Отговори
# 75
  • Мнения: X
Здравейте момичета!

Честито на патерици на всички именници, а най-вече на Дани на мама Ави, Ваньо на Амаретка и на сладкия Иван на Алфи.  bouquet  bouquet Ако съм забравила някого, не е умишлено, целувки на всички.

Меги, много прегръдки! Преживяла съм това, за което говориш, разбирам те и знам, че ще има друго бебе, ти си борец. Hug Hug

Димански, честито, много лека и щастлива бременност и да пишеш повече, ей!

И аз съм на опашката за второ, пък да видим кога ще ме ощастливи съдбата. Embarassed
Аз още съм в Бургас и поради оскъдния достъп до нет, рядко ви навестявам. Но ще наваксам по-натам.
Страхотните ми родители ме изненадаха за НГ с чисто нов лаптоп, който обаче още си няма инсталиран Windows и чака вещата ръка на ММ да го пусне в действие. Така вече ще мога да ви пиша, където и да съм.


Хубав уикенд на всички и помислете над идеята да си направим една спокойна януарска среща.
Какво ще кажете за детския клуб в ЦУМ към края на януари?

Марлелита, кога ще идваш насам, че не разбрах?

# 76
  • София
  • Мнения: 3 249

Хубав уикенд на всички и помислете над идеята да си направим една спокойна януарска среща.
Какво ще кажете за детския клуб в ЦУМ към края на януари?

Аз съм за, но последната седмица на януари ще е тежка - нали Бебе повече няма да е Бебе. Та питам батко му вчера - как ще му казваш като стане на 1 годинка - ами Бебе Joy
И честит лаптоп  Wink

# 77
  • Мнения: 109
Вени, по последни сметки април ще сме в България, но... ни билети сме купували, ни нищо. Все още само си говорим. Аз обаче съм твърдо решена да пътуваме с Мими, пък ако трябва и сами без половинката. Просто нямам търпение Ави да почерпи.  Mr. Green И на мен ми бяха толкова приятните срещите с вас, макар и за малко, макар и не с всички. Simple Smile
Честит лаптоп!

Ави, и Мими се натиска да се къпе сама - "Дай аз, аз, аз", давам де, къде ще ходя. Но е далеч от самостоятелното.

Някоя мома няма ли да се запише в танцовия, само младежи изявиха желание, да не ги изброявам.  Mr. Green

Zarrasuzuki, разкажи за вас как сте?

Дони, след оплакванията ми преди някой и друг месец, че Мими се изпуска на две седмици по веднъж и ми е омръзнало да пера не само чаршафи, ами и одеяла, тя взе че престана да се напишква. Аз обаче не върнах тогава памперса, макар да ми минаваха такива мисли. Сложих протектор на матрака и поне него спасих. Сега и по 12 часа спи и не става нощно време, ако е ставала три-четри пъти, па на. Тя обаче има други странни периоди - както си стои, седи, играе, че като се свие и като каже "Пишка ми се, пишка ми се" и не одържа до тоалетната, изпуска по малко. Или още по-странното - докато я заведа (ако не сме у дома) и категорично казва "А, не ми се пишка", или пишне 3 капки. Ей така от морето (океана) имаме снимки по гащи, че не устиска, но само колкото да намокри гащите, после как й мина и продължи да играе, не знам. Аз точно защото знам, че се напишкваше сутрин, я оставях да спи без памперс, като опипвах през ноща, разбира се. Hug

Мария, бърза адаптация към ежедневието. Simple Smile

Тук онзи ден валя сняг, още не се е стопил, голям студ скова (по тукашните критерии). Аз опаковам разни кашончета и кашонища в подготовка за поредното местене (от две години не сме, много се задържахме). Снощи с мъж ми гледахме серии на "Васко да Гама от село Рупча", не е истина какво настроение ми създаде. На Мимата й изби предпоследния зъб. Хайде до скоро.  Hug



# 78
  • Мнения: 731
Вени, честит ти лаптоп! Хайде връщайте се вече да се видим!

Рени, май се очертава среща на 17и в 10:30 сутринта - мястото е още неизвестно, че май ще е студено. За сметка на това е известно, че сме готови на всякакви други срещи - казвайте къде и кога!

Марлелке, тази година Цветница е през март, но вас специално ще почерпя на патерици - само си елате. Честито ви зъбче!

П.П. Позна ли ме във "Васко да Гама..." - седя на чина зад Васко  Laughing

# 79
  • Мнения: 313

Дони, след оплакванията ми преди някой и друг месец, че Мими се изпуска на две седмици по веднъж и ми е омръзнало да пера не само чаршафи, ами и одеяла, тя взе че престана да се напишква. Аз обаче не върнах тогава памперса, макар да ми минаваха такива мисли. Сложих протектор на матрака и поне него спасих. Сега и по 12 часа спи и не става нощно време, ако е ставала три-четри пъти, па на.

И ние бяхме така... Абсолютно същото правеше Даная и аз и казах, че ще спи сама вече не при мама и тя спря...Защото тя спи с мен, а от това как ще я отучвам, не ми го побира главата... Научи се да спи при нас и след време не знам как ще я накараме да спи с Ели в отделна стая... newsm78

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 1 857
Клубът в ЦУМ е хубав и просторен - много го харесвам, аз съм ЗА. Вени, можем да се организираме с теб и да запазим места някоя обедна почивка, ако не изберем друго място.

Дони, на коя дате беше РД на Бебе Laughing

# 81
  • Мнения: 366
Момичета.. Вени  Hug и аз съм зажадняла за среща и също много харесах клуба в ЦУМ .. за съм и за 17 -ти
Марлелке, чакаме те с нетърпение, когато и да решите все ще ви се радваме ..
Аз вчера бях на училище и вече натоварвам с мозъка си с много интересни неща, така че съм с висок дух и .. хехе здраво тяло !! ..
Хубава вечер на всички

# 82
  • Мнения: 109
Aви, разби ме, специално търсех да те видя, естествено не те бях познала. И пак не съм сигурна, че си ти.  Mr. Green Hug

Меги, сесията започна ли? Хайде само осмици!  Hug

Кузманка, и Мими спи при нас, т.е. в нашата стая. Уж всички говорим за отделна нейна си стая (тя включително), но като стане време за лягане и започва пазарлък "Хайде заедно, искам приказка, не затваряй вратата, може ли само да си лежа?". Ще се отдели, не го мисли, Дани с удоволствие ще играе ролята на голямата кака. Simple Smile

Ще се редактирам по-късно да ви пусна снимки от "зимната" ни разходка. При нас зимата не е като в България.  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 523
Цитат
Zarrasuzuki, разкажи за вас как сте?

Ами ние сме добре .Стефани ходи ВЕЧЕ с голямо желание на градина , заедно с кака си . И при нас вече говорим за отделна стая и даже вече сме купили почти цялото детско обзавеждане . Смятам , че няма да имаме никакъв проблем , но пак не твърдя със сигурност . Надявам се поне  Peace
Но при нас няма проблем , защото макар и още да е на 3г и 4 месеца , Стефани много се води с кака си във всичко :съблича се сама , прави опити ( понякога успешни ) да се облича сама , общо взето купива кака си във всичко .И това до някъде е хубаво , защото двете непрекъснато бърборят и тя вече почти успява да  каже "р" в някои думички  . А вие как сте в това отношение ?
Иначе окончателно приключихме с напикаване и памперси и общо взето с бебешките неща , НО  ooooh! - това пусто шише с мляко вечер на заспиване......... ooooh!
Има ли все още други дечица от нашите тук , които да искат да пият мляко от шишето вече на заспиване ? 

# 84
  • Мнения: 313
Добро, утро!
Пак съм с чаша горещ чай, че нещо гърлото ме наболява, но ще се справя... Знаете ли мисля, си, че Даная не може да оздравее от климатика. В стаята където спим работи климатика денонощно и въздуха е сух, въпреки, че съм сложила купички с вода на секцията... И на мен от както спим в тази стая всяка нощ ми се запушва носа и после сутрин се отпушва, като стана. Обаче друг вариант за спане в нашата тясна квартирка няма. Сега обмисляме варианта, да изпратим Даная малко в Разлог да се оправи (там на чист въздух наистина бързо се оравя и я пращам без лекарства да и дават). Обаче искам да не е сама, не искам пак да се отделя с рев от мен и да протяга ръчички да я взема, много е тъжно така, за това ще се жертвам и аз с Ели, може би да отидем трите... Все пак важното е детенце да се оправи...
За спинкането: Марлелка, то нашето не само, че е в една стая с нас, ами и спи при мен на спалнята, а тати сме го изгонили и той си купи едно легло от онези, дето ги рекламираха по едно време, включва се в тока и се надува и става високо колкото спалнята, много е уобно и аз го пробвах. И даже на него му е по удобно, както го боли кръста, казва, че там му е по добре.
За памперса: Ние го махнахме по следният начин... Една вечер се прибираме от разходка и аз с моя бременилски акъл, се сещам, чак в къщи, че забравихме да се отбием за памперси и даже се сещам, чак като обличахме пижамата... И казвам, тази вечер ще си без памперс пък каквото ще да става, къде да пращам тати сега да купува, че т.н. И Ставах да я вдигам 2 пъти. Като беше с памперс, по накога и беше сух сутрин, а по някога пълен. И така се започна и после я вдигах само по веднъж. беше достатъчно. А после, нали бях писала, че като отиде в Разлог се научи и сама да става да си казва или до сутринта издържа!
 
Zarrasuzuki и нашата кака е голяма бърборана, ама голяма, то не млъква... Надявам се Елица като порасне и тя така да се учи от кака си за тези неща... Мисля, че е много хубаво така да имат по големи братче или сестричка и се учат по малките от по големите...  Peace
mama_meggie, смело напред... Peace Hug

Ставам, че Еличка ме зове с пискливото си гласче...

# 85
  • Мнения: X
Позна ли ме във "Васко да Гама..." - седя на чина зад Васко  Laughing

Ави, наистина ли?  Shocked
Ее, сега вече ще трябва да го търся, за да те гледам.

За да успокоя всички относно спането: ние сме най-зле. Иглика спи при нас, между нас на спалнята. Embarassed Има си легло в което изобщо не иска да спи. Вечер я пренасям на него, когато е заспала и ако се събуди посред нощ, тя сама се намърдва между нас, понякога хич и не я усещаме.
За отделна стая засега и дума не може да става, апартаментът е малък и ще трябват ремонти и преустройства. Опитваме се с обяснения и опити да я учим поне да си спи на леглото. Засега няма успех.

# 86
  • София
  • Мнения: 1 581
Привет на всички!
Честита Нова Година! Да сте много здрави и все така чаровни!
Диман, браво на теб, леко бременеене  bouquet
Венуш, честита придобивка, да си я ползваш дълго и безпроблемно.
Меги, гуш от мен.
Ирини- чудесна си като водеща.
На всички - Марлелка, Мария, Ева,Ави, Ася, Алфи, Кузманка, Амаретка, ДЗ, Зарасузуки, Денис, Дони, Рени...топли прегръдки от нас с Вики. Завърнахме се от хладната Англия, голям студ брахме, но топлината на семейството е незаменима. Ето малко снимки:
http://bazel.snimka.bg/family/uk-trip-christmas-2009.461802

Готови сме за среща. До скоро. бай-бай Hug

Последна редакция: нд, 10 яну 2010, 15:26 от bazel

# 87
  • София
  • Мнения: 3 249
Ами за 17-ти ок - тогава аз ще трябва да почерпя  hahaha (нали съм именячка)
Дони, на коя дате беше РД на Бебе Laughing
Веси, на 28-ми и ще са няколко дневни веселби се очертава  Joy Иначе за ЦУМ и аз съм за.

Ави...това ми беше и още е един от любимите детски филми - май ще трябва да го гледам пак.
Ирини, да ти разкажа случка от вчера - имам гостенка, пуснала съм Нова и те слушам, а на компютъра скрийнсейвъра ми е със снимки. Та по едно време се е показала твоя снимка със Спаси и гостенката ми - Ха, мацката от предаването  Hug
Базел, страхотни са ви снимките Wink Кога ще се организираме пак за театър?
Марлелка, ще ви чакаме тогава Simple Smile
Аз пък да ви кажа, че днес бяхме на рожден ден и се видяхме с Бебе Дунди, Стефи и малката Ивана. И двете са мнооого пораснали Simple Smile

Ами освен да го оставя без памперс и да го пробвам. Проблемът е, че в нас сме на локално парно и нощем като заспим не е висока температурата. Та ме притеснява да не изстине newsm78

# 88
  • Мнения: 10
Уффф тамън написах поста и ми даде грешка в сървъра и не съм успяла да го публикувам  ooooh!

Ами ха добра вечер  Hug

Ние се завърнахме от един много зареждащ уикенд във Велинград ... само с кака Софи, Криста оставихме при нашите и се е представила много добре  Heart Eyes
Бях забравила, че като не си бременна и си с едно дете си е направо свободия   Party Та там с много деца София бесня в басейни, детски клуб, в кръчмата и хора игра ... голяма веселба падна, а мама си седя в лобито с кафенце, с тортичка, пък се посмяхме на маса с приятели, поиграх боулинг и си поспах  Crazy  Та сега като се завърнахме неможах да се позная ... кипях от енергия, за нула време си изчистих и подредих къщата  Wink Та макар и за кратко така се разнообразих, че имам чувстото че една седмица ме е нямало, а вчера сутринта много се чудехме с мъж ми дали да тръгваме ... трябва по често да излизаме от София  Grinning

Кузманка я кажи моля те колко ти качи Еличка за първие месец? Криста нещо ми качва малко мъничко  newsm78

Ако направите среща в ЦУМ, може и ние да отскочим, сега живеем съвсем наблизо  Simple Smile
Опсс викат ме, хайде  Hug за всички ви и до скоро!

# 89
  • Мнения: 313
Добро, слънчево утро... Heart Eyes

Моите кукли пак спинкат и аз се възползвам за да драсна два реда...

Eva78 качи ми 1200гр. обаче със сантиметрите нещо я объркаха, изкараха е че е качила половин сантиметър, а тя видимо е повече пораснала, някои ританки са и малки вече и блузки, не е възможно да е само толкова, но килцата са така... Имам везна в къщи електронна и там също я меря. Сега този месец като отидем на 19 януари, мисля, че пак ще е килограм наддала. Ще видим този път сантиметрите как са...
Вени, честита придобивка и от мен... За спането ние сме като вас, леглото и стои прано и то е кошара и после става на легло и тя като спи при мене на сплнята , сега Еличка спинка в нейната кошарка. Обаче преди да се появи Еличка, аз също съм я местила така през ноща и тя спи 2 час на нейното легло и как усеща, става и се намърдва при нас и продължава да спи. Така, че не сте най-зле, а бе детска работа... Peace Само се чудя в тази теснотия у нас, ако и Ели след време иска при нас къде ще я слагам... Laughing

Това е от мен момичета, ставам да закуся, докато някоя девойка не е станала... Лек ден на всички! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт