СЕПТЕМВРИ'09 тема 9

  • 18 390
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 14
Добро утро,
тази нощ какви бяха пак тези мои сънища,ужас.То не бяха наводнения,то не бяха умрели.Направо вече не смея да си легна. ooooh!

И аз сънувам кви ли не глупости Whistling направо се изморявам докато спя.........

# 721
  • Мнения: 141
добро утро майчета Simple Smile

Анита, и аз често сънувам пълни небивалици Simple Smile Даже се чудя откъде се раждат в главата ми Simple Smile

ванина, леле какви преживявания сте имали. Добре, че поне сте успели да намерите работливи доктори да помогнат на вашия приятел.
Браво на Ади, че е спинкала през цялата нощ. Пу пу.. Дай Боже винаги да е такова спокойно детенце  Hug

Гаци Мама, страхотна си. Много полезна информация си пратила.  Hug

Момичета, понеже аз нямам опит и може моя въпрос да ви се стори глупав, но все пак да попитам- като се почне със захранването първо се дава по 1 лъжичка от новата храна... После как се процедира. Кога и как може да се замени изцяло едното хранене с новата храна и по колко се дава?
Анита ме беше посъветвала, че като се внася нова храна в яденето, това се прави сутрин....

# 722
  • Мнения: 53
Добро утро, момичета!
Честит празник на всички именници!
Бамба, мерси за кафето!

Аз също още не съм давала сок, а онзи ден на прегледа педито ми вика:"Даваш му сокче вече, нали?" и аз: "Даааа!", и тя: "Браво, а сега ще започнеш да му даваш и плодови пюрета!" и аз: "О даа, обезателно!", хич и не се усети, че в отговора ми имаше нотка ирония Mr. Green

Аз пък от една седмица насам сънувам вече два пъти, че раждам второ бебе ooooh! Първата нощ сънувах започващите контракции и пътя до болницата, а следващата нощ вече сънувах, че съм в болницата и пъшкам по коридорите, ще видим на 3-та част дали ще родя най-после ooooh!, но най-интересното е, че през цялото време докато "раждам" Аси ми е в ръцете и или го приспивам или го кърмя Mr. Green
Горби, радвай се, че си имате ангел-хранител Hug
Ванина, много лошо се е получило при вас, добре, че е минало без по-сериозни последствия!

# 723
  • Мнения: 141
Ох каква съм шматка Simple Smile Верно, че днес е Йордановден. Честито на всички именици   bouquet Много здраве и благополучие Simple Smile

Весита, хах, голяма си работа Simple Smile  Hug

# 724
  • София
  • Мнения: 54
Аз вчера дадох на Ана Мария сок от моркови, ама хич не го хареса  Rolling Eyes Реших да добавя и от ябълка малко, пак греда. Добавих и кърма, не ще  Crazy Явно няма се захранваме със сок  Rolling Eyes Сега варя едно картофче, днес ще пробвам с пюре от това. Между другото, аз за нея купих биокартофи и биоморкови, макар че не съм на 100% убедена, че са такива, в мисъл че тука могат да ти опаковат какви ли не боклуци и да ти ги продават като био, еко и т.н. и няма да разбереш, пък и никой не ги проверява тия производители и търговци Rolling Eyes
И Ана Мария напоследък яде през 2 часа, тя толкова начесто не ядеше нито в началото  Rolling Eyes Вчера общо изяде около 900 мл  Shocked До скоро ядеше по 5-600 мл  Rolling Eyes
Честити имен ден на празнуващите!

# 725
  • Мнения: 16
Цитат
Ох каква съм шматка  Smile  Верно, че днес е Йордановден. Честито на всички именици   bouquet  Много здраве и благополучие  Smile
не сте само вие с небивалиците по време на сън. понякога се изумявам от сънищата си. когато бях бременна сънувах кошмари постоянно до 6ти месец, но сега защо  newsm78
 горска китка, това, че пюрето се дава по лъжичка първо и постепенно се увеличава количеството е така, но има деца при които периода с лъжичката се прескача. имам приятелка, чийто детенце направо си хапна половината пюренце. тя също кърми. а моето бебче си кара с лъжичка, после две и така. до дете е  Simple Smile според мен

# 726
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Gorska_Kitka води се по детето.Аз вече съм заместила обедното храене със зеленчуково пюре.Андреа много ги харесва и от 2 дни изяжда по цяло бурканче. PeaceЗначи около 1 месец от както съм започнала да й давам зел.пюре.

Това за биопродуктите малко не го вярвам.Къде са гледани тия биопродукти.Няма на 100 процента биопродукти.Земята и подпочвените води и всичко свързано със земеделието е толкова замърсено навсякъде,че няма как да са био. NaughtyКазвам го от гледна точка на агроном. Peace

# 727
  • Мнения: 2
Добро утро и от нас
Бамба мерси за кафенцето  bouquet аз сега пия моето
Ние бяхме на консултация рано-рано и резултата е +350гр. и +3см, вече сме 5,150кг и 59.5см. Мъничко е наддала буболечката ама колкото толкова. Биха ни втория Пентаксим и госпожицата даже гък не каза, а педката Shocked "За първи път ми се случва бебе да не усети нищо докато го боцкам!!! Браво героиня"
Момичета аз мисля от дргата седмица да започна да давам на Кали зеленчукови пюренца. Някоя от вас може ли да ми каже дали мога да давам карфиол /знам, че е много полезен и мисля да го комбинирам с картофче евентуално/
Анитка ти какви пюренца даваш?


Това за биопродуктите малко не го вярвам.Къде са гледани тия биопродукти.Няма на 100 процента биопродукти.Земята и подпочвените води и всичко свързано със земеделието е толкова замърсено навсякъде,че няма как да са био. NaughtyКазвам го от гледна точка на агроном. Peace
Аз също мисля така.  Peace

честит имен ден на всички празнуващи днес, честити месечинки да сте много здрави и много късмет ви желая  bouquet

# 728
  • Мнения: 277
Добро утро!
Бамбааа, направо уби с това кафе! Мерси! Аз си пих мойто още в 8:00  Flutter
Анита и Весита (сънувачките) - аз знам, че колкото по-хубави работи сънуваш (че имаш бебенце, да речем), е толкова по-лошо наяве. Особено лошо е да сънуваш самото бебе, а не че ще имаш бебе, например. Знам, че е хубаво да сънуваш мъртви хора. Баба казва: аааа, значи ще се видиш с живи хора, а аз все й отговарям: ми бабо, аз с умрели обикновено не се виждам, само с живи Simple Smile А тя иска да каже, че с твои близки живи ще се видиш, приятни неочаквани срещи демек Wink
За карфиола - той нали се води тип зеле - не бих дала за захранване. Но нека се изкаже някой компетентен, аз не претендирам за точност  Peace

# 729
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
glezundra аз си ги правя.За сега съм дала картоф,морков,тиква,тиквичка,ябълка,чушка.Утре мисля  да сложа и малко грах PeaceКарфиола и изобщо зелевите се дават по-късно,към 7м.Имам една аблица за въвеждането на храние по месеци.Ще я намеря и ще я кача,да я видите,който иска де Wink

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Заповядайте в новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=459418.new#new

Общи условия

Активация на акаунт