Отговори
# 15
  • Мнения: 7
Тенкю, Ника.   bouquet Скивах я. Свекърва ми прави такава и наистина е много лесна и хубава.
Като стана дума, ние с мъжа нещо не сме наред. Като ходим в Солун на центъра има една сладкарница основно за баклави. И като се почне едно избиране.. по 50евро за баклави даваме, ония ни гледат като ненормални. После един месец ядем баклави, интересно, но не се развалят, а на вкус са...ями, ями, сега като се сетих и ми се доядоха.

А, 10+... аз ако бях 10+ щях да си ударя гъза в тавана. Сега с това подуваме ме е страх да си помисля колко може да съм и затова отбягвам кантара за да не се затормозявам психически.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 011
А на мен пък вкуса на сирийските баклави и разни баклаво-подобни с шам фъстък и кокосови стърготини ще ми останат завинаги в сърцето!  Heart Eyes
Оооох, айде да си говорим за контракции, а?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy

# 17
  • гр. София
  • Мнения: 23
Запис   bouquet

# 18
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Запис и от мен Hug

Моето бебе днес е решило да си прави акробатика цял ден немога да изляза от тоалетната Simple Smile  А и усещам едно странно напрежение долу ниско като боцкане дали е от положението на бебока или че вече натежава повече  newsm78 

# 19
  • Мнения: 85
И аз съм си стегнала чантата,ама ша стискам още-поне до средата на януари обещавам Laughing

# 20
  • Най-зеленият остров
  • Мнения: 50
Привет и от мен в новата тема.
Аз си мислех, че съм единствената обикаляща днес аптеки и магазини. До вчера почти нищо си нямах за бебка и болницата, а сега сака е почти готов. Явно вчера бая сме се стреснали и организирали.
А сега да ви се оплача: правя застраховки ГО и вчера попълних една, днес отивам да се отчитам и момичето гледа попълнените бланки, гледа мен и ме пипа какво и нося. Аз сериозно и обяснявам за Сертификати и т. н. но вместо Сертификатите съм дала съвсем друг формуляр, нооо в бензиностанцията въобще не са забелязали и са заредили гориво  Laughing
Мимитке, радвам се че си добре и все още 2 в 1. Аз ти звънях и по телефона.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 011
Бела, бодежите и аз ги имам отвреме-навреме. Много неприятно според мен, и болезнено. Натиска се надолу моята нова гад, ама не знае, че изхода е отпред.  hahaha

# 22
  • Мнения: 320
Айде и аз в новата тема:) днес прахме ...прахме с милото ама още има  Rolling Eyes лелее тия януарки кво направиха днес колко много бебета newsm07 twin_neutral

Момичета ...четох ама, не намерих къде пише ,защо трябва да е плик newsm78 за болницата ?А ще си взема и ръкавички за бебето ,много майки се оплакват ,че са се издрали милите бебчета Crazy

Списъка за Шейново в сайта им го има:
За раждане:

   1. Направление № 7 от личния лекар;
   2. Обменна карта, в която да са нанесени изследванията, правени в женска консултация.
      Задължителни изследвания са Wass, HbSAg, пожелателно – HIV.
   3. Лична карта;
   4. Чехли, халатче;
   5. Чаша, вилица, лъжица, нож;
   6. Лични принадлежности;
   7. Памперси в затворен пакет, мокри кърпички за тоалет на бебето.

Последна редакция: ср, 30 дек 2009, 21:49 от ПИПИТУ

# 23
  • Мнения: 320
Направление № 7 от личния лекар  newsm78 newsm78 newsm78 какво е това ,някой знае ли? И кога се взима

# 24
# 25
  • Мнения: 143
Стар,благодаря.Видях списъка-то голям списък голямо нещо. Grinning

# 26
  • Мнения: 72
Аз си взех от личен лекар направление 7,то е за влизане в болница за раждане,и аз го четох списъка за Шейново на сайта им,ама да не би да искат и още неща

# 27
  • Мнения: 70
Дани  bouquet
За пръв път чувам за такова направление,на 4-ти ще питам личния,че иначе като си отида в Русе и ще стане сложно ако ми трябва,а личният ми е в Ботевград Crazy

# 28
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Дани,  Hugза темичката! Да се запиша и аз!
Видях че сте писали за гозби - аз ще правя капама и мъфини! Mr. Green Да видим до къде ще я докараме с майчето!
А чанти не мисля да глася докато не чукне 1-ви февруари. Без мъжа си не раждам, а онова малкото вътре голям стречинг прави  - разстяга на където му дойде! Mr. Green Все посред нощите ми идва желанието да драскам, иначе ми е толкова хубаво да си ви чета! Hug Приятни ви приготовления за празниак утре и ви пожелавам 0 броя прегорели и закипени тенджери, тави и т.н. Laughing

# 29
  • Мнения: 219
Аз си взех от личен лекар направление 7,то е за влизане в болница за раждане,и аз го четох списъка за Шейново на сайта им,ама да не би да искат и още неща

Кики, нали и на ОВ в Шейново ни казаха, че списъка с необходимите неща го има в сайта им. Това е принципно, което е там. Вече ако някой си прецени да си вземе още нещо, да го направи.
Аз ще се занимавам с багажи по-натам, не смятам да бързам, а и дори да се наложи няма да ме върнат, ако нямам багаж  Grinning И по-късно могат да ми го донесат. Просто не искам да се настройвам за раждане отсега, рано ми е  Mr. Green. Нека си узрее беб, както си трябва и тогава.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт