СЕПТЕМВРИ'09 тема 9

  • 18 454
  • 730
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 54
Емир, моята лекарка е в Поликлиника Младост, само че тя не винаги си вдига телефона и затова ме дразни, иначе никога не сме чакали повече от 5-10 мин. Тя е и детски алерголог...Но има и възрастни пациенти, но бебетата и децата са с предимство, те не чакат. Абе нали мислих дали да не я сменям заради тоя телефон, ама май ще изчакам още малко...Така, че ако искаш, мога да ти дам координати.

# 76
  • Мнения: 314
Айдее,пак спор smile3534
Днес най-после успях да стигна до Варна,поразмрази ми се колата Mr. GreenАма такава мизерия е по пътищата ooooh!Варна изобщо не е чистена,нито улиците ,нито пешеходната част по центъра.На няколко пъти щях да се пребия #Cussing outТротоарите затрупани,за колички не става.Хората и колите,че и кучетата се движат по улиците,да се чудиш да караш ли,да се оглеждаш ли или в някоя дупка,като ров да не паднеш #2gunfireТук на село трябва да ви кажа,че е в пъти по-добре. Оставих Лора на майка ми и обиколих няколко магазина.Взех си и подаръка,много мерси на Находката.По-късно ще го щракна.Една от малките ми мании е да купувам фиби за каката,имаме за всякакви тоалети,различни цветове,фиби,ластицииии....цяла кутия.Та подаръка за Зоя са точно фибички,как пък си нацелила Лидкеее smile3501
Какво стана с моето подаръче,няма ли още известие? Sad

# 77
  • Мнения: 655
АЗ ПЪК ЩЕ СИ ПИЯ ,АЗ ПЪК ЩЕ СИ ПИЯ newsm44И ЦИГАРКА ЩЕ ЗАПАЛЯ smile3521


ми така пък,Нова година си е Нова година и  няма да ми е по-невесело,ако не пия,ама се пазя все заради бебенце па нека и аз да се поувствам човек,а на Стефи ще му дам АМ,за да съм по-спокойна Peace Peace


не пия за да ми е весело,а защото ми е хубавоPeace Peace Peace


ама пък да си кажа с ръка на сърце-не мога да си представя да си казваме "наздраве за новата година" и аз да надигам чашката с Миринда портокал smile3532 smile3532 rotfImbo


айде бе,ми и аз отвреме на време искам да се включа в програмата "и аз съм човек" smile3516 smile3521 smile3521 smile3521

# 78
  • София
  • Мнения: 2 150
Стига сте се карали! Празници идат!
И аз това щях да кажа. Как пък стана драма от нищо и никакъв въпрос newsm78 Който иска да си пийне, който не иска - не, не виждам някакъв невероятен проблем в 1-2 чаши вино или дори твърд алкохол. Аз не съм голям пияч и непиенето не ми пречи особено, въпреки че напоследък така ми се пие водка Crazy На Нова година може да си позволя малко вино, както дойде. Ама веднъж да се приключи с кърменето и стой та гледай Mr. Green

# 79
  • Мнения: 277
Здравейте, мамчета!
Аз малко извън всички теми да попитам - ако ползвате кухненски робот, посъветвайте ме какви функции да гледам, кое е най-полезно, марка да ми препоръчате?
Аз сега ще се ровя, но друго е от патило да попитам! Grinning
Мая, моят е този: http://www.amazon.co.uk/Philips-Cucina-HR7745-Click-Processor/dp/B0007XHGGG Този линк пращам, защото има по-добро описание. Иначе си го продават и тук, в техномаркет. Поне нашият е взет от там, май преди 2-3 години. Има много функции, всеки ден все за нещо го ползвам - много е полезен. Сестра ми има сокоизстисквачка, ама по 5 пъти изстисква едно и също количество плодове, за да "пусне" още малко сок. Моят прави страшно много сок, а люспичките са направо сухи, толкова добре изцедени. Препоръчвам ти го, около 200-250 лв е.

# 80
  • Мнения: 655
Арлина мила,много се радвам,е са ти харесали подаръците мила love001 love001аз известие намам още-ще дойде Peace


а бе я стига сме се карали Naughty Naughty Naughty


дайте да се бием-действа ми някак си по-възбуждащо smile3521 smile3521 smile3508

# 81
  • Мнения: 116
Не бих я оставила на майка ми, за да ида да се веселя. Нито дори за да свърша някаква работа. Така съм свикнала - винаги сама, т.е. аз и бебето де Heart Eyes
ЕЕе айде сега моля ти се....това малко много ми идва ooooh!

# 82
  • Мнения: 71
За мен свободата на словото не е липса на възпитание. Както и да е. Ще си прехапя езика. Сссссс  #Silly Laughing

Иначе и за Мак Доналдс си имам мнение. Случвало ми се е да се натъпча там, но не разбирам как може да е пълно с малки деца. Поне в Пловдив е така. Що детски рожденни дни се празнуват там  Rolling Eyes ......
 И на мойто дете ще се случи да хапне там, но ще гледам да го избягвам. Слагам точка на възмущенията си  Mr. Green

Да похваля моят малък истински мъж. Днес го боцнаха 3 пъти в бедрата с последните за сега ваксини, а той почти гък не каза. Супер весел беше. Последният път той изплака веднъж, аз цял час ревах вместо него  hahaha

Последна редакция: вт, 22 дек 2009, 18:41 от Venilove

# 83
  • Мнения: 277
айде бе,ми и аз отвреме на време искам да се включа в програмата "и аз съм човек"
Предстоят ми две такива програми тия дни - една приятелка си идва от Щатите, друга - от Люксембург  newsm44 smile3534 lalalala . И на двете срещи ако реша, ще си пийна - ако и приятелките ми им се пие, разбира се Wink И на двете срещи ще съм с Еличка  Peace КЕЕЕЕФФФ  Flutter

# 84
  • Мнения: 116
Venilove,виж как уцелих в десятката Wink,все пак и ти не излезе безгрешна нали? smile3534Мухахах!
Находката,душа,другия път никакво оставяне на Стефчо,с него си на изпит с кенгурото и зад ухото му някой скрит пищов. hahaha

# 85
  • София
  • Мнения: 54
И нашият е такъв, много съм доволна, ползвала съм го за какво ли не, даже и тесто за хляб месих в него няколко пъти, преди да си взема машината за хляб. Железен е  Mr. Green

# 86
  • София
  • Мнения: 1 504
pocahontas80 мерси...искам да ми е нещо наблизо..за да не съм зависима от транспорт и разстояние...Аз вече проучих една....полънила съм и документите...така явно ще я сменям досегашната...особено пък като ви чета, че почти не чакате...
Абе мацки...я се стегнете..
Аз пък искам понякога / естествено когато може/ да съм си само с бате...без деца...верно е, че е за по 3 4 часа...ама пък си ми е кеф и доста се зареждам ..Това не означава, че децата ми тежат, ама или кърмя, или храня Кати или ги  приспивам  едно след друго, мия дупета едно след друго и т.н....това ми е ежедневието /изключвам готвенето, чистенето и гладенето и т.н./..Имам нужда от някакво разнообразие в крайна с/ка. Та мама Гаци  много правилно го е казала нужда от физическа и психическа почивка Всеки да почива както си иска...с цигарки и питие, с танци, ако пък му е кеф да се натряска...като имаме деца, това не означава, че живота ни свършва. Аз мога да се веселя и без да пия...но пък ми е кеф и да врътна едно...дори и с бате си го правиме в къщи...е аз пия шеридън или бирка...ама ми е гот, като заспят децата да си поговорим на по чашка....

Последна редакция: вт, 22 дек 2009, 19:01 от EmiR

# 87
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Стига сме се дърляли за глупости. Всеки си има виждане за света. Не виждам защо някой като изкаже мнение и друг се познае в него и почва едно цупене. Всеки си каза - кой ще пие, кой няма. Решението си е индивидулано, нали сме тука да споделяме. Пък и аз като напиша например, че съм против пушенето пък каквото ще, не значи, че ще спрете цигарите ей ся от раз Rolling Eyes
Мир и да си признава кой може да прави колажи моля Thinking

# 88
  • Мнения: 71
Аз имам план за децата, за да не ми е пусто и празно като се изпоженят. Ще си родя още 3-4 с по 5 години разлика. Така все ще си имам бебче за гледане.  baby_neutral
 Дано и мъжа ми да се зарадва на идеята.  Crazy

# 89
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз имам план за децата, за да не ми е пусто и празно като се изпоженят. Ще си родя още 3-4 с по 5 години разлика. Така все ще си имам бебче за гледане.  baby_neutral
 Дано и мъжа ми да се зарадва на идеята.  Crazy
Peace Аз съм решила като станат тиинове и почнат да ме ядосват да си родя едно бебе Mr. Green Сериозно го обмислям като гледам каката къв дзвер расте

Общи условия

Активация на акаунт