Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 011
Рали, а по повод това, че сте за пръв път сами на НГ исках да ти кажа, че ще е и за последен!  Crazy Laughing
Живи и здрави да ни се народят малчовците, но аз поне никога не съм изпитвала желание да го оставям по цели нощи на някой друг за да се напразнувам.  Laughing По-нататък може би ще изпитам подобни копнежи за свобода, но засега ми е безценно да влезна в 12ч. да му нацелувам заспалата тиква и да му пожелая само най-прекрасни неща.  Laughing

# 31
  • Мнения: 4 187
Ние в крайна сметка ще сме на рИсторант , организационните въпроси около храната отпадат, но пък на дневен ред е какво да облека  Rolling Eyes....
Имахме някъде една палатка, търся я сега  Mr. Green, може добре да изглеждам в нея   Joy !

# 32
  • София
  • Мнения: 6 011
Не помня кой по-напред беше подсетил за ръкавички - добра идея! Сина ми доста се дереше, ползвахме такова нещо в болницата.
Тези дни ще поръчам да ми донесат от Гърция Инфакол. Там цената беше около 9 лв. с/у 21 тук.  Mr. Green Близнаците много кротко изкараха периода благодарение на тези капки.

# 33
  • Мнения: 239
Добър вечер и от мен  Hug

Аз съвсем се изгубих напоследък, но се надявам да не сте ме забравили  Embarassed

Малееееее имаме си бебе вече  newsm68 newsm44 newsm68 Мисмал да ти е жива и здрава малката ми адашка. Да ви носи много много щастие, усмивки и радост.
Лелеееее как се зарадвах като прочетох.

Супер, супер започна се вече май а? Момичета стискайте още, че е раничко струва ми се  Praynig

Вчера си изпратих детенце в Белгия и сега с мъжо сме ергени  Joy Малко ми е търсене ама.....
Явно аз съм единствената, която не е готова с нищо за бебето. И багаж не съм приготвяла даже. Поне документите за болницата си набавих вече окончателно. Ще изчакам да минат и тези празници и се хващам да изпера на каката дрехите, които изрових и ще отида да купя някои неща и най - вероятно с това ще приключа.
Младежа все още не се е обърнал.На 04.01 съм при док и ще видим какво ще мъдруваме.За кг. вече ударих +10 а може и още един два отгоре да има вече, но се надявам този месец като последен да не качвам драстично  Peace

P.S. Ехааааа лентичката ми вече е влезнала в 9-ия месец  newsm68 newsm44

Искам на всички ви да пожелая весело изпращане на старата и посрещане на новата 2010г.
Нека тя ни донесе най-желаните подаръци и през цялата година усмивките и щастието да не ни напускат.
Приятно изкарване и много положителни емоции за всички!

Последна редакция: ср, 30 дек 2009, 22:59 от vabeni

# 34
  • Мнения: 219
Хахах, да, Ника, абсолютно си права  Grinning Така че ще си се порадваме утре като за последно насаме  Heart Eyes.
На такъв етап от живота си съм, че имам нужда вече от един (засега) малчо вкъщи. И не мисля, че нещо ще ми липсва кой знае колко отпреди бременността. На 29 съм, наживяла съм се хубаво през изминалите години и следващата стъпка ми е нужна вече. Умишлено се разработихме за дете чак тази година. Ако зависеше от мъж ми, щеше то да е факт още втората година от връзката ни, ама аз имах магистратура да завършвам тогава, сменях си работата, излизахме нон стоп вечер, живот с една дума. Общо взето имах още работа по себе си първо  Grinning.
И аз не мисля, че ще мога да си оставям детето. Ще я видим тази работа като ми опре до д-то все пак  Wink.

Това за ръкавичките и аз го знам от една приятелка  Simple Smile. Ще е хубаво да се вземат.

star, разсмя ме  hahaha Ти как си? Добре ли си?
Бени, да ти се връщат хубавите пожелания  Hug!

# 35
  • София
  • Мнения: 492
  bouquet  за темата...и лека нощ!

# 36
  • York
  • Мнения: 826
Прекалявате вече с това писане  Hug

Момичета, да имате някой близък, който е на по - висок пост в Глобул, че обикновените служители не можаха да ми помогнат?  Embarassed Embarassed Направих една дивотия без да се замисля /все пак бременна съм  Crazy/ и сега мъжа малко ми се цупи  Tired

Рали, при мен този момент настъпи преди 2 години и половина, но за съжаление трябваше да мине известно време преди да забременея и задържа бебчето.  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 33
 newsm44, da ni e chestito parvoto bebche! mismall, mnogo kysmet i zdrave nai-veche!
Veselo izkarvane na Novata Godina na vsichki. Ne sam vi izpusnala ot pogled, no ne moga mnogo da pisha, poneje komp ne e moi i shte se vkliucha sled NG.
 Celuvki
sorry za latinicata, no ne e po moq vina... amiiii

# 38
  • Мнения: 1 131
Записче.

# 39
  • Мнения: 4
Аз още будувам, макар че ми беше доста тежък деня! Сега правя чайче за приспиване и т. като голямото ми бебче /мъжа ми/ вече спинка ще взема да отида да му опаковам подаръка за утре вечер! Едвам го довлачих до в къщи!
Иначе и моите болежки започнаха! Костите много ме болят и съм цял ден схваната и никога не мога да си намеря място! Утре и ние ще сме двамата в къщи! Но пък следващите почивни дни все ще сме по гости!
Айде, отивам да си пия чайчето!!!

# 40
  • Мнения: 4 187

star, разсмя ме  hahaha Ти как си? Добре ли си?


Благодаря, бивам  Flutter ! Настроенията ми са доста променливи тия дни  Crazy, за това и не пиша много.....
Вчера много плаках  Whistling ( седнах без да искам върху любимата си маса, за закуска в леглото , естествено строших я  Mr. Green )...
Мъжът ми се видя в чудо  Crazy

Излязохме на разходка с надежда да възстановим загубата, но уви , нямаше такава  Tired ( аз държа да е същата ) ....

Извинете за отклонението, знам че е тъпо, ама ми е мъчно за масичката  Embarassed

# 41
  • York
  • Мнения: 826
Стар, пусни някаква снимка на въпросната масичка. Любимата ми леля има магазинче за сувенири и може да я има тази маса по складовете, от където пазари.

# 42
  • Мнения: 4 187
ponqkoga, още утре  Blush ! Благодаря ти   bouquet !


ПП: То вече е днес де  Crazy !

# 43
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 417
Ама моля ви се, недейте с тия сакове, пликове и прочие дисаги Shocked... Аз съм решила, че още ми е рано и се боря всячески да си задържа писаната, въпреки дискомфортите от бременността...

На този етап раждането за повечето от нас ще бъде преждевременно и бебетата ще са недоносени, което не е хубаво, защото може да се наложи кувьоз и да последват усложнения. Разбира се, ако има причина бебето да се роди или извади по-рано, каквато е прееклампсията, това си е съвсем друг въпрос...

Освен това, багаж се събира доста бързо (веднъж вече се убедих), няма страшно, а и отсега да се приготви, винаги се забравя по нещо (за себе си гарантирам). Нека поне влезем в 9-тия месец! Не ми се ще да предизвикваме съдбата. Naughty

Понеже някои изразиха съмнение, че могат да натъпчат всичкия си багаж в 1 плик, ще споделя, че съвсем не е необходимо да взимате всичкия тоя багаж. Взимате само онова, което ви трябва на първо време (документи на първо място!!), и после ви носят всичко останало. Дори в Шейново, където няма свиждания, това можа да се уреди. А аз съм толкова завеяна, че всеки ден някой ми носеше по нещо.  Party

За помпата, многократно сме говорили, че ако бебчето си е при вас, по добре е да "изпомпвате" с него, чрез често поставяне на гърда. Хем стимул за бебчо, хем регулатор за кърма. Ако има проблем със засукването, само тогава ви е нужна помпа. Както и вероятно ако не искате да кърмите, ама за този случай не мога да дам съвет на тоя етап -- не съм съвсем наясно.

Абе, мноо сериозно взе да става.  Crazy

Честит 9-ти месец на Бени!! След теб всички един по един, ред по ред, ще влезем в строя.

И аз нямам ищах за празнуване по цяла нощ (даже за половин нямам), искам да съм си до цуцураната. Вярно, че ми коства много, но те водолеите са такива, изтощителни (някой каза, че иска водолей; аз искам два и имам усещането, че ще ми излязат през носа Laughing)... Ако знаете пък колко са хубави дечицата, когато спят!

П.П. Днес имах болки и не можах да стигна до санитарния за кенефените принадлежности. Питах долу в аптеката знаят ли нещо и рекоха, че подобни артикули се дистрибутират (да си го рекнем на чист български) в ресторантите и заведенията. Странно защо, контейнерите за такива подложки, или каквото е там, са винаги празни (откак бяхме на ОВ-то във втора градска, проверявам навсякъде, където ходя и има такива). Ползвала съм подложки в обществени тоалетни само в самолети и на аерогари и в чужбина, но не помня добре. Не знам по бг моловете кво ги правят, ядат ли ги, що ли...

П.П.1 Понякога, да, по-добре се чувствам, но чат-пат нещо ме срязва и ме лишава от всякакви сили и емоции... Благодаря, че попита. Hug

П.П.2 С тия баклави запалихте огън в стомаха ми. Яде ми се, ама няма да ми стане лошо. А само преди няколко години, като си помислех за сиропирани сладкиши  Sick Лъвю отказа дори за шоколад да отиде. Затова Халюшка го наказа преди малко с едночасов рев (жалко, че не само него).

Последна редакция: чт, 31 дек 2009, 01:50 от Мяуче

# 44
  • Мнения: 320
Хелп не мога да заспя...легна ли и се почват едни шутове чак боли Sadи ме сърбииии цялото тяло и то след баня ,корема и гърдите мажа с Мустела..като крастава съм ,само се чешат от вчера така newsm78 #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт