Отговори
# 15
  • Мнения: 344
Ами забравих ...

Честит имен ден и на всички празнуващи!!!   bouquet

# 16
  • Мнения: 10
Честита Нова Година на всички!
Да сте много здрави, много щастливи и да ви радват любимите хора
Simple Smile
Честит имен ден на всички именници!
Честита първа нова темичка в Родени!
Честит първи месец на Дамян!

Ние си бяхме в къщи в Новогодишната вечер, успяхме да спретнем трапеза, обаче много не успяхме да седнем на нея, защото беба плака цяла вечер, същата история като на Бъдни вечер, как разбира че е празник - не знам , ама не заспива за повече от 5 мин, рев, цица, рев ,цица и това е...
Накрая в 12:00 беше будна и гледа с широко отворени очи и без рев чудесията от фойерверки навън и заспа и спа до 6.

# 17
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Честита нова година! Нека ни донесе здраве, късмет и само хубави моменти с дечицата ни! Heart Eyes

Честит имен ден на всички именници!  bouquet

Честити месечинки на:
Габриела на мама mama_AJ
Адриан на мама ellica11
Михаела на мама tedi_seksi
Дамян на мама Collibri

# 18
  • Мнения: 23
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!
БЪДЕТЕ ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И СЕ УСМИХВАЙТЕ!
НАЦЕЛУВАЙТЕ НАЙ-НОВИТЕ ЧЛЕНОВЕ НА ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА.
НЕКА ВИ РАДВАТ И СЛУШАТ, НО И ВИЕ ТЯХ!!!

ДА ПОЧЕРПЯ ЗА НАШАТА МЕСЕЧИНКА

# 19
  • Мнения: 98
Нека ни е честита новата година, да ни носи много здраве,късмет,безброй много щастливи мигове с мъничките ни бебчета!

Честит имен ден на именниците! Мисля че на Оска баткото празнува да и е жив и здрав!
Честит първи месец на мъниците на Collibri tedi_seksi mama_AJ ellica11 !!!
Не знам кой се е постарал за новата ни темичка,  и то първа в Родени, но едно голямо благодаря!   bouquet
Джени снимката на бебе-коледар е изумителна!!! Направо ми повдигна настроението!

Имам и един въпрос дреб въпреки че е добре уригнат  редовно повръща (понякога повечко, друг път по малко, но днес някъде час след като се беше нахранил и уригнал пак повърна и то нещо като синкава вода,  а не съм му давала нито вода нито чай... нормално ли е това? 
Иначе е добре, днес ходиме на църква, да ни прочетат молитва за здраве за 40 дни (Днени благодаря, че писа относно отброяването) и после се прибрахме не брисали да ходим по къщи на гости. Но вас поне виртуално да почерпя за повода

 
 

# 20
  • Мнения: 130
честита нова 2010 година пожелавам на всички ни много здраве и щастие и нека новата година да е още по добра от старата,въпреки че аз и от старата съм доволна че ни дари с рожбичка а от това по хубаво няма.И ние си искарахме на домашно и съвсем спокойно но пък ни беше хубаво.

честит празник на всички именници днес  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 250
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ, МНОГО КЪСМЕТ И ЛЮБОВ, ЩАСТИЕ И БЛАГОДАТ!
Честити месечинки и четиридесетинки на всички мъници. Да са ви здравички!
Честит празник на всички именици! Наздраве!
Изкарахме едни прекрасни 9 месеца заедно, някои се включихме по-късно, но това не пречи. Благодаря за подкрепата и помощта, надявам се да е все така и занапред.   bouquet
Страхотно, вече сме в родени! Party
Новата Година посрещнахме тримата вкъщи. Стела не разбра нищо от бомбардировките, които бяха в наш'та махала. Такова чудо не бях виждала досега, все едно бяхме на война. Спинкаше си спокойно, не трепваше даже.
Дорита, Удис, дали няма да ни изненадате с бебе 2010?  Hug

# 22
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 6
Честита нова година
Годината, която се задава
с шепи радост да раздава,
да бъде мирна плодовита
и за вас да е честита!

Честит имен ден на всички именници.
Честити месечинки на порасналите бебчета.

Аз не съм писала отдавна и искам да ви благодаря за милите пожелания. От 23.12 сме си вкъщи, но компютъра беше за ремонт та така. Малкия имаше проблем с жълтеничката и ни за държаха малко повече в болницата, но отмина. Сега се пригаждаме един към друг, що годе е кротък ще го видим по-нататък  newsm78. Когато бебчо заплаче и каката плаче защото мисли че нещо ще му се случи, много му се радва дано така да е и за напред.

# 23
  • Мнения: 186
Честита Нова Година! Здраве за вас и семействата ви!

Колибри, знам, че Смектата се дава и на съвсем малки бебета, така че можеш да опиташ с нея.

Момичета, някой има ли вести от Алюин?

# 24
  • Мнения: 666


ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА И В НОВАТА ТЕМА!!!

ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА ВСИЧКИ ПОРАСНАЛИ БЕБКОВЦИ!!!


Ние също изкарахме мирно и тихо по домашному. Аз едвам изкарах до 12 с краткотрайна дрямка кам 11  Embarassed Беше приятно, Елма се държа подобаващо и почти не е плакала. Угоихме се като едни добри прасенца и от утре сме на диета вече  Naughty Мъжа ми направи цяло пироманско шоу на двора и беше много красиво. Днес цял ден релакс и домашно видео, добре ни тръгна новата година  Flutter

# 25
  • Мнения: 96
Честита 2010 година, мили момичета! Да е щедра към всички вас, да се накъсмети всекиму според желанията и нуждите!

Изминалата година беше благосклонна към нас - дари ни с безценни трепетни мигове на очакване, сладка тревога и незабравими първи срещи! Дари ни с нови виртуални приятелки, с които се надявам да споделяме радости и тревоги и занапред!

Честито на месечинковците!
Честито на именниците!

Колибри, радвам се, че при вас нещата са наред!
Евита, при някои бебета сфинктера на стомаха не е зрял напълно и повръщат храна след ядене. Израства се до към 4ти месец. Но пък синкава вода? Странно...Сигурна ли си, че това е върнал?

Ние утре правим 40 дни и ще ходим да ни четат чистата молитва. Само се чудя още къде да идем, но ще го измисля до утре Laughing

Чакаме новини от Дорита - дано има развитие по въпроса Laughing

# 26
  • Мнения: 98
Lassi пак спасяваш положението  Hug повръщаното беше течно точно като вода и не знам защо но ми се видя синкаво сега пак повърна малко, но този път както обикновенно си връща белезникава течност. Ще продължавам да следя, а и ми се струва че не е така лаком  Tired дали пък аз не се втелясвам нещо вече...

# 27
  • Варна
  • Мнения: 187
Честита нова година!!

Мястото ми още не е за тук - сещате се - не съм родила... Надявам се следващият път като пиша да имам с какво да се похваля...

# 28
  • Мнения: 96
дали пък аз не се втелясвам нещо вече...

Със сигурност Laughing Болшинството от бебетата връщат след хранене поради описаните причини. Нормално е, израства се. Щом не повръща на фонтан и количеството е по-малко от една длан - няма повод зо притеснение. Peace

# 29
  • Мнения: 689
Здравейте и честита ни тема вече в Родени  Hug
Честита месечинка на всички малки душички   bouquet
Искам да почерпя и аз за моята кака Веси, която има имен ден, нещо не съм се пробвала да слагам снимки за целта, за това ще ме извините че няма такива  Heart Eyes
И ние изкарахме добре с кумове и приятели вкъщи.
Малкия спа в количката на всичката дандания около него до към 22.30 когато го събудих за да го изкъпем че отдавна беше проспал и яденето и всичко и така в 23.30 заспа окончателно чак до 7.00 сутринта, това е сефтето толкова да спи, но пък аз като ли легнах в 3.00 не разбрах много от съня, но какво да се прави  Simple Smile
Лека вечер

Общи условия

Активация на акаунт