Какви са тези родители - безотговорни или луди?

  • 55 190
  • 1 252
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 1 192
Таткото не се ли е появил още в темата?  Rolling Eyes

# 1 141
  • Мнения: 6 274
До толкова мога да чета, да. Търся логика в това да очакваме от хората да са еднакво компетентни във всичко- музика (виолист е човекът), комуникация, поведение, гинекология, защо не и архитектура, като се замисля.

Ами, защо тогава се наема с нещо, от което си няма и понятие?
Все едно аз да прочета две книжки и да почна да свиря на виола.
Същата работа, само дето от моето свирене едва ли има риск някой да умре.


(Абе, не се знае де)   Joy Joy Joy



Таткото не се ли е появил още в темата?  Rolling Eyes

Чакай сега пък и ти.
То са медии, то е чудо.
Няма време за необразовани и назадничави хора като нас.


Ааааа, ама той и ни е обиден, на всичкото отгоре, та може и да не се появи.
  Laughing

# 1 142
  • Мнения: 6 648
Значи да разбирам, че ошашавеният татко е обигран да реагира адекватно ако се усложни родовият процес и първите часове на адаптация на бебето и следродилният период, в същото време е неопитен и стресиран и без да иска пуска няколко непознати мъже и жени с камери у дома?  newsm78
Извинявай, звучиш напълно нелогично. Трябва ми време да осмисля дълбочината на казаното.
Таткото е напълно компетентен да изроди бебчето си и да реагира при евентуални проблеми ,но някак си не е могъл да откаже на журналистите.
До толкова мога да чета, да. Търся логика в това да очакваме от хората да са еднакво компетентни във всичко- музика (виолист е човекът), комуникация, поведение, гинекология, защо не и архитектура, като се замисля.
Смяташ ,че е възможно един човек без медицинско образоване да е по -компетентен в израждането на дете отколкото в контактуването с журналисти?
 Евентуалната му липса на компетенстност в комуникацията не би довела да някакви животозастрашаващи проблеми тъй ,че нека си рискува ,но за другото ......
И аз търся логика в тази смелост ...

# 1 143
  • Мнения: 2
Абе какво са виновни сега пък журналистите/май е техен ред след лекарите?/.
Били напористи и го/таткото/ прилъгали?
Що не дойдат мен да ме прилъга,ако не ща.
Ами за да си журналист наистина трябва да си напорист, убедителен, даже и малко нахален.
А младежът защо ги е пуснал в мезонета,като видях , че входната врата на кооперацията  се заключва и не може да влизат чужди хора.
Докато ги заведе горе до мезонета,може и да размисли и да ги върне или изобщо да не ги пуска.

# 1 144
  • Мнения: 2
Таткото не се ли е появил още в темата?  Rolling Eyes

Не само в този форум ги нищят.
От вчерашния репортаж се видя,че таткото следи някакъв др. форум,не този в БГ МАМА.
Не сме само ние "гадни и злобни клюкарки". Mr. Green

# 1 145
  • Мнения: 503
Неясно ли се изразявам? Коментарите ми са свързани единствено с появата на бащата в медиите. Никъде не съм се изказвала относно медицинските му познания или липсата на такива. Твърдя, че е нелогично да се съпоставят компетентности по този начин-
Значи да разбирам, че ошашавеният татко е обигран да реагира адекватно ако се усложни родовият процес и първите часове на адаптация на бебето и следродилният период, в същото време е неопитен и стресиран и без да иска пуска няколко непознати мъже и жени с камери у дома?  newsm78
Та отговорът на този въпрос е да, възможно е. Наблюдавах поведението му по репортажите и смятам, че е неопитен. Медицинските му познания не съм ги проверила лично, така че не мога да се изкажа.  Wink

# 1 146
  • Мнения: 2 022
Не съпоставяме компететности, а емоционално състояние, което бе дадено от участнички в дискусията като причина за объркване и действия, които са довели до влизането на журналисти у дома му. За да го обясня по-ясно: Казахте, че е объркан, ошашавен от ситуацията, не е знаел какво да прави и да се справи със журналистите, които имали свои похвати. Същата тази обърканост и ошашавеност обаче се оказва според някои, че не е проблем за адекватна реакция ако нещата с раждането бяха поели в непредвидима посока. Мисля, че вече трябва да е ясно какво искам да кажа Simple Smile

# 1 147
  • Мнения: 85
Момичета Hug
Признавам, че пуснах темата с тези етикети: безотговорни или луди, за да ви провокирам и защото аз също не приемам тяхното поведение за нормално.
Искам да помоля ТОЛЕРАНТНИТЕ, пишещи тук, бъдете толерантни и към нас, които не разбираме родителите. Laughing Laughing
 

# 1 148
  • Мнения: 503
Можем само да гадаем какво би могло да се случи, ако...
Факт е обаче, че изходът е добър, бебето- здраво, родителите- щастливи. Колкото и да се пеним ние тук.
 selikon , ако попадам случайно в категорията на толерантните, бих отговорила, че разбирам и подкрепям правото на мнение на всички, независимо дали то съвпада с моето. Но войнстващата простащина трудно мога да понеса.

# 1 149
  • Мнения: 2 070
Продължавам мазохистично да я чета тая тема, чудя се аз ли съм прекалено бременна или тук 90 процента от изказванията са прекалени и не ми понасят.
От прочетеното само днес си направих един скромен избор като майка - не че имам такъв, но ако можех да избирам, бих предпочела дъщерите ми да станат като тази хипарка /както някой я нарече/, а не тесногръди, неинформирани, неграмотни и злобни същества като някои от списващите тук.

А относно това
Момичета Hug
Признавам, че пуснах темата с тези етикети: безотговорни или луди, за да ви провокирам и защото аз също не приемам тяхното поведение за нормално.
Искам да помоля ТОЛЕРАНТНИТЕ, пишещи тук, бъдете толерантни и към нас, които не разбираме родителите. Laughing Laughing
 
- ми толерантни сме, мълчим си, четем ви, не си ме виждала да споря, не ти и трябва. Тез, които са раждали вкъщи или смятат да го правят, както и тези, които нямат проблем с плацентата в тенджерата и кучето едва ли им се занимава да пишат в Клюкарника, имат си сайтове, форуми, включително и теми в този форум.

# 1 150
  • София
  • Мнения: 3 585
ДеЩоВиди, аз пък се надявам да възпитам синовете си така, че да разбират и оказват подкрепа на избранниците си един ден...

# 1 151
  • Мнения: 1 547
тесногръди, неинформирани, неграмотни и злобни същества като някои от списващите тук.

Брях, полечка! Засега се оформяш лидер в употребата на най-много обиди, сместени в едно и също изречение. Поздравления!

# 1 152
  • Мнения: 2 070
ДеЩоВиди, аз пък се надявам да възпитам синовете си така, че да разбират и оказват подкрепа на избранниците си един ден...

Поздравления, за което и успех!

тесногръди, неинформирани, неграмотни и злобни същества като някои от списващите тук.

Брях, полечка! Засега се оформяш лидер в употребата на най-много обиди, сместени в едно и също изречение. Поздравления!

Полечка си мълча от 70 страници насам, освен това казах Някои и не конкретизирах. Позволи ми и аз да изкажа мнение по темата и да проявя емоция.

# 1 153
  • Мнения: 2 022
Можем само да гадаем какво би могло да се случи, ако...
Факт е обаче, че изходът е добър, бебето- здраво, родителите- щастливи. Колкото и да се пеним ние тук.
Това е факт и всички сме щастливи от него! Но това не оправдава излишното поемане на неоправдан риск. Поне никой досега не обясни с логични и разумни твърдения, че няма риск, нито посочи причина, която да оправдае този риск. Честно казано вече съм сигурна, че няма да получа смислен отговор на този според мен най-важен въпрос в цялата дискусия, колкото и пъти да го задам.

Дещовиди, благодаря за квалификациите.

# 1 154
  • Мнения: 2 746
......Още малко и някой лекар ги е посъветвал да държат гъза на кучето колкото се може по-близо до бебето...


хахахха Joy Joy ами нали всичко било природосъобразно, и кучето, и то част от природата, що да го гонят от бебето, тамън да се запознаят Joy  
Аз друго се питам : защо аристократка ражда като кучката на приятелката ми? Да им имам аристократичното на тия....

Общи условия

Активация на акаунт