Кажете ми какво миските и знаете по въпроса, моля

  • 3 065
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 993
Имало е да става. И аз го преживях... два пъти в разстояние на 2 седмици. Първото близначе изтече точно както описваш ти - вмезапно и без болка, а при второто - 3 дни след като спряха да ме болят гърдите прокървих.
Не обвинявай нито себе си, нито доктора - дай си време да се възстановиш, направи си пълни изследвания и опитай отново!
Пиши какво е показала хистологията.

# 16
  • Мнения: 3 591
Може и конкретно този лекар рда не го е направил, да е било чиста случайност не мога да го кажа това, но по принцип стават аборти след лекарски прегледи.

не, не е вярно това момичета. Ако се случи - то е по случайност и така ни работят мозъците, че го свързваме и си намираме виновника. Не сме готови да приемем, че тези неща могат да станат без причина.

Неможе лекарския преглед да го предизвика.  Мен що прегледа ми направиха когато загубих единия близнак, а и шийката се беше поотворила и пак втория се запази. С предишните си бременности пък без прегледи загубвах бебетата - та връзка няма. Случайност е. Нито да се удариш, нито да те прегледат, нито скачане, нито секс, нито каране на кола може да го предизвика.

И в 99% от случаите причината никога не се открива. Най им е лесно на докторите да казват инфекция - ама пък повечето от нормално протеклите бременности пак са си били със същите "инфекции" и пак са се запазили.
Това не значи да не бъдем предпазливи - но нека не търсим под вола теле и да всяваме паника.  А и точно гинекологичния преглед в начална бременност може да е животоспасяващ понякога. 

# 17
  • София
  • Мнения: 1 941
Преди бремеността ми с Поли, имах един аборт. Плодът беше умрял в мен седмица преди да прокървя. Когато отидох на лекар и чух ужасната новина започнах да се обвинявам че съм правила упражнения. Той каза, че е имал случаи на жени претърпяли катастрофи и бебето остава живо и здраво, така е разположено, че да бъде защитено възможно най-много.

И друго нещо каза - Природата си знае работата. Нещо, което е увредено или негодно по добре да си отиде по-рано. Тогава и болката е по-поносима. Най-чести спонтанни аборти или умиране на плода стават до третия месец. Естествен подбор.

Звучеше ми грозно и жестоко, но се убедих, че е така.

Пожелавам ти всичко за в бъдеще да е наред!!!

# 18
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
АНЖЕЛА Е ПРАВА,това е естествения подбор.НО по принцип не мисля 4е е правилно да се барка,сега  ве4е има такава техника 4е това е направо изли6но.КОЛЕДА наближава и аз искамда ви пожелая през новата година да няма мами пи6е6ти в този сайт.ОТ ВСЕ СЪРЦЕ УСПЕХ НА ВСИ4КИ txtloves

# 19
  • Мнения: 182
Незнам каква практика има, явно в различните болници е различна. Ще ви кажа защо, последният 9-ти месец от бременността си прекарах в МД (София), запознах се с всички момичета от етажа, те идваха и си отиваха, но нито една от тях в ранната си бременност не беше прегледана по този начин. Всяка сряда имаше шефска визитация, на която преглеждаха новодошлите или другите (в нужда) от шефа на етажа. Прегледите в ранните месеци бяха с вагиналният УЗ, а тези в 9-ия месец с ръка.

# 20
  • Мнения: 932
Миличка,бебето само избира кога да се роди.Твоето прекрасно детенце не те е напуснало.То просто е решило,че не сега му е времето.Не се отчайвай,а го изчакай.Неговата душичка още кръжи горе и чака да и осигуриш тяло.И съм сигурна,че иска ти да си щастлива и здрава,за да се грижиш за него/нея.Усмихни се на света-той тепърва предстои да ти поднесе един прекрасен подарък.

Общи условия

Активация на акаунт