Машина за хляб-23 част

  • 49 695
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 776
Аз пък ще ти стискам палци Peace.
И благодаря Hug!

# 691
  • Мнения: 767
Честно казано не вярвам да се справя, ама знае ли човек, стават и чудеса smile3534 Благодаря, можете да стискате палци вкупом, белким успея!!!

# 692
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Полин,страхотно ти е хлебчето. Peace Утре и аз ще правя пълнозърнесто,но ми се ще да е без бяло брашно.Още не съм разгледала рецептите.

# 693
  • София
  • Мнения: 2 658
аз правих баницата с точените кори от рецептата за баклава. Чакам я да изстине и ще докладвам как стана. Wink Тестото естествено беше измесено от добрата ми машинка. Simple Smile

# 694
  • Мнения: 161
 polin_a както винаги хлябати изглежда стахотно аз не съм правила още хляб с няколко вида брашно .Ето това е моят хляб http://www.snimka.bg/?profile,uploadinfo;aid=462271;page=1;#paging

# 695
  • София
  • Мнения: 7 987
polin_a както винаги хлябати изглежда стахотно аз не съм правила още хляб с няколко вида брашно .Ето това е моят хляб http://www.snimka.bg/?profile,uploadinfo;aid=462271;page=1;#paging

Дени влез душа в албума, в който си сложила снимката, отговори съответната снимка и след това в дясно ще видиш от къде да вземеш линка, който да ни дадеш. Иначе така снимката не може да се види.

# 696
  • Мнения: 202
Прекрасни сте всички...за един ден   bouquet
pure страхотна питка...не съм пробвала в иена...но и по съветите на мах мама за хартията ще опитам
boreto хубав козунак
schmet честито
ретрушке браво за питките
хриско много добър...благодаря за съвета утре ще взема и ще пробвам от това брашно
поли...направо"бомба"съчетанието от брашната ти и трици много ми допада
Браво за всички  newsm51.Само ще ви чета и възхищавам на упоритостта и творенията ви.

# 697
  • Мнения: 148
Честити машинки,все хубави и вкусни неща да излизат от тях.Успех на всички с първите стъпки .newsm10
Петушке стига въздишала а се захващай,докато не пробаш няма как да разбереш.
Ще се справиш сигурна съм,щом аз успях а специално за месенето бях толкова вързана.
Ето и аз да се разпиша с една набързо оформена питка че нямах никакво време но страшно вкусна и вече почти унищожена разбира се от тестото на max mama!


# 698
  • Мнения: 767
Еййййййййййй, старашна питка! За кое тесто става дума - това с киселото мляко ли?

# 699
  • Разград
  • Мнения: 3 110
ditsan,браво,набързо-не набързо,изглежда страхотно. Peace  bouquet

# 700
  • София
  • Мнения: 7 987
Аз си мисля, че е крайно време как някоя мама направи погача и да ни викне че да я пробваме реално.  smile3521

# 701
  • Мнения: 31
Max-mama, днешното ми хлебче е изцяло от грахам.За брашното казват, че е еднократно смляно от цяло зърно.Както писах по рано е по рецептата за домашен робот която е отпечатана на пакета.На основна програма, аз имам същата като твоята машина.

# 702
  • Мнения: 161
дядо хаджия много благодаря за съвета и се извинявам за провала че наистина не знам как да кача тази снимка, а Вкусотиите които побликувате тук са страхотни  http://denis1906.snimka.bg/cooking/hlyab.462271.16884163

Последна редакция: пн, 11 яну 2010, 20:57 от denis1906

# 703
  • Мнения: 9 776
Денис, аз така и не мога да ти видя хляба Thinking. Иска парола и потребител.

Мег, Денис, Hug!

# 704
  • Мнения: 161
 polin_a да много съжалявам сега докато ти си ми писала си коригирах линк надявам се да ти се отвори сега.Че не мога да разбера как ги качвате тези снимки на тези прекрасни неща,мъчих се дирекно от компа да къча снимка но ми казаха че не става.

Общи условия

Активация на акаунт