Покажете си детските стаи -10

  • 112 112
  • 737
  •   1
Отговори
# 210
  • Пловдив
  • Мнения: 27
Детската стая на Не се сърди, човече наистина е много хубава. Сега разглеждам темата за първи път и виждам много интересни неща. Стаята на Змейковица също е много хубава. Аз съм от Пловдив можете ли да ми препоръчате добър дърводелец. Благодаря ви предварително.

# 211
  • Мнения: 6 206
Мога да, но не работи за без пари, в смисъл за качеството е дори много евтино...
Ако си наясно, че няма как да влезнеш под 1000-1200 лв, ако има и МДФ и повече, ще ти пратя координати на ЛС

# 212
  • Пловдив
  • Мнения: 27
Каспър ти какво си поръчвала при този дърводелец, в смисъл лично си му ползвала услугите. Аз досега никога не съм правила нищо при дърводелец и малко съм недоверчива относно работата им. Всичко в къщи съм го купувала готово, но ми трябва едно легло нестандартен размер и някой др. неща и затова се чудя!

# 213
  • Мнения: 6 206
Мебели за детски център
2 детски
Маси, столове, спалня - най-различни работи

# 214
  • Пловдив
  • Мнения: 27
ОК, дай кординати, значи е изпитан.

Последна редакция: нд, 07 фев 2010, 01:23 от melina-GR

# 215
  • Пловдив
  • Мнения: 4 144
Нашите мебели м почти целия апартамент са правени от този дърводелец  Peace
Много сме доволни от него  Peace Изпълнява ми всички хрумки

# 216
  • Пловдив
  • Мнения: 27
змейковица става въпрос за този дърводелец който Каспър ми препоръча ли? И ме интерисува дали работи само с МДФ и ПДЧ или и с масив, защото се чудя още от какво да е.

Последна редакция: нд, 07 фев 2010, 14:43 от melina-GR

# 217
# 218
  • София
  • Мнения: 714
Здравейте,
Искам да попитам, тези които имат представа.
За тази детска стая http://kiva.snimka.bg/other/razni.435557.15582362 - някой знае ли на какво е разстоянието от пода е първият рафт над леглата?

# 219
  • Пловдив
  • Мнения: 27
joy4j страхотни идей.

# 220
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Здравейте,
Искам да попитам, тези които имат представа.
За тази детска стая http://kiva.snimka.bg/other/razni.435557.15582362 - някой знае ли на какво е разстоянието от пода е първият рафт над леглата?
По мои груби сметки е около 140-150см

# 221
  • Мнения: 24
здравейте, искам и аз да се включа по темата за детската стая - предстои ми да обзавеждам стая за  моята принцеса която е на ръба на пубертета - на 10 г, все още много налита по розовото...но какво ще стане след година-две...не ми се мисли...Много трудно стигаме до консенсус. От това което има по магазините или не ми харесват мебелите или цените ...затова съм решила да си избера модел и да го поръчам ...
това е нейният избор  http://thehome.eu/images/stories/mebeli/Flyteam_by_MAB/Flyteam_C … eative_MAB_01.jpg ,  аз съм горе долу съгласна, само не в този цвят...ужасно е. Проблемът е сега къде да намеря майстор ..и имам нужда от вашата помощ

# 222
  • София
  • Мнения: 714
Смятам, размери, размери и се чудя  newsm78 какъв размер на легло/матрак да избера за детската...
Вие на какъв размер сте се спряли?

# 223
  • гр.София
  • Мнения: 362
здравейте, искам и аз да се включа по темата за детската стая - предстои ми да обзавеждам стая за  моята принцеса която е на ръба на пубертета - на 10 г, все още много налита по розовото...но какво ще стане след година-две...не ми се мисли...Много трудно стигаме до консенсус. От това което има по магазините или не ми харесват мебелите или цените ...затова съм решила да си избера модел и да го поръчам ...
това е нейният избор  http://thehome.eu/images/stories/mebeli/Flyteam_by_MAB/Flyteam_C … eative_MAB_01.jpg ,  аз съм горе долу съгласна, само не в този цвят...ужасно е. Проблемът е сега къде да намеря майстор ..и имам нужда от вашата помощ
стаята е прекрасна и цветовете също, просто и помогни да осъществи мечтите си за такава стая  Simple Smile

# 224
  • Майничка
  • Мнения: 12 625
Смятам, размери, размери и се чудя  newsm78 какъв размер на легло/матрак да избера за детската...
Вие на какъв размер сте се спряли?

90/200 за каката. Достатъчно просторно, при нужда могат и двама души да се съберат.

Общи условия

Активация на акаунт