Бременна ли съм - тема за бързи въпроси и отговори 3

  • 44 861
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 785
Здарвейте и от мен,я да се запиша тук, може пък да ми е на късмет newsm78
Аз не чакам на 05.01  и до момента нямах никакви симптоми дори,и ПМС което е мн странно,попринцип гърдите ме болят поне една седмица по рано.Но пък БТ ми е сравнително ниска около 36,5, но има разлика от преди овуто- 36,1. А иначе се постарахме и уцелихме точно овулацията педи и след-3 дни подред.Незнам какво да мисля, а ме е страх за тест да не се разочаровам пак.Единственото е че сега леко ме прерязва от дясноо,нищо другоо newsm78
Лита, Томми помагайте при вас как е Hug Hug

# 61
  • у нас
  • Мнения: 1 872
при мен имаше боцкания ниско в корема. Гърдите ми почти след овуто станаха чувствителни, а сега тази чувствителност понамаля newsm78 един път пастата ми за зъби ми замириса на машинно масло- това преди около 5-6 дни и след това два поредни дни по обед ми ставаше лошо. От днес съм с по-силни болки за които взимам нош спа или спазмалгон и сега усещам корема си ужасно подут ooooh! Това е. Стискам ти палци и много силно се моля за теб и за всички др. момичета Praynig

# 62
  • Мнения: 214
polito_86   и мен адски ме беше страх от това да не се разочаровам след теста.
моят съвет е да си направиш такъв чак след 3 4 дни ако до тогава не ти е дошло (стискам палци)
аз някак си го усетих без да търся някакви признаци за бременност. даже и до сега нищо кои знае какво не съм усетила. При мен странното беше само това че ми прицапа 2 дни по рано за няколко часа и това беше. След няколко дни вече се сетих че няма ден в който да не легна следобяд са спя което за мен е странно....Това беше.Гърите ми са си нормалниникакви болки корема също...
просто изчакай още някой друг ден и тогава тест.На мен първия ми тест беше на 4 дни закъснение и 2 рата лента беше освен толкова бледа а и тънка като косъм предполагам ако го бях направила ден по рано теста си щеше да е  отрицателен.

Дано да се похвалиш! Praynig

# 63
  • Мнения: 785
Момичета благодаря ви за куражааа Hug Hug Hug
Утре е рождения ден на моето мило и сутринта ще направя един тест пък да видим,мн искам да го изненадам. Praynig и той мн се надява милия, постара се Grinning

# 64
  • Мнения: 3 499
Томелисе, Лита, честито, радвам се за вас, момичета! Лека и безпроблемна бременност!  Hug Hug Hug

Поли, какъв по - хубав подарък от един положителен тест, стискам палци утре това да е подаръкът за мъжлето ти!  Hug

# 65
  • Мнения: 785
Уффф,айде дано!!!!  Praynig Praynig Благодаря ви момичета за бързите отговори и подкепата Hug Hug Hug Успех на всички и Томми , Лита скоро да се похвалите със сърчица

# 66
  • Мнения: 11
Честито LITA  newsm51 това е най-хубавият подарък  Hug пожелавам ти най-леката бременност и най-хубавото бебче  newsm32 .Както и на всички останали ,които носят бебчета
Poli и на теб също ти пожелавам да направиш най-хубавия подарък на мъжленцето ти  Hug

# 67
  • Мнения: 785
Ох ,момичета ще се побъркам от въпроси newsm78
Да ви попитам дали въобще има смисъл да се надявам при условие, че БТ ми е мн ниска-36.3 а преди това ( 1ва фаза)-36.00, а попринцип предишните месеци през 2ра фаза винаги е била над 36.5.Направо незнам какво става, на някой случвало ли му се е????
Лек и успещен ден  Hug Hug Hug на всички

# 68
  • Мнения: 35
Здравейте мили момичета.ВЕСЕЛА КОЛЕДА и ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!От близо месец не съм писала само ви чета защото декември пак за пореден път останах разочарована и реших край на тестове и всичко останало.То като ще става пак ще стане каквото господ каже.Успех на всичи и много късмет  bouquet

# 69
  • Мнения: 214
polito_86  никога не съм се тормозела с мерене на БТ и ову и тн...
какво става с теб? дойде ли ти? мисля че беше писала че не чакаш на 05.01
  Момичета блафодаря ви за подкрепата и хубавите пожелание
дано  всичко да е ок

# 70
Здравейте,момичета   bouquet
За последно лелката ми дойде на 17.11., не си следя овулацията, а няколко пъти при секс мъжът ми свършваше в мен. Преди около 2 седмици си правих тест,лентичка - беше отрицателен. Пих Дуфастон за предизвикване на цикъла - 5 дни 2х1.Днес е 5-ти ден след спирането му,но все още няма нищо.Според вас възможно ли е да съм бременна( много го желая) - имам силни болки в кръста, гърба и гърдите и май само това са ми симптомите, или пак си внушавам  Cry Винаги след Дуфастон ми идва на 4-ти ден,а понякога дори на 2-ри... страх ме е да не е нещо лошо  Cry Довечера мисля пак да си направя тест,но ме е страх  Sad

# 71
  • Мнения: 1 427
Напълно е възможно да си бременна. Направи тест!

# 72
  • Мнения: 785
Благодаря ти Лита,че попита!!! Heart Eyes Още нямам лелка- 1 ден закъснение съм!И затова се чудя дали по ниската БТ неозначава ще ми дойде,но нямам особени признациза МЦ. А същевремено днес правих тест(не издържах) и е "-" newsm78 Незнам какво става???? Confused
 Hug Hug Hug

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 839
Лита, честито  и от мен Hug
Lolly25 , дано си бременна  Praynig Ако се притесняваш, отиди отново на лекар.

# 74
catwalk    bouquet
Снощи си правих тест(Sure Check), но беше отрицателен  Cry   Притеснявам се да не е нещо лошо, след като не ми идва дори след Дуфастон.Незнам още колко време да изчакам,може пък този път да ми дойде доста по-късно(четох,че при някои след Дуфастон идва след 2-3 седмици). Незнам ...  Cry  Много ме болят  кръста, гърба, гърдите също - последната седмица. Възможно ли е да съм имала много късна овулация и затова тестовете да са - (ако евентуално съм бременна)? А да не би дозата да не е била достатъчна? Имам много  нередовен цикъл, 3 месеца пих Дуфастон - по схема 15-25 ден. Този месец гинеколога ми каза да не го пия, но ендокриноложката ми каза,ако не ми дойде да го предизвикам и да си изследвам няколко хормона. Чудя се  кога ще е най-добре да отида на лекар   Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт