АВГУСТински майки без страх през 2010 бебета ще имат пак!

  • 21 695
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 380
Ivy аватарът ти е страхотен.
От както се постопли малко и изгря слънце и моето настроение се оправи.
Искам да се маха тоя студ вече и да идва пролет.
bob4enka благодаря за отговора.
herelina моят 1-ви братовчед проговори на 4 години.Не, че е бавноразвиващ или нещо др.му има, просто си има по-притеснителни деца.

Последна редакция: нд, 14 фев 2010, 09:53 от proletna malinka

# 721
  • Мнения: 564
Честит имен ден на най-готината бременна морска Валентинка!!! Много здраве, щастие и любов  Hug

# 722
  • София
  • Мнения: 5 752
Честит празник на кой каквото празнува!  Hug Party Heart Eyes

Вале,честит имен ден! Hug

# 723
  • Мнения: 25
МОРСКА ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН ЖИВА И ЗДРАВА И НА ФИНАЛА ЕДНО СЛАДКО ПУХКАВО БЕБЧЕ[/size]
  Честит празник на всички августинки. Трифон Зарезан ли  Wine Glass, Св.Валентин ли. txtloves..кой каквото му се нрави  newsm08

# 724
  • Мнения: 361
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН,сладка Валентинка  bouquet  bouquet  bouquetМного здраве и обич ти желая Heart Eyes


Гале и ние говорим на вън каквото ни падне,та дори и без да ни питат ooooh!От срам ли,от какво ли,като я заговори някой непознат и тя започва да говори първото което и дойде на ум или последното дето е чула у дома.Понякога умирам от срам Embarassed
С баща и положението е като при вас-отивай да си миеш зъбите,вечер се спи не се гледа ТВ,махай си очилата........ #Crazy
А,най-ми е любимо-Тя:"Искаш ли вода?",Ти"Не",Тя:"Ми добре,ето да си пийнеш,аз ще ти отворя капачката на шишето" Joy
Тя си е наумила нещо и изобщо не чува ,че ти и говориш нещо. Laughing

Ние снощи имахме гости-кръщелника.Лелееее,сега разбирам Лу-само дето не падна къщата-изсипаха коша с играчките,разнесоха ги из цялата къща,абе........ #Crazy

# 725
  • Мнения: 1 380
Вале,честит имен ден!  bouquet  bouquet  bouquet

# 726
  • Мнения: 3 595
Ади това не е толкова страшно, по-весело е, когато и двамата племенника са на гости. Бобо е на 2.6, а най-големия днес става на 5  Crazy Освен кошовете с играчки и децибелите са на макс Laughing

На всички празнуващи, честито!

# 727
  • Мнения: 1 554
добър ден Wink

абе влизам и чета пролетна малинка питам се аз,откъде се взе пък това девойче Laughing а то нашето сладкишче Joy Heart Eyes

айде да почерпя



не се блъскайте за всички има Hug

# 728
  • Мнения: 530
Морска ,честит имен ден!Много здраве щастие и любов.

Честит празник  txtloves Two Hearts и  Wine Glass newsm24  на всички.

# 729
  • Мнения: 361
Ааааааа,Иви,крясъците,търчането и бутането в коридора не ги споменах.Добре че,сме на 1-вият етаж тук и няма хора отдолу. Crazy
На мен най-трудно ми се стори прибирането на играчките - стова навеждане.....

Ивон се пазари от сега,да ходи на море.Обяснява ми как като има слънце е лято и се ходи на море.....Да видим дали ще я огрее тази година Thinking

# 730
  • Мнения: 1 900
Честит празник на всички.  bouquet
Все нямам време да ви чета, надявам се да сте добре. Гледам ще има доста бебета тази година, освен да се похваля и аз. Mr. Green
Божо го пуснах на детска градини, че много се уморявам и не мога да смогна с нищо.

# 731
  • София
  • Мнения: 5 752
Валерия.хвалиш ли се или Simple Smile  Mr. Green

Ние на море ако ходим ще е началото на юни  Grinning

# 732
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Честит празник от мен на всички празнуващи, много любов и пълни чаши с вино  Crazy

За морето- Варнааааа дръж се, пристигаме през юни. Едва чакам вече, че много съм се затъжила.
Даже може да хванем и раждането на племенника ми. Сестра ми есъс термин 25.06, а ние се връщаме обратно на 30.06.

Ох, днес съм като цапната с мокър парцал, а трябва да ходяна работа по- късно. С такъв кеф бих си поспала.  Tired

Хайде до писане   bouquet

# 733
  • Мнения: 1 554
Бобче,чакаме,чакаме Hug

# 734
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА КОЙ КАКВОТО ПРАЗНУВА!

ВАЛЕ, ХАЙДЕ ПАК ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН! ЕЙ, АМА КОЙ КАТО ТЕБ - И С ПРАВОСЛАВНИТЕ, И С КАТОЛИЦИТЕ. НАДЯВАМ СЕ И ПОДАРЪЦИТЕ ДА СА БИЛИ ДВОЙНО! Heart Eyes

Валерия,  Hug Я, сега бързо признай - ще се хвалиш ли или не.  Grinning
Ох, море... Blush Отсега съм се заоглеждала за разни интересни предложения. Много обичам Кемер и тази година за втората половина на май има страхотна оферта от една туристическа агенция, която ние предпочитаме, защото работи само с много хубави хотели и на много високо ниво. Е, да обаче моя мъж точно в този период трябва да води майсторски класове и да изнася концерт в Одеса, а като се върне подхваща изпитната сесия на студентите си. И май няма да се вредим. Мен сама не ми се ходи с децата на море, щото ще полудея.  Crazy А Гърция не ща - нещо хич не я долюбвам.  Thinking Май накрая пак ще се плеснем в Албена или Русалка, пфууу... Thinking Много харесвам южния плаж на Приморско, там има някакви оферти за луксозни бунгала, които се водят към комплекс Албена като поддръжка. Някой да е ходил там, да има впечатления?  newsm78 Много ме е страх от думата бунгало, макар че тия изглеждат супер - горе-долу като в Русалка. Ама като не сме ходили... Да не се окаже някоя секира, дето после да ни е яд. ooooh!

И ДНЕС, ПОНЕЖЕ Е И СИРНИЦА, ДА ПОИСКАМ ПРОШКА ОТ ВСИЧКИ ВИ, АКО С НЕЩО СЪМ ВИ НАРАНИЛА ИЛИ ОБИДИЛА. АКО Е ИМАЛО НЕЩО ТАКОВА, НЕВОЛНО Е БИЛО. МНОГО СИ ВИ ОБИЧАМ ВСИЧКИТЕ И МНОГО БЛИЗКИ ВИ ЧУВСТВАМ!  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт