ЯНУАРИ наближава вече, нетърпеливо е малкото човече - 29

  • 26 572
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Добро утро мамчета!

Ама човек да не ви изпусне от поглед! Направо вече не е бебевалеж, а истинска бебешка буря с гръмотевици  Mr. Green!
Ама за Барби - сигурна бях ей.   Mr. Green
Много, много честитки и добри пожелания на всички мили мами и още по-милите им рожбички:
Цветомир на Вивианка ,
Катрин и Барби Гърл ,
Георги и Мишона,
Никола на SDK
Мая и Барбаронка !!!
 Hug Heart Eyes Hug
Честит рожден ден на Роси - само щастие и радости за теб и новия член на вашето семейство. Само обич да цари сред вас!   bouquet
Ра4е - разбираемо за несдържането. Тъкмо и аз се изнервих вече!
И аз вчера бях на пореден преглед. Тоновете са супер. Води и т.н. ОК. За пръв път ми правиха гинекологичен преглед. Разкритие - 2 см  Mr. Green. Нямам специални болки, но имам подготвителни контракции и онези болки ниско долу и в костите .... А след прегледа имах за кратко и кърваво течение (по-скоро кафеникаво). Предполагам обаче е от самия преглед - бързо мина. Така или иначе май няма да изкарам до 14-ти. Но пне ще закрепя новата година. Поне така мисля.  Flutter
Ири - много хубав разказ. Радвам се, че ти се чувстваш така позитивно  Hug   bouquet

# 721
  • Мнения: 373
Честити момченца на Мишона и SDK31, да растат живи и здрави за радост на родителите сиHug
Честит Рожден Ден на Роси, радвам се, че си се успокоила за Вики  Peace
Моята братовчедка вчера роди дъщеричката си Магдалена, всички сме много щастливи, сега се очаква и другото бебе в семейството и телефонните атаки стават ...  Sick Надявам се да успея да мина да я видя за малко  Simple Smile
Желая на всички весело посрещане на Новата Година! Ще минавам да проверявам за нови попълнения в редиците  Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 961
Добро утро, момичета!

СДК, да ти е жив и здрав Никола, да има прекрасен и пълноценен дълъг живот!   bouquet

Роси, чрд! Много обич и слънчеви усмивки!   bouquet

Мяуче, пожелавам ти да намериш доктор, с когото да се разбереш и да имаш прекрасни спомени от раждането. Знам какво ти е и напълно те разбирам!    Hug

Весело посрещане на новата година! Леко и безпроблемно раждане, здрави бебенца и щастливи семейства!  Hug  bouquet

# 723
  • Мнения: 453
Роси, честит рожден ден, скоро ще си получиш най-хубавия подарък!   bouquet
Ра4е, Тарталетка, аз чак не мога да повярвам, че е възможно  ooooh!

# 724
  • Мнения: 60
Честит Рожден ден,Роси.

Да кажа че при мен е фалшива тревога.Нищо не ми тече.Сигурно чака да мине Нова Година.Нова Година нов късмет.

Стискайте кълки да мине 00:00 и започвайте с бебоците.Да си имаме 1 бебе на годината.

Късмет и Весело изкарване!

# 725
  • Мнения: 39
Честити бебенца  Георги на Мишона, Никола на SDK,  Мая на Барбаронка !!!
 

 Честит Рожден Ден на Роси   bouquet Да си жива и здрава и една прекрасна нова година ти пожелавам  Heart Eyes Много на личен ден си се родила.
Да видим  днес кои ще се разпишат, вчера имах предчувствие, че ще има много бебета и така стана  bowuu Аз снощи ходих до болницата моята докторка беше дежурна и исках да ме види. Тя обаче доста се ошашка, а аз си мисля че може да се чака още. Имам контракции, но не са толкова чести и омекнала и изгладена шийка, но без разкритие. Тя се опасява да не тръгне нормално при положение, че съм секцио. А аз и викам ако тръгне идвам, а тя се притеснява дали в екипа ще има добър анестезиолог защото искам спинална, а в провинцията спиналната е малко екстра  newsm78, нали разбирате  Crazy Ако всичко е по план тя обеща да се погриже да повика такъв, а при изненада било трудно ooooh!, удари ми босколизин, нош-па и ми каза да пия отново магнезия, за да си изтрае още малко вътре бебка. Каза, че при положение че съм имала проблемно секцио не препоръчва в никакъв случай нормално да се пробвам. На 2.01 сутринта ме вика гладна и жадна ако има напредък може да ме скълца  newsm09 А ма и аз кво се правя сякаш не ме очаква това, дано пък удържим още някои ден
Все пак посрещаме Нова Година, нищо че не ни е много празнично, но пък ни е много бременно  Grinning Повечето ще сме опнати на дивана и на трапезата  bowuu Пожелавам ви много приятни емоции и изненади!

# 726
  • Ловеч
  • Мнения: 54
РОСИ Честит рожден ден,желая ти всичко хан-хъбаво и скоро ще получиш своя най голям подарък,успех. 

Честито на новите мамчета и да си имаме едно бебе на годината.

Весело посрещане на новата година.  bouquet

# 727
  • Мнения: 11 607
Роси, честит рожден ден и от мен! Жива и здрава бъди! Много щастлива и още малко потърпи и подаръки си ще получиш ти!  bouquet  bouquet  bouquet

(то и рима се получи дори)


За да не пропусна.....

Весело, умно и разумно посрещане на новата година!

# 728
  • София
  • Мнения: 2 245
Добро утро!  Hug

Роси, честит рожден ден! Да си вижа и здрава! Много щастлива, с любящо и здраво семейство! Дано всички лоши неща останат в тази година и от утре да нямаш никакви проблеми!  Hug Hug Hug

sugar_lady, стискай още малко!  Hug

Копирам новогодишното пожелание от една друга тема, но много ми хареса, а и аз не бих го казала по-добре! Извинявам се за плагиатството!  Blush

ИСКАМ ДА ВИ ПОЖЕЛАЯ ОТ СЕГА ДА БЪДЕТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ, СПОКОЙНИ И ОБИЧАНИ. МАЛКИТЕ СЪКРОВИЩА ДА РАСТАТ ЗДРАВИ, СИЛНИ И УМНИ. НЕКА ОСТАНАТ ДАЛЕЧЕ ОТ ВАС БЕЗПАРИЧИЕТО, БЕЗХАБЕРИЕТО И ДОСАДНИТЕ РОДНИНИ. БЪДЕТЕ ВИНАГИ ПОЗИТИВНО НАСТРОЕНИ И СЕ УСМИХВАЙТЕ - ДОРИ ДА НЕ ВИ Е ДО ТОВА. БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВАС, ЧЕ ВИ ИМА  И СЕ НАДЯВАМ ВСЕ ТАКА ДА ОСТАНЕМ ЗАЕДНО.

П.П. Относно правописа...хмм... с това писане не вярвам някой да има и едно дете, та камо ли да чака 2ро. Това е правопис на дете незапочнало и 1ви клас...  ooooh!

# 729
  • Мнения: 36
Здравейте, всички!

Роси, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! Много щастие, здраве и радости!!!




ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ, КОИТО РОДИХА В ПОСЛЕДНИТЕ 2 ДЕНА!!! Да са им живи и здрави бебетата, да им носят много радости и щастие!!!


Според китайската астрология, 29 и 30 декември са два прекрасни дни, в които много силно влияе зв. Вън Чан. Това е звездата на литературата и културата, на музиката и изкуството. Трансформира злотот в добро, помага за добра съдба. Личност Земя. На бебетата, родени през тези два дена ще им върви във финансите и комуникациите. Понеже са родени почти на пълнолуние, ще имат много енергия и сили. Родените вчера, на 30 декември, имат рядко-срещаната зв. Прогрес - ще вървят стремително напред и много ще се развият, дори в началото това да е незабелязано за останалите.

Ири, благодаря ти за интересния разказ!! Много е впечатляващ! Радвам се, че всичко при вас е ОК.  Hug

Я вижте на каква статия попаднах:
Новогодишните суеверия...
Глупостта няма граници!  hahaha
 "Руси и червенокоси хора носят лош късмет, ако прекрачат прага ви първи през новата година.

Ако жена първа влезе в дома ви, това ще е катастрофа, затова не я допускайте близо до прага си, докато не го прекрачи мъж."   Глупости на търкалета...  Joy

Само последното изречение от статията ми харесва:
"Родени на 1 януари: Бебетата, родени на този ден винаги ще имат късмета на своя страна."

  - И без разни суеверия, го пожелавам от сърце!!!  Peace

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ!!!




 Hug   Hug   Hug

# 730
  • София
  • Мнения: 1 345
РОСИ,ЧРД,НА КАКЪВ ХУБАВ ПРАЗНИК СИ СЕ ПОЯВИЛА,ЖЕЛАЯ ТИ ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО В ЖИВОТА,МНОГО ЗДРАВЕ,КЪСМЕТ И УСМИВКИ!

На всички,които днес са се запътили към родилното-много леко раждане желая,и дано бебе 2010 е точно от нашия форум!

На останалите,много весело изкарване-и умната с алкохола Crazy

# 731
  • Мнения: 803
Хайде, да ви зарадвам с още едно ново попълнение!  Grinning


Тази сутрин в 04.00ч. n3ni е родила своя син Даниел с мерки 3.450кг и 51см.
Мама n3ni пише още: " Нормално се роди, с малко шевове и упойки за мама. И тримата се адаптираме, но сме добре."
[/i][/b]


Да й е честито синчето, да расте здрав като камък и много да радва мама и тате!  Grinning

Rosi79, честит юбилей! Да си жива и здрава и нека следващите 2х30 да са изключително щастливи и късметливи години за теб и семейството ти!  Grinning

# 732
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 565
Още едно момче в отбора! Да е жив и здрав!

# 733
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Тази сутрин в 04.00ч. n3ni е родила своя син Даниел с мерки 3.450кг и 51см.
Мама n3ni пише още: " Нормално се роди, с малко шевове и упойки за мама. И тримата се адаптираме, но сме добре."
smile3501 Ей, че хубава нова година!
Честито и на мама n3ni. Само радост с малкия Даниел!

# 734
  • София
  • Мнения: 2 245
Честито малък Даниел на мама n3ni! Да е жив и здрав! Бързо възстановяване на мама!   bouquet


Копнежче, Hug благодаря ти за хубавата новина, с която започва денят!

Общи условия

Активация на акаунт