В момента чета......

  • 46 575
  • 733
  •   1
Отговори
# 285
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 10 286
И аз съм в началото. Снощи я започнах Peace

# 286
  • Мнения: 759
Направо ми беше омръзнало с тая Скарлет О'Хара...Почвам "1984".

# 287
  • Мнения: 2 950
Свърших "Жар-птица" - любовен роман...не съм и очаквала кой знае какво.  Thinking

Започнах "Самурайски истории". Обичам митове и легенди, но тези нещо май много детски са написани. Ще видим  Thinking

# 288
  • Мнения: 16
"Шоколад" -разкошна!!

# 289
  • Мнения: 107
xtna, пожелавам ти успех с "1984" .

# 290
  • Мнения: 759
xtna, пожелавам ти успех с "1984" .
Признавам не съм я чела...Как е?

# 291
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
xtna, пожелавам ти успех с "1984" .
Признавам не съм я чела...Как е?
Страшна.
Във всеки смисъл.
Задължителна .

# 292
  • София
  • Мнения: 2 164
Започнах „Една Коледа в Париж” на Съмърсет Моъм. Доста увлекателно начало. Харесва ми.

# 293
  • Мнения: 4 529
Започвам "Любов по време на холера", а следващата ще е "Атинянката Таис".
Хич не ми се оставяше Джефри Арчър, но една приятелка прехвали първите две, та съм любопитна.
"Атинянката Таис" съм я чела и наистина е хубава.Особено ми хареса описанието на дома на хетерите,йерархията им...


xtna, пожелавам ти успех с "1984" .
Признавам не съм я чела...Как е?
Страшна.
Във всеки смисъл.
Задължителна .
Книгата е много хубава,но не всеки има нерви да я прочете цялата.Действието е минимално,повечето са размисли и промиване на мозък.Но ако я дочетеш докрая,ще се замислиш колко е вярна книгата!

# 294
  • Sofia
  • Мнения: 1 501
Аз чета `Истории за кронопи и фами`, Х.Кортасар.
Тя е всичко онова, което не съм очаквала, но изненадата е приятна!

# 295
  • Мнения: 201
В момента чета "Споразумението" на Елия Казан. След един неуспешен опит от преди няколко години ми се струва, че този път няма да я оставя.

# 296
  • Мнения: 911
Привет, в момента чета "Наследството на Болейн", но не ме впечатлява толкова колкото "Шутът на кралицата". Имах други очаквания.

# 297
  • Мнения: 1
Атлас изправи рамене

# 298
  • Мнения: 4 529
Чета "хрониките на Нарния".Имам седемте книжки без четвъртата и съм на втората в момента.Малко са ми детски,но са интересни.Не са Властелина... Flutter

# 299
  • Мнения: 423
В момента съм на вълна Тери Пратчет. Препрочитам си ги отново. Страхотен автор  Heart Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт