Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Привет мами Hug
 santa2 People Santa Close-mas:

# 76
  • Мнения: 143
Стар,аз сега ще потърся в темата каква е историята на тази масичка,но ако търсиш такава или подобна да ти кажа в скай сити съм виждала преди няколко дни,долу при фантастико на опаковките.

# 77
  • Мнения: 97
Привет на всички Hug Hug
Багажът ми е стегнат, баклавата е готова, сега един хумус се готви, че много обичам, после разни сладки ще си правя Crazy Crazy Много обичам да си готвя вкъщи Crazy
Единственото лошо нещо е, че се разкихах вчера, а днес  си е направо настинка и ме болят очичките Sad, та може да си изкарам Нова Година в леглото ooooh! Взех една лъжичка
Панадол за бебета Crazy, сега продължавам с чайове и филийки с чесън Sick Sick
Ralipo ,
Зехтин няма ли да ти помогне newsm78 Аз след мустели и какво ли не си взех Арома Органик за тяло  и едно шишенце зехтин - видях се човек направо Mr. Green

# 78
  • Мнения: 0
През Новата Година пожелавам на всички ви,най-вече здраве,нестихваща любов в душите ви,усмивки сгряващи сърцата ви,и най-важното и святото което ни предстои-Здрави и Хубави Бебета,които ще направят пълноценен живота ни!
Нека Бог да ви благослови!

Последна редакция: чт, 31 дек 2009, 15:15 от megelina

# 79
  • Мнения: 97
Star.
Ето какво намерих  Hug
http://911.bg/a2/offers.asp?p=4310926&id=5511,
а и палатка да си сложиш - пак съм сигурна, че ще ти седи добре:) Просто всичките Февруарки сме със стил и няма как да е друго яче 4470  4470  4470

# 80
  • Мнения: 4 187
Еееее, Велв, същата еееее  Party.....Как я откри  Grinning ?!?

Страхотни стеееееееее........ Hug Hug Hug !


Желая на всички Весело Посрещане на Новата Година ! Дано ни донесе много здраве, щастие, късмет , семейно благоденствие и прекрасни бебчета Февруари ( а и по - рано  Wink) !
Не прекалявайте с алкохола  Mr. Green, с храната може  Crazy !

# 81
  • Мнения: 219
Велв, от 2 седмици редувам зехтин с бебешкото олио на Джонсън, ама ето на  Crazy
Hug
Супер, че се намери масичка за star! Форумът е страшна работа  Peace

# 82
# 83
  • Мнения: 35
Весело посрещане на Новата година, момичета! Пожелавам ви само хубави моменти оттук нататък и всички лоши неша да останат в Старата година!

ЧЕСТИТО АНГЕЛЧЕ НА MISSMALL, ДА ИМ Е ЖИВО И ЗДРАВО И ДА ИЗПЪЛНИ ЖИВОТА ИМ СЪС ЩАСТИЕ!  party006 newsm51

# 84
  • София
  • Мнения: 61
Нека Новата година влезе в дома ви с надежда, радост и любов!
С цялата си душа ви желая весели празници, щастлива поредна година, безпроблемно раждане и най-важното здрави и пухкави бебета!

# 85
  • Мнения: 3 718
Аз се чудя какво е това затишие, пък то нова тема имало  Rolling Eyes

Момичета, предлагам тази вечер никой да не ражда, може само да преяжда  Simple Smile Наздраве и весело посрещане на Новата Година  Hug

# 86
  • София
  • Мнения: 6 011
Весело посрещане и от мен! Hug

# 87
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Весело посрещане на новата година и да се пазите.

# 88
  • Мнения: 97
Star,
My pleasure, дет се вика Mr. Green
Рали,
Виж го това на Арома - знам, че е супер евтино, но на мен много ми помогна:
http://www.nisea-bg.com/produkti/%D0%BC%D0%BB%D1%8F%D0%BA%D0%BE- … y-milk-300ml.html.
Също гледам само душ-гел ( иначе много обичам нещата на Касиопея Crazy)и то по-пестеливо да ползвам, за да не дразня излишно кожата. Не знам до колко ще ти помогне масло от пшеничен зародиш, но защо да не пробваш Hug Hug То вярно, че от кожа до кожа има голяма разлика, но пък мога да се похваля Crazy, че нямам сърбелчета, а и стрии (засега Mr. Green)

# 89
  • Мнения: 97

На всички пожелавам хубаво посрещане на 2010 Hug Много любов,здраве и щастие!И бебунчета,които много да ни радват Heart Eyes
И ето нещо специално от мен за настроение Mr. Green Heart Eyes Mr. Green:
http://bgflash.com/flash/3287/partly-cloudy-pixar.html

Общи условия

Активация на акаунт