СЕПТЕМВРИ'09 тема 9

  • 18 421
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • където има любов
  • Мнения: 307
Леле,Горби добре че всичко се е разминало !
Стефи,може да ми пратиш схемата на д-р Масларска,че само нея не съм чела сигурно newsm78То и да си много информиран не е  Thinking много хубаво.

# 676
  • Мнения: 14
Леле,Горби добре че всичко се е разминало !
Стефи,може да ми пратиш схемата на д-р Масларска,че само нея не съм чела сигурно newsm78То и да си много информиран не е  Thinking много хубаво.
И на мен,и на мен!!!!!!!! Heart Eyes

Горби,слава богу,че сте добре Praynig Hug

# 677
  • Мнения: 70
Привет и от мене, аз утре имам изпит и съвсем се бъгнах  Tired , Стефи пращай схемата да хвъля и аз едно око. Мале Горби, то голям екшън като във филм, нали сте добре всичките?!  Praynig

# 678
  • Мнения: 5 026
Леле, Горби,голям кошмар е било.Хубавото е,че сте добре и невредими Hug

# 679
  • Мнения: 8
Искам и аз схемата ако може! Praynig

# 680
  • Мнения: 279
Привет и от мен!
Мале Горби,добре че ви се е разминало!
Стефи може ли и на мен да пратиш тази схема,от вчера започнах да чета за захранването,че съм притеснена,още е рано но...
Янче Успех утре! аз обичам да ми казват Късмет де,че то всичко е до късмет!
Малии от няколко дни Алекс не ще да заспива сам,само на ръце заспива, ето и сега съм го оставила ма то е едно мрънкане,мрънкане, ...
Ставааамм...

# 681
  • Мнения: 68
Ами Бамба  аз след сока от морков и ябълка дадох пак морков и ябълка пюре по 2-3 лъж. първо , после други плодове- круши, дюли, пак ябълка,  сега сме на праскови и кайсии. Остана ни само синя слива и банан, ама той малко по късно се дава. До сега като съм давала готови пюрета съм ползвала Ганчев, пробах Гербер също, но предимно са ми домашно приготвени. Днес пробвах ХИП ( морков и ябълка) ОТВАРТ  Confused Първо че консистенцията е мн гъста и тя се дави с нея ,второ моркова преобладаваше пред ябълката и трето го плюеше и не го искаше хич. От 50 гр изяде 30.  Сега мисля да дам вече и сливата, ама ме е страх да не се посере от нея, щото си акаме нормално в момента. Ама мисля че от 2-3 лъж нищо няма да й има. На вкус на мама най й допадна праскова с морков...аууу няма такава вкусотия  Mr. Green След сливата ще пробвам вече и тиква , тамън до тогава ще навърши и 4 мес.

# 682
  • София
  • Мнения: 42
За много години и от мен Hug
Ние сме добре, нищо ново при нас.
За  това захранване ли говорите:
http://zdrave.rozali.com/konsultaci-zdrave/p11024.html

# 683
  • Мнения: 82
Момичета, сега ще седна да я наметкам в едно файлче и ще ви я изпратя  Peace

# 684
  • София
  • Мнения: 2 141
Леле, Горби, добре че сте се разминали с голямата беля #Crazy
За захранването аз мислех да изчакам 6-тия месец, че дребният е генетично предразположен към алергии и в такъв случай нали било хубаво да е по-късно захранването Rolling Eyes Пак по същата причина сигурно ще започна с оризова каша. Ама да видим де, времето ще покаже Simple Smile

# 685
  • Мнения: 243
Горби направо настръхнах докато четях! Добре, че се е случило по малкото зло и вече всичко е ОК Hug
Стефи ако я пращаш по единично и аз я искам!

# 686
  • Мнения: 333
Здравейте и за много години   bouquet
Дундито, наистина има връзка светлата кожа с предразополженост към ужасни обриви, нарича се  атопичен терен. Кристиян все още има белези от комари  Confused и като цяло се обрива от какво ли не и стои дълго.
Чифлигарова, аз ще захраня на първия ден от седмия месец с оризова каша, после полека ще дам зеленчук, плод, месо и така  Peace. Надявам се и малката като батко си да не отказва полезните гадости от рода на елда, царевичен грис и прочие  Mr. Green
Горби, радвам се, че сте се разминали с лошото  Peace

# 687
  • Мнения: 186
Горби  Hug добре,че всичко е на ред.Представям си какъв ужас е било.

Момичета има ли още някой ,който не е давал сок на бебето си(като мен)?

# 688
  • Мнения: 314
Gorbi:и аз не разбрах какво е гръмнало newsm78Хубаво,че всичко се е разминало Hug
Анитка:за бронхит само капки? newsm78Не че разбирам много,ама малко несериозно ми се струва това,за толкова малко бебче.Тези испански педита странни методи на лечение имат ooooh!Дано бързо оздравее малката буба Hug
Без да предизвиквам спорове отново ми се струва,че бебка на Дундито доста работи е успяла да похапне,за толкова малко време.А и праскови и кайсии се дават доста по-нататък.На Зоя и ги въведох към 8 месец,захраних я на 6 месеца.
На Ганчев пюрета никога не съм давала и изобщо БГ пюрета избягвам.Чела съм какви ли не чудесии тук във форума от майки намирали вътре какво ли не,то стъкла ли не бяха,камъни... ooooh!И Като знам какви са ни нитратни зеленчуците и каква ни е хигиената по фабриките,как нищо не се мие,направо с мръсотията се смила.Вярно за деца говорим,сигурно се следи,ама като си познавам сънародниците си имам едно на ум Wink
Има много информация и схеми във форума за захранването,не е толкова объркващо.Прочетете и си намерете схемата,която на вас най ще ви пасне Peace



Момичета има ли още някой ,който не е давал сок на бебето си(като мен)?


Аз и не смятам скоро да дам,към 8-9 месец ще предложа

Редактирам се:
Тук има почти всичко,което ви вълнува,вместо да пускате търсачката: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23443.0

Последна редакция: вт, 05 яну 2010, 18:10 от arllina

# 689
  • София
  • Мнения: 461
Горби  Hug добре,че всичко е на ред.Представям си какъв ужас е било.

Момичета има ли още някой ,който не е давал сок на бебето си(като мен)?



Аз не съм давала, и не смятам да давам скоро.

Общи условия

Активация на акаунт