Роди се Велин юнака и направи НОЕМВРИйката Алекс кака!!!

  • 21 620
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 167
ох, чак сега успях да се доредя до комп. снощи Ида такъв цирк ни спретна, рев, рев, та чак повърна, после се размотава един час, не ще да спи, види ли кошарата -  tantrum накрая я приспах кърмейки, което отдавна не се беше случвало и от там цяла нощ спа на гърда, което пък вече наистина не помня от кога не беше ставало чааааак пък така  ooooh! направо съм като разбита днес, изпохапана, недоспала, че и диването цяла нощ ме отвива  Crossing Arms явно зъбите я мъчат, има тя едни два кътника, които са бая набъбнали, дано скоро да излязат  ooooh!

Късмет не можах да пожелая на Шопчето, ама поне да кажа, че и аз стискам палци! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

ще наминавам днес за Новината  Praynig

Варненската дружинка, в сряда, живот и здраве, кацаме на ваша територия. Ще сме там една седмица. Ако е хубаво времето да се видим из Морската да потичат дечурлигата заедно! А ако е лошо може в Мола? Не ви знам как ви е програмата сега зимата  Party

# 61
  • На топло...
  • Мнения: 584
 fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 62
# 63
  • Мнения: 329
Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed това е за Шопи.
Илка
  spoko

# 64
# 65
  • София
  • Мнения: 72
Чак сега успявам да се добера до форума и си мислех, че вече ще има новини......
Явно Шопчето точно сега има нужда от стиснатите ни палци. Praynig Hug Heart Eyes Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Искам следващият пост да е на Мишката Hug.

# 66
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
някои няма ли новини за Шопито

вижте какво намерих http://novini.dir.bg/2010/01/04/news5634538.html

# 67
  • София
  • Мнения: 70
 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover за Мимето  Praynig Hug

# 68
  • София
  • Мнения: 167
Хайде Миме, цял ноември стиска палци, ама този Велинчо ще засрами май и скорпитата по инат    fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Ние си имаме чуждестранни гости в офиса, та не мога да се откача да видя какво става и съм инструктирала Мишката   ooooh!

Вече и мъж ми се смее, че от толкова чакане да не взема и аз да напъна с Мимката  hahaha


# 69
  • Мнения: 398
АААААА Вале никво напъване.Ако държите на датата може ама след 4 месеца

# 70
  • София
  • Мнения: 70

Вече и мъж ми се смее, че от толкова чакане да не взема и аз да напъна с Мимката  hahaha

Aaaaaaa  Naughty не може така, ей Simple Smile Стискай си ти там и никакви напъваници по никое си време Wink

# 71
  • Мнения: 297
 newsm12 newsm17 ДАНО ВЕЧЕ ВСИЧКО Е МИНАЛО УСПЕШНО И ШОПЧЕ ДА СИ ГУШКА ВЪРЗОПЧЕТО МАЛКО  fingerscrossed
Вале а ти мила изчакай още малко и с теб ще се напъваме,ноемврийки  Hug  bouquet

# 72
  • Мнения: 434
и аз се върнах и току надничам  Mr. Green

# 73
  • София
  • Мнения: 3 789
Мацки, здравейте! Hug
Да ви кажа само, че днес по всяка вероятност бебе няма да има. Следобяда си писахме с бъдещия татко и каза, че днес няма да е. Или утре, а е възможно и в сряда да е......затова очаквайте повторно включване Mr. Green Милата, нали е без избор и сега ще я мотаят....днес моята акушерка е на смяна и ако има нещо- ще имам новина от първа ръка, както се казва Mr. Green
по-късно ще се чуя с Мимка да я видя каква е хавата покрай нея. То е ясно, че е бременна (хавата), ама все пак......

# 74

Общи условия

Активация на акаунт