Отговори
# 60
  • Мнения: 529
 Диман, честито! Много хубава новина!
  Стели, да са ти живи и здрави всички именици в къщи1
  Честито на Ванко на Алфира, на Ичи, на Йоана и Йоанка, на Ивелина и всички празнуващи!
Почерпете се:

# 61
  • Мнения: 514
Рени,Алфи,Амаретке,fibi4ka,assita,честити именници!Да са ви живи и здрави,с пожелания за много успехи и щастливи моменти! Hug

На всички останали весел празник,сигурна съм,че почти всеки има в рода си поне един именник,затова пожелавам много приятни преживявания довечера!

# 62
  • Мнения: 731
Честит имен ден на всички гореизброени именици, както и на Ивана на Бебе Дунди, която съвсем ни забрави! И аз черпя - кой като мен с два имени дни!

# 63
  • Мнения: 109
Честит имен ден на малки и големи! Само най-прекрасни неща да ви се случват!  newsm67

Ави, ще черпиш два пъти.  А Reнката не мога да сметна колко пъти, еле пък ако Бобо вземе турист на татко си. А, и Стели. Mr. Green

diman, честита бременност! Лека и безпроблемна да е!  Heart Eyes

Стели, ще е прекрасна годината ви, голям праз че така е започнала.

Благодаря за милите думи! Ани, предлагам ансамбъл "Росна китка", изглежда всичко обожават музиката в тази възраст. Моето само ме дърпа "Мамо, ела цацуем заедно.".

Ави, Саши сам ли се къпе? Онзи ден много си мислех за вас, най-накрая извадих снимките от гостуването ни у вас миналото лято, гледах какви бебешорчета са били дребните.  Heart Eyes

Алексал, сложи някоя нова снимка на хубавицата ти.  Heart Eyes

Ей я Чочи ни следи, да казва откъде ми е намерила телефона, а аз да кажа, че ме зарадва много.  Hug

МегиHug

А аз казах ли, че онзи ден се подстригах?!  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 731
Марлелке, ще черпя - къде ще ходя! Но предпочитам наживо.
Цунки за танцьорката. Кога да ви очакваме? Честита ти подстрижка! Право да си кажа, и мен Чочи ме зарадва вчера, ама наистина! Мъчно ми е за всички вас и нашите срещи...

Саши се къпе относително сам. Ползваме коритото за вана. Баща му го насапунисва и му мие главата и после го оставя да се плацика. След това го плакнем.

Стели, бързо да забравите всички здравословни проблеми!

# 65
  • Мнения: 481
Ей я Чочи ни следи, да казва откъде ми е намерила телефона, а аз да кажа, че ме зарадва много.  Hug
абе що ли първо ми мина през акъла, че туй след теб има пръст в таз работа  Laughing
Честита прическа  Wink
Записваме се и в танцовия състав  Laughing

Авиии... нали знайш, че не съм те забравила... среща кога? аз съботно-неделно мога след 16-ти

Благодаря за поздравите  Hug

Още снимкииии  Naughty

# 66
  • Мнения: 280

Влагодарим сърдечно с Ваньо за навременнените и топли пожелания Heart Eyes

Диман честито!!!  bouquet Лека  и красива - успешна и щастлива бременност Grinning

# 67
  • София
  • Мнения: 3 249
Хайде честит имен ден на всички именяци от вчера и днес.
Меги, много Hug, а на Диман честито - лека и безпроблемна бременност.
Рени, хич не ви трябва турист, ако толкова Данчо е решил да се троши - продавам на Мартин hahaha че ми писна той да се троши.

Я да ви питам...има ли набори с нощен памперс или сме само ние  Embarassed Доста вечери е сух, но има дни, в които умишлено сутрин се напишква с цел вбебосване... #Cussing out Страх ме е да го оставя напикан през нощта, че да не изстине пък...

# 68
  • Мнения: 10
Хай момичета, и аз да почерпя, въпреки, че като Ива повече го отбелязвам на цветница  Wine Glass , но наздрав, тъкмо врътнах две чашки винце  Crazy

Честити на всички именници, да са много здрави и щастливи  Hug

Това с недоспиването май пак ще стане хронично  Tired, тамън почнах да се понаспивам със Софи, че и тя не беше лесна и сега пак, но и това ще мине  Grinning

Честита бременност на Диман и един чуден резултат  Heart Eyes

Доника, отдавна не сме с памперс, но според мен докато не се усмелиш да го оставиш без, дори да ти се понапикае, той няма как да се научи да се буди и да става нощем като му се пишка, въпреки, че не мисля че това е проблем и трябва да те притеснява  Simple Smile

Хайде хубава вечер на всички  Hug

# 69
  • Мнения: 872
И от нас честити именни дни на малки и големи !  newsm67

Меги, прегръдки  Hug Пожелавам ти  съвсем скоро да ни се похвалиш с нова точица, а сега  се пусни няколко склона и заради мен. Липсват ми ските  Blush
Диман, Честита бременност , желая ти спокойствие, търпение и радост

Ние се завърнахме у дома. Изкарахме, както винаги, много динамично и лудо. Ходихме във Враца, София и села, ходихме на хижа с басейн във Врачанския балкан, плувахме, пързаляхме се с шейни. Посрещнахме Новата година в София, ходихме до Камбаните , пяхме, бихме камбаните и рисувахме с тебешири, а вчера гледахме хвърлянето на кръста в Дружбенското езеро, правихме снежен човех и мятахме топки. Освен това и празнувахме де, всеки ден бе празник да сме заедно, а децата стават толкова забавни и всички се вдетеняваме и забавляваме по детски  Mr. Green
Времето литна   и от утре с пълни заредени батерии тръгваме по училища, курсове и работа... До следващата ваканция май месец + концерт АС/ ДС
 Hug

# 70
  • Мнения: 1 174
И аз в последните минути на празника да ви почерпя за мое здраве Hug Честито и на всички останали, които празнуват днес!  bouquet


Меги, ти си много силна жена,стискам ти ръка! Hug
Диман, честито и от мен!
Амарето, благодаря! Hug
До скоро на всички! Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 313
Добрютро...

Памперса: И ние сме отдавна без, но Даная я събуждах да се изпишква през ноща, иначе спи дълбоко и се изпускаше, ако не я вдигах... Сега от известно време, от 4 месеца някъде, сама си става или в повечето случай издържа до сутринта...

Исках още да пиша, но ставам... Лек ден на всички!

# 72
  • София
  • Мнения: 3 249
С памперс Хриси не е от над половин година през деня. Но като спи - независимо денем или нощем спи толкова дълбоко (щом и писъците на брат му не го будят), че и да му се пишка и да се е напикал няма да усети...Понеже и в градината следобяд се изпуска Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 313
Доника, същата ситуация бяхме... Така дълбоко спеше, че не се събуждаше дори и да се е напикала, и аз по навик все я пипам през ноща, следобеда рядко... Тази нощ например се беше напишкала, отдавна не се беше случвало, но ето сега се е изтървала и си спи напикана...  Всъщност нощното ставане сама да казва, че и се пишка, започна да го прави сега октомври, като отиде в Разлог. Баба и я вдигала няколко вечери после решила да я остави и така свикна някак си, но и там се беше понапикавала бая вечери докато хубаво свикне или да стиска до дутринта или да става и да се усеща че и се пишка ... Peace

Тези деца са като лешояди, само да седна на компютъра малко да се разнообразя и ведна едната се събужда и започва да плаче, а Даная пристига и казва "Искам у теб"... Mr. Green Ставам да не плачка Ели... Може и да иска цица, знам ли я, то такова ядене никой не яде... То бива на поискаване, ама тя по цял ден ми виси на цицата, понякога дори повръща почива си 5 минутки и пак иска - ужас!!! Чао момичета! Hug

# 74
  • Мнения: 523
Хей , момичета , честит имен на всички на патерица , да сте живи и здрави и вие , и дечицата ви , както и всички роднини  Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Така като гледам на повечето от вас лентичките , септемврийчето от 2006г. ви е първо дете и сега имате второ дете или ще имате второ ) .А на мен Стефани ми е второ  Peace
Ех , не мога вече да си представя сега да имам трето дете , как бързо минава времето , а с него минават и остават назад бебешките истории , памперси , беберони и т.нат. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт