ЯНУАРИ наближава вече, нетърпеливо е малкото човече - 29

  • 26 593
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 13
Леле каква бебевалежка започнала...   Party Time
Честито на всички обебили се! Да са ви живи и здрави рожбите и бързо възстановяване! Няма по-прекрасен подарък за новата година   bouquet Hug

# 706
  • Мнения: 2
Ехааа, колко много прекрасни новини днес, предпоследния ден от 2009 Simple Smile

ЧЕСТИТ ЦВЕТОМИР на ВИВИАНКА!


ЧЕСТИТА КАТРИН на БАРБИ ГЪРЛ!

ЧЕСТИТА МАЯ на Барбаронка!


ЧЕСТИТ ГЕОРГИ на МИШОНА!

ЧЕСТИТ НИКОЛА на СДК31!


Дано всички малчовци са здрави и кротки, а майките им се възстановяват бързо!!!   bouquet  bouquet

Обичанка
, мн се радвам, че споделяш тука, наистина са ужасно напрягащи нещата покрай твоите дечица: отвратително отношение, направо недоумявам! Не мога да си представя какво ти е  Hug  Но дано наистина много скоро приключи този ад и си ги гушкаш и двамата!  Praynig

Ири: много ти благодаря за разказа! Страшно ме окуражи, особено че след разкъсвания и шевове ти нямаш сериозни проблеми, не знам защо това е един от страховете ми    bouquet Hug

# 707
  • Мнения: 5
дано оспиавам да влеза барзо в ритам  но то с помош всичко става. ас както се вижда сам нова но ще свикна дано да ме разбирате.......... много се кефа на всички маики  ас скоро чакам бебо да ме изненада до 6ти януари .имам и едно момче на 1и 10 месеца което ме поштурва вече не се издаржа с този голиам корем. #Cussing out #Crazy

# 708
  • София
  • Мнения: 1 252
дано оспиавам да влеза барзо в ритам  но то с помош всичко става. ас както се вижда сам нова но ще свикна дано да ме разбирате.......... много се кефа на всички маики  ас скоро чакам бебо да ме изненада до 6ти януари .имам и едно момче на 1и 10 месеца което ме поштурва вече не се издаржа с този голиам корем. #Cussing out #Crazy
Един съвет: преди да натиснеш бутончето <Публикувай> си прочети бисерите. Ако се съмняваш в правописа на някоя дума използвай другия бутон <Проверка правопис>.
Извинявам се за спама, но не се стърпях.

ЧЕСТИТ син на СДК31!  bouquet

# 709
  • Мнения: 803
Трета поредна нощ ме гони безсънието...  Tired Да живеят игрите на компа  Mr. Green

Присетих се за HOLY. Терминът й е на 01.01... Дали няма да имаме новини скоро и от нея? Simple Smile

# 710
  • Мнения: 4
Добро утро.
Честито на SDK31. ДА е жив и здрав бебока. Да расте умен, щастлив и да  носи само радост и усмивки. Бързо възстановяване на мамито.
Лек ден на всички и само хубави новини днес.
 

# 711
  • Мнения: 614
Честити рожби на Барби, Мишона и СДК13 Simple Smile   bouquet

Пожелавам един прекрасен последен ден от 2009 г. Simple Smile

Цяла нощ съм се въртяла с неопределени болки и дискомфорт...е поне сега съм добре  Mr. Green


# 712
  • Мнения: 488
Честито на всички нови мами! Да са им живи и здрави бебетата, много късмет и щастие в живота!

Стискам палци и на всички, които ще раждат днес или утре, страхотен подарък ще получат за новата година!

Iri, и аз благодаря за разказа, много ме успокоява като чета за нормално протекло раждане, вярвам и си мечтая и на мен такова да се случи.

obi4anka, искрено ти съчувствам! Бъди по-настойчива, знам, че не е лесно в такава ситуация, но имаш право да виждаш бебетата си и да искаш най-доброто за тях! Особено що се отнася до кърмата, наистина искай да ги хранят с нея, няма по-добро за тях в момента!

pochti_bezobidna, много се радвам, че си успяла да намериш разбран лекар! Аз все още съм в търсене, но не се предавам.

Аз тези дни приготвих вече почти всичко за болницата, изпрах невероятно количество бебешки дрешки, които сега стоят на камари и чакат да ги гладя  ooooh! Ама догодина ще е. Иначе положението при мен е без промяна, чакам с нетърпение 4-ти за да видим бебка колко е голяма и как ще се ражда. Днес се събудих с пресъхнало гърло и ужасно главоболие, а баници трябва да правя... Иначе никакво усещане за празничност нямам, даже ме дразни леко тая суматоха, всички вкъщи, шум, движение... искам да минава по-бързо и да си ходят на работа  Mr. Green

Весело посрещане на 2010 година! Да ни донесе здрави бебета, много щастие и успех на всички!

# 713
  • Варна
  • Мнения: 407
ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА НА ВИВИАНКА, BARBIE GIRL, БАРБАРОНКА, МИШОНА И SDK31!!! Да са им живи и здрави бебенцата, да им носят само щастие, а на мамите - бързо възстановяване!!!

Днес имам повод да почерпя, преди 30 години съм се появила на този свят  Simple Smile Да ви е сладко  Simple Smile
    

Иначе аз съм добре, имам болки от време на време, но усещам че до събитието има още време. С малкият малко се успокоих, като разбрах че детето на колежка на мъжа ми е правило същите физиономии след настинка и му е минало от самосебе си. Ще го следим така или иначе.
Днес времето ще е чудесно и след малко излизаме на разходка. На всички пожелавам весело посрещане на Новата година, а който иска бебче днес или бебчето е решило да излиза - леко раждане!!!  

# 714
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Честито на Мишона и SDK1! Да са им живи и здрави бебоците  Simple Smile

Роси79, честит юбилей! Пожелавам ти един прекрасен финал на бременността, здраво, пухкаво бебе и послушен батко. Всички притеснения около Вики да се разсеят и да имаш безброй поводи за радост с децата  Hug

# 715
  • Мнения: 338
EEEE браво Роси, Честит Рожден Ден  newsm59, да си много здрава, много късмет и щастие ти желая и безпроблемно раждане!
А относно малкия, не се притеснявай, всичко ще отмине.

Честито и на новите мами с бебошоци!

Момичета, весело посрещане на новата година!

# 716
  • Шумен
  • Мнения: 41
Честит рожден ден Роси !
 baloniМного здраве късмет и щастие ти желая ,и най вече леко раждане и приятни мигове с твоите съкровища ! happy bd
 ДНес ще следя с голям интерес темета да видя кой ще завърши старата година с бебче и кой ще поведе  новата  Hug

# 717
  • Мнения: 647
ЧЕСТИТ СИН НА  SDK 31, ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ДА РАДВА МАМА И ТАТИ !


Честит рожден ден Роси!   bouquet

# 718
  • София
  • Мнения: 125
Честит рожден ден, Роси   bouquet

Бъди здрава, щастлива и много обичана  Hug

# 719
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
Роси, честит празник   bouquet Всичко най- най- хубаво ти пожелавам  Hug

Сисияна, какво стана с обрива на детенцето ти? Каква шарка се оказа?

Синя котка, ти наистина ли не виждаш какво как пишеш?! Как искаш някой да те чете и да ти отговаря даже  Whistling Сори, но отиваш в БисИрите  Confused

Общи условия

Активация на акаунт