Отговори
# 60
  • Мнения: 307
Здравейте мами!
Рали не знам защо при теб се е получило така,моите симптоми започнаха да изчезват още на 2-я ден след като започнах да се мажа.Дано ти изпишат нещо от което да ти мине!Съжелявам,малко ми е кофти,нали аз ти го препоръчах! Hug
Стар разбирам те напълно,аз снощи се ядосах за една чиния която счупи мъжа ми и то от келешлъци(то не бе ръчкане на това пюре,не бе чудо),та представям си ти за масичката си HugДано си намериш същата!
Честито на мамите които са в 9-я месец! Heart Eyes
Ние също за пръв път ще сме сами на празника!След малко ще се залавям с приготовленията!
Пожелавам на всички весело посрещане на Новата Година и нека тя ни донесе много здраве,щастие и най-важното да родим здрави бебета!Прегръдки на всички!

# 61
  • Мнения: 66
Мерси за темичката!
Айдеееее,размириса се вкусно!!!Ние с мама се запретнахме от днес-направихме снежанка с цедено млако и домашна руска салата и сложихме един орман кебап да се маринова(ще го печем нощес).За утре задачките са -пиле бомбай и някакъв немски сладкиш.който мама ще поеме.Добре,че има желание за кулинарни шедьоври милата!  chef
Имам желание да дойда на ОВ на Тина Киркова,ама нямам никаква информация по въпроса,ще ме светнете ли?

За ОВ на Тина Киркова информацията ми е от 9 месеца - на 05.01.2010 г. от 13.00 ч. Но както вече писах през тези работни дни колкото пъти звънях на посочения телефон за записване никой не ми вдигна. Все пак на 5-ти ще отида на място. Ще се радвам ако дойдеш да си имам компания Simple Smile

Весело посрещане на новата година довечера!

# 62
  • София
  • Мнения: 6 011
Добро утро!
Гледам много будуващи е имало, аз сега ставам.  Embarassed Crazy
Стар, знам, че не ти е смешно, ама така хубаво си го описала, че се разцвилих!  Laughing  Сигурна съм, че ще се намери същата масичка, както и че до довечера ще смениш палатката с нещо по-така.  #Silly

Рали, дано да можеш да се облекчиш с нещо, че няма майтап, ама още доста ни остава и сега именно ще е най-големия напън за кожата.  Hug

За падането на корем знам, че се случва 2 седмици преди раждане, ама не вярвам много само и единствено това да е признака. С първото ми дете изобщо не ми падна корема, носех го високо до последно.

Реших Сънината баклава да изчака след консултацията, че доколкото поназнайвам нещичко за себе си, ще омуам цялата тава и кантара на доктора ще издъхне под краката ми.  Mr. Green

Мяуче,  Hug

# 63
  • Мнения: 339
Ау такава масичка и аз искам, пък и щях да рева ако ми се счупи,а и ако сама си си я счупя незнам..сигурно да съм си изяла ушите от яд. Стар защо не пуснеш тема "издирва се" в На пазар и аз като търсих Франклин уж няма няма ама ей на намери се в крайна сметка, с триста зора ама се намери.
Понякога, успокои ме, три седмици може - приема се  Twisted Evil е четири още по добре ама каквото сабя покаже или скалпел Joy
 И аз хич не искам да раждам още, не съм готова нито психически нито физически за събитието, имам прекалено много неща за вършене още, то не че някой ще ме пита де Laughing
 Като капак и се разболявам, някаква задна хрема имам дето адски ме боли гърлото от нея Confused
Весело изкарване на новогодишната нощ!
 Като се замисля от както бях бременна със Стоян , не сме оставали по празниците сами(имам предвид само нашето си семейство, все някой баба, дядо леля са на гости, а когато бях бременна тогава най много исках някой да има при мен ,а се случи и че мъжа ми беше на работа, голям рев му ударих тогава. Сега пък ми се иска да имаме една само наша си семейна коледа или нова година ама родата има време за посещения винаги по това време Wink

# 64
  • Мнения: 219
Пухче, не се притеснявай, миличка! Кожа различна, знам ли какво точно се случи при мен. Ще мине, ама явно трябва да го изтрая докрай. Аз съм готова вече всичко да пробвам...Ще видим в понеделник, ама започнах лекинко да се притеснявам. Тази моята работа не е много нормална. Преди си бяха червеникави стрийки от двете страни на корема - няма ги вече! Сега си е като обривче пак на същото място. Няма да ви занимавам повече, че и на мен самата ми писна вече  Rolling Eyes. Ще му намеря колая някак.  Hug

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Добро утро сладурки с пълнеж !
И аз май позакъснях със ставането  hahaha .

Сега се впускам в готвене, че ме чака тази пуйка .А мъжа ми спи от нощна смяна,няма как да го впрегна  да я прави....

Приятно изкарване на празника на всички ! И много усмивки !

п.с. включвам се към групата на тези,дето ги сърби...ей то не само корем,ами и дланите ме сърбят /в началото си мислех ,че ще взимам парички от някъде,нали такова е поверието,но уви.../ , гръб,крака ...А бе незнам ,дали не е на психическа основа - то всичко сърби.  Mr. Green Или кожата по цялото ми тяло се разширява ли ,оттича ли, идея си нямам......
Оплаках се ,айде отивам в кухнята,че времето тече....
 newsm51

# 66
  • York
  • Мнения: 826
Звездичке, намерихме ти поднос с крачета, но ще трябва да изчакаш до след празниците. Лелка каза, че като качество са много добре в сравнение с други подноси, които е предлагала преди. Имаш избор между тъмно и светло лакирано.  Wink

# 67
  • Мнения: 304
Здравейте и от мен!!!Първо(докато не съм забравила) да ви пожелая спокойно изпращане на Старата и весело посрещане на Новата година!!!Нека това начало ,бъде и начало на много положителни емоции,лични успехи и семейни радости!!!
Аз стартирах с приготовленията полекичка,че да мога и да си подремна малко следобед.Хвърлих и едно око при януарките и за днес вече си имат едно бебенце!А за вчера направо са били рекордите!Много ми стана миличко!
Целувки!!!

# 68
  • Мнения: 4 187
Звездичке, намерихме ти поднос с крачета, но ще трябва да изчакаш до след празниците. Лелка каза, че като качество са много добре в сравнение с други подноси, които е предлагала преди. Имаш избор между тъмно и светло лакирано.  Wink


bouquet

Благодаря, пиши ми на лични , къде е магазина на лелчето Hug !


Момичета, чудесни пожелания отправяте, дано се сбъднат, за всички ни !!!

# 69
  • Мнения: 240
За ОВ на Тина Киркова информацията ми е от 9 месеца - на 05.01.2010 г. от 13.00 ч. Но както вече писах през тези работни дни колкото пъти звънях на посочения телефон за записване никой не ми вдигна. Все пак на 5-ти ще отида на място. Ще се радвам ако дойдеш да си имам компания Simple Smile

Аз по принцип не държа да виждам Родилното отделение, защото в моите представи е толкова чисто и хубаво, особено ваната  Mr. Green, и се страхувам, че действителността ще е друга и ще ме депресира. Но ако все пак размисля (така или иначе на 5-ти съм на запис на тонове там), ще се радвам да ви правя компания Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 88
здравейте,момичета,минавам да ви пожелая весело и спокойно посрещане на 2010 година,щастие и късмет през всеки един ден от нея,леко раждане за всяка от нас,красиви,здравички и пухкави бебоци,които да ни радват и сполука за семействата ни!хубав ден на всички и не се преуморявайте,че вече сме близо до момента Simple Smile гушкам ви и не прекалявайте с шампанското Laughing

# 71
  • Мнения: 703


В тези последни часове на изминалата година
ви желая от сърце да я изпратите весело,спокойно
и да посрещнем Новата,която за нас е пълна с много надежда!

# 72
  • Мнения: 77
здравейте,момичета,минавам да ви пожелая весело и спокойно посрещане на 2010 година,щастие и късмет през всеки един ден от нея,леко раждане за всяка от нас,красиви,здравички и пухкави бебоци,които да ни радват и сполука за семействата ни!:lol:
   #Silly santa2

# 73
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Мии и аз съм със бодежи ниско долу  и незнам дали е нормално  newsm78  дали да се обаждам на док newsm78

# 74
  • Мнения: 0
Здравейте сладки майчета! Искам да Ви пожелая много хубаво да си прекарате довечера, а също така и една щастлива нова 2010 година, започваща с леко раждане и наситена с с много положителни емоции, свързани с малките съкровища. Пожелавам на всички ни догодина по това време да пишем във форума двойно по-щастливи. Наздраве от мен с глътка шампанско! Hug

Общи условия

Активация на акаунт