Здраве ,щастие, късмет ,юлче нека винаги да са с теб!

  • 26 892
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 444
За много години! Да е по-здрава, по-спорна и по-щастлива новата 2010 година!

Ренито, Нан, честити придобивки!
Ние подарихме на свекър ми фоторамка за Р.Д. , накачурихме внуците на нея, да ги гледа.

Ох, аз от днес съм на диета. Sick Мъжо след Аугментина е с едно щастие рядко, добре си се чисти човека  Laughing Whistling, а аз... 100 кила добиче.

# 61
  • Мнения: 1 341
Nanny, и аз съм на диета от днес. Whistling
Да глътна и аз едно шише аугументин, току виж и мен прокарало. Joy

Никакви ви няма...

Ставам да правя боб на домучадието.

# 62
  • Мнения: 314
За много години момичета Hug
Ние си изкарахме кротко при свеки.Вчера ходихме до нашите да сурвакаме и до баба.Днес сме си у дома,че е студено и преди малко започна да вали и сняг.Зоя продължава да ги влачи тез сополи и да кашля,аман.Не и минават и това е.Тази седмица ще й се размине градината.Мисля да я заведа при педи,ама не утре,че ще е лудница и студено го дават.И съм все на тръни Зоя да не лепне нещо на Лора,че все от горе и навряна и ходи и да я целува понякога Crossing Arms
Лора е в скок явно,вечер яде на 2-3 часа,Зоя и тя се буди да пишка или пък от кашлица или за вода и сънят ми е толкова разкъсан.  Rolling EyesМечтая си да легна една вечер и да спя без да се будя все за нещо.Иначе много слуша,пупу.Занимава се сама през деня,нямам грижи с нея.

# 63
  • Мнения: 314
Моята щерка днес цял ден се разхожда с вдигната блуза из къщи и кърмеща един малък жираф Mr. Green
Преди малко я питам дали се е нахранил вече този жираф,а тя ми отговори,че е изпил многооооо мляко Joy Joy Joy

# 64
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Ох, аз от днес съм на диета. Sick Мъжо след Аугментина е с едно щастие рядко, добре си се чисти човека  Laughing Whistling, а аз... 100 кила добиче.
Точно днес моя мьж ме бьзика, че сме се сьбрали- той винаги с щастието а аз сьс запека   Crazy Mr. Green

Иначе и аз все се каня да отслабвам, но три години се не наканих ooooh! #2gunfire

# 65
  • Мнения: 326
Сладурки привет

Леле за дети мислите и аз но, си оставам само с мислите  Embarassed
Нещо ми е отпаднало, а от утре сме на работа.  ooooh! Как не ми се ходи, надявам се като отида и се видим с колегите , с децата да ми дойде музата.  Naughty
Наде страшен купон сте завихрили, чак да ви завиди човек  Wink
Арлинка щом си е изпил млякото да ляга жирафа  Joy Много се смях с малката Зоя  Hug
Ронка ама и вие, как успявате с две малки деца и по 2 дена н купон, ние с нашето не сме за никъде, то все у дома иска да си стои. Да не избягат гачките (играчките).  Whistling

# 66
  • Мнения: 1 341
Моята диета и днес отиде по дяволите. Така се наядох с бобец... ooooh! Чак не се понасям след това, ама ми беше много сладко/то на прасето какво ли не му е вкусно де Embarassed/

Дани, успяваме да се веселим с другари, защото събиранията са в огромна къща, децата спят назад в спалните и нищо не се чува/или съвсем леко/, а шум си се вдига и то много. Ема е свикнала там, защото живяхме месец и половина там, след това цяяялото лято на 2008г. петък, събота и неделя оставахме там. Редовно ходим, Ема си се чувства като у дома, предполагам и Криси го чака същото. Ми то като няма кой да помага ги мъкнем с нас...другият вариант е да киснем вкъщи. Определено не ми допада вторият вариант.

Диди, как сте, оздравяхте ли с Алексчо? С работата как си, доволна ли си?

Децата и двете са по леглата. Crazy Ема е свикнала след баня да ляга. Калин днес я изкъпа по-рано и тя иска да си ляга...а пък и утре е на училище и е голям кеф. Party Дано не се събуди по някое време наспала се и готова за игра.

Отивам да си взема и аз един душ и да се курдисам пред телевизора.

# 67
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Да, Ронка, почти сме излекувани, Алекс още покашля, но пьк сега Сашо е зле ooooh!
Иначе с работата нямам проблем, не е натоварено, а и от заплатата сьм много доволна Peace

# 68
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
Момичета, може ли някой да ми даде линк към филма "тайната", че не мога да го открия!

Редакция - намерих го.

Последна редакция: нд, 03 яну 2010, 21:46 от pepi111

# 69
  • Мнения: 1 298
Здравейте,аз съм се кукнала тука по никое време,ама ставахме да пишкаме и после не можах да заспя  Crazy Та ядох и ей ме тук..
Снощи рових,рових в ибей,харесах 4-5 колички,но не искат да доставят до Бг  Crossing Arms Румка ако знаеш начин,светни ме.

Ронка намали хляба и готово  Peace

# 70
  • Мнения: 1 341
Здравейтеее. Hug

Рени, спи бе жена! Спи, че после и да искаш няма. Simple Smile
Как е коремчето, расте ли? Кога си пак на преглед?

Ема днес отиде с огромно желание на училище, след дългата ваканция. Баща й я заведе, е по-щастлива от нея няма.
Калин е 2 седмици отпуска, аз ще се отдам на тичане сутрин. Днес още се помотквам, но ей сега скачам в анцуга и тръгвам. Peace

Хубав ден.

# 71
  • софия
  • Мнения: 25 791
Хубава 2010 година, момичета! Много здраве, радост и късмет! Децата много да ни радват и малко поядосват, че иначе няма да са деца Hug
БобиHug Hug Flowers Rose
Рени, фирма-посредник  Wink
Празниците изкарахме в едно безкрайно боледуване. Мина беше с Круп и днес баща й и баба й ще я водят до педка, а аз съм на работа леко болна. Така и не разбрах кога минаха тези 10 дни, но важното е, че вече е здрава.

# 72
  • Мнения: 444
Имам 3 часа на разположение без дечурлига. Чак да се чудя какво да правя.... Laughing да бе да. Първата ми работа е да ви видя, пък после ще захващам прахосмукачка, парцали...

Синеоче, най-тежко е да загубиш човек. Моите съболезнования! Hug
Звънче, какво е това Круп? Не съм го чувала... newsm78 Браво, че е вече здравичка.
И аз трябва да намаля тестеното и сладкото, че сигурно корема ми е по-голям от този на Ренито. Embarassed
Арлина, значи ние сме си в скок откакто сме се родили. Laughing Имаше по едно време някаква надежда за по-големи паузи през нощта без цокане, но озъбването ме върна в реалността. Сига съм мечтала, две нощи такова въртене и мятане насън беше, чак на сутринта му заварих свалени ританките на топка в чувала. Но имаме вече 6 зъба, много е смешен със зъби и с това разстояние между горните два. Laughing
Все забравям да ви питам дали имат ваш'те деца петна по езичето... newsm78 Големите дечурлига имам предвид. Географски език ли е, незнам, но на Дани през определени периоди му се появяват, после изчезват, менят се, с различна форма и големина. Стоят релефни, леко зачервени и не болят. Thinking На какво се дължат обаче? Трябва да разровя Гугъла.
Ронка, голяма ученичка твойта мома. Пу пу! Aз го обработвам Дани, че е време и той да ходи като всички деца на градина, но все ми отвръща:"Утре"
Арлина, Ронка, Дю, давате ли кърмица на каките?
Ронка, шегувам се аз на чужд гръб, ама Жоро след Аугментина Био Гаята го оправи. Дъвче сега таблетки за възстановяване на чревната флора.
А за теб една зелева чорбица и си готова. Laughing

# 73
  • Мнения: 2 484
Юл има Нанни,веднъж питах педито и тя каза- аааа географски език-нищо и няма,а аз си мислех че е нещо като рана,обложен и когато и е ниска имунната и се появява,но май бъркам,незнам какво е и не я ли боли,но ей така на периоди го виждам и е червено,виж ако намериш нещо пусни линк Crazy

 А круп май беше силна кашлица,неспираща  newsm78

# 74
  • Мнения: 708
Здравейте и от мен.
Боби трудно е да се каже каквото и да е .Моите съболезнования. Flowers Rose
Звънче, какво е това Круп? Не съм го чувала... newsm78
Аз не съм звънче ,но нали съм на всяка каца мерудия  Mr. GreenБолестта Круп е вирусна инфекция на дихателните пътища, засягаща най-често малките деца (на възраст между 3 месеца и 3 години).
Все забравям да ви питам дали имат ваш'те деца петна по езичето... newsm78 Големите дечурлига имам предвид. Географски език ли е, незнам, но на Дани през определени периоди му се появяват, после изчезват, менят се, с различна форма и големина. Стоят релефни, леко зачервени и не болят. Thinking На какво се дължат обаче? Трябва да разровя Гугъла.
Валери е с такъв език. Питала съм педи още като беше малък ,нищо само ми каза географски език и и нищо повече. После четох ,а и сега го наблюдавам ,че когато се разболява му гледам езика започва да става на кръгове ,а когато се оправя се изчиства езика. Някъде пишеше ,че ще го израстат ,но има и такива които не го израстват.И другото ,което било предразположение към алергии.Аз сега като навърши 4г. ще го тестува ,защото е генетично обременен и да видим дали за това толкова много боледува.
Марти е с ларингит ,но нали не слуша никой и на НГ излезе без яке и отделно аз звярът не му давам газирано ,а той се направи на мъж и резултатът е на лице.
Тази година ми започна с голямо разочарование от "приятели".
Дано до тук да си остане.
Отивам да храня Марти и да отива на училище.Днес детето ми ми гледа Валери ,защото нали някой хора не искат и да си помислят да излязат в студа,та Марти се справи повече от добре.Валери беше облечен ,нахранен и най-важното беше си изпил чая ,а аз не мога да го накарам.
Лек и слънчев ден   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт