудо принципно) и съм много доволна от себе си. Явно и за това ставам, просто не се бях пробвала досега  Blush.

Пиленце, не се тревожи, мила! Втори консулт при друг лекар и стискам палци да не се видяли правилно първият път!!!
Честит рожденик, Илианка!!! Да е жив и здрав и с много късмет!

Да се похваля, че си пуснах една поръчка на http://www.littleonesclothing.co.uk/.   Party
Веднага получих известие, че ми е приета поръчката.
Сега започва голямото чакане.   Praynig

понякога, плащането в сайта възможно ли е с БГ кредитна карта?

И аз искам да знам как става плащането, че съм много боса по въпроса  Simple Smile ohlalaa, ако си по в час можем да комбинираме една поръчка  Flutter

Да не се отказахме от общата софийска поръчка?!?

# 82
  • София
  • Мнения: 246
Добро утро ,
 Simple Smile
Преди 30 мин се излюпих ! Не знам какво беше това спане ,но все едно съм била на кино - маратон ! Сънувах толкова много !  Crazy

Бръм , супер коледно оформление си направила !  Hug

Пило , дано наистина доктора да е прибързал и объркал диагнозата ,както често се случва.

Аз следобед  трябва да ходя до унито да занеса една курсова работа ,а така не ми се ходи натам...  Whistling

Рали , дай рецептата и снимки да видим какви сладки си измайсторила !   chef И аз гледам из нета ,но за сега не съм се престрашила да се пробвам . Особено ми харесват тези ,с коледна декорация отгоре,но не знам как се прави.  Crossing Arms

Да ви питам - космонавта за новородено ли да го взимате или за от 0 до 3 месеца ?  Thinking 

# 83
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте Simple Smile,

Аз днес рано-рано, ходих до болницата да дам урина и то цели 2 и искам да си оправя къщата,, да си доизгладя прането, ама така ме болят ябълките на краката, че не е истина Crossing Arms

Пилио И аз мисля, 4е трябва да идеш при друг лекар и в никакъв случай да не 4етеш в нета, ти си про4ела най-страшните неща, а при тебм дори и да има проблем, може да се излекува много по леко или изобщо да го няма, затова спокойно си иди на друг преглед и стискаме палци вси4ко да е наред Hug

Илиянче Честит рожденик, да е жив и здрав, само хубави неща да му се случват и да те слуша много Hug

Утре ще идва човек да ни пуска локалното парно, надявам се да е по рентабилно, някои от вас има ли локално котле на ток, нашето е на "Екотермал" и апартамента ни е доста малък, дано не хар4и много ток.

И аз искам нещо от този сайт -  ако поръ4вате моля Ви вклю4ете ме и мен!

Рали Дай рецептата  Joy

# 84
  • София
  • Мнения: 166
Добро утро ,
 Simple Smile

Да ви питам - космонавта за новородено ли да го взимате или за от 0 до 3 месеца ?  Thinking 


Аз моя го поръчах 0-3 месеца, по-добре да е малко по-голям от колкото да е тесничък. Grinning



Да не се отказахме от общата софийска поръчка?!?

Аз не съм се отказала, само казвайте кой ще я прави и пращам майка ми да дава парите!   bouquet

# 85
  • Мнения: 97
Добро утро Hug
Аз съм със сменен режим - лягам си към 2-3- 4, ставам към 9  и после в просъница го карам докъм привечер Crazy
Ralipo ,
Поздравления за сладките  bouquet Аз днес трябва да ходя до Халите за бадеми и ще се залавям да се правя на джудже в кухнята Mr. Green
Илианка, Честит рожденник- да ти е жив и здрав, много да ви радва и весели  bouquet
За общата поръчка - не ме притеснва поръчването, а раздаването newsm78 Някъде, ако 2 седмици отнема доставката, то ще е към средата на Януари в СФ и после как ще си ги раздаваме нещата - не знам ooooh! Освен да координираме нещо мъжете Joy Най-накрая аз мога да поръчам
някаква малка доставка, за да пробваме и после да заточа моя мъж, като дойдат нещата, в някое кафе или подобно място да ги раздава на другите
мъжове Mr. Green Това ми измисли кухата кратуна, друг вариант - екстремен Mr. Green - пускам поръчка и после си правим една пред-Родилна среща на кафе за раздаване на благините Mr. Green

# 86
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 432
А здрасти!

И кака ви от днес може да се похвали с два перфектни записа на малката писана, за които разбира се ми извадиха душата, ама нейсе (нали знаете, че е зор да си правиш преди 38 г.с., още било рано, нищо че си плащаш). Мога и да се разпиша по актуалната тема за контракциите (болезнените), защото мене поради незнайни причини (но подозирам, че са стомашно-чревни) също ме сполетяха, и то доста сериозни такива, барабар с бракстън-хиксовите (невероятен коктейл Mr. Green).

Та така, наложи се вчера след цял ден болезнени контракции, които от нищо не минават, да се юрнем в Шейново, и то посред нощите, където ме прегледаха за разкритие (нямам, освен 1 см. в легнало положение, което, Бога ми, не знам какво значи, но ме успокоиха, че е ок) и ме пратиха на тонове.

Записът снощи беше перфектен, с изключение на едно прекъсване, което бе изтълкувано като "децелерация" и айде пак и тая сутрин на поправка. Ми, в крайна сметка получих едно, ще живееш, от д-р Гагова, която, барабар с още три мъдри докторски глави и незнаен брой акушерки, дежуреше в ЖК кабинета.

Аз определено си имах болезнени контракции, а и не бях ви споделяла, че от известно време, при всяко по-голямо напрежение, забързване или просто по-дълга разходка, както и вдигане на Калина, което често няма как да не правя, все някой трябва, получавам такива (бракстънските не се броят).

Какво представляват -- силна, но на този етап тъпа, болка ниско долу, която се разпростира към кръста и често се стига дори до схващане надолу към бедрата. Самата болка се търпи, но е доста уморителна и ме прави неспособна на каквото и да било. Пикът вчера се случи след като взех Халюшата от ДГ и не се оправих до 8-9 часа, обадих се на док, той предупреди дежурните, че ще се изстрелям при тях и така...

Както и да е, тъй като ви чета, що се отнася до детайлите, при всеки усещането е различно, но трябва да е ясно, че болезнените контракции не представляват свиване на корема (при мен се свива иначе целия корем за подготвителните), а са си болчица яка, няма как да се сбъркат. Само дето аз така и няма да се науча да ги засичам. А и предния път си ги имах и си пих магнето.  Сега положението явно не им се е видяло сериозно, защото записът показа, че имам действително контракции, но сравнително слаби и не ме оставиха в болница, за което си мечтаех (Господи, докъде стигнахме), а и не ми предписаха кой знае какво друго, освен МагнеРОТ и но-шпа, второто докато траят болките...

Уф, че съм многословна днееес, завършвам само с едно споделяне, че днес Халюша ще си получи от дядо ви Коледа/Мраз белите ботушки и се надявам да е щастлива и да й хареса тържеството, за което се бяха подготвили доста добре. Снощи си беше стрес и за нея, заспа доста късно -- чак когато се върнахме към 12 часа...

Ми, украса нямаме още, то кога да стане, нямам и настроение зася, надявам се само да има кой да ми помага през почивните дни, че само като си помисля за малкия тайфун и получавам контракции... hahaha

Ники, прочетох, че всичко при теб е ок с болничния, ще се върна да прочета по подробно как е минал ТЕЛК-а. Утре ще се видим на ОВ, стига мъжо да не ми тури вето, че доста се беше стресирал и сега ме държи почти под ключ и на легло.


Последна редакция: вт, 22 дек 2009, 13:30 от Мяуче

# 87
  • Мнения: 0
ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН!МНОГО РАБОТА МЕ НАЛЕГНА ДНЕС И В ОФИСА И НАВЪН ,ЗА ТОВА НА БЪРЗО...
ПИЛЕ НЕ БЪРЗАЙ ДА СЕ ВКАРВАШ В РАЗНИ ФИЛМИ АМИ ИДИ НА ДРУГ ЛЕКАР.
ЧЕСТИТО НА РОЖДЕННИКА !ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ , ДА НОСИ ЖЕНА СИ НА РЪЦЕ И МНОГО ДА Я СЛУША  newsm59
АЗ КАТО РАЖДАЛА ВЕЧЕ НЕ СЪМ ТОЛКОЗ КУРНАЗ,ЗАЩОТО ГО ЗНАМ КАКВО Е И НЕ ОБЕЩАВАМ ЧЕ НЯМА ДА ВИКАМ.  smile3514

# 88
  • Мнения: 97
Miss_Butterfly ,
Аз поръчах този - размер 3 мес ( 6 кг и 62 см) и май това е най-скъпото нещо,което съм купувала като дрешка на бебо досега Crazy Heart Eyes
http://www.marksandspencer.com/Block-Stripe-Fastening-Snowsuit-M … rand=core&rh=ю
Мяуче,
Браво на теб  за перфектните записи  Hug Дано само контракцийките да поразредят Praynig

Последна редакция: вт, 22 дек 2009, 13:44 от velv

# 89
  • София
  • Мнения: 246
Мяу , аз точно от такова среднощно ходене до болницата се стресирам . В повечето случаи май си те връщат в къщи ,но и как да му се не види да прецени човек дали и кога да се запъти натам !  newsm78 Така като те чета какво представляват истинските контракции май и  аз имах 1-2 пъти  тия дни . Точно като менструална болка , тъпа ,но много неприятна и напрягаща . Не знам как ще се излиза като влезнем в 9-ти месец ... На мен сигурно ще ми се струва ,при  всяко неразположение ,че раждам !  Crazy

Иначе интересни дни ти се очертават с Калина в къщи !  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт