"Сама съм и искам бебе" - евентуално продължение

  • 50 536
  • 559
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 746
...... И плюс това ако някой ден срещна човека предполагам, че би трябвало да ме иска цялата а това ще включва и детето, което ще е част от мен. Винаги съм мислила, че ако на един мъж му пречи едно дете............той не е за мен, дори и ако съм на 20 г.


А обратния случай, ти срещаш мъж, който много ти допада, но той е с дете/деца от предишен брак и го/ги гледа той, а не майката. Взимаш ли го целия? Simple Smile


Lolilita, а ти защо си мислиш, че тези дето никога не са виждали бащите си, преливат от щастие?

# 361
  • някъде по морето
  • Мнения: 811
И като стане на 5 годинки и попита кой е моя татко какво ще му кажеш.Еми от едно бурканче взеха едни попови лъжички и те сложиха в коремчето на мама.Тъпо.Познавам много хора които си провалиха живота като разбраха ,че са осиновени.Едното момиче остави семейство с прекрасен мъж и изчезна и знаете ли къде е намериха след 2 години на един TIR паркинг в Унгария.Мисля че циганите ни стигат за да създаваме и ...........

Ако майката си ти вероятно би казала така, мисля че жените взели подобно решение имат достатъчно мозък да обяснят на детето си с по-умни изрази защо нямат татко... и защо са се отказали някой да ги грабне във фейбук като топлък хляб за едната семка  Joy

Виванова, ти знаеш ли колко деца НИКОГА не са виждали баща си? А знаеш ли колко майки не знаят кой е бащата на детето им? С какво детето от донорска сперма ще е по-различно от горните... а да, ще е много желано, ама наистина много...не просто плод на случаен секс или скъсан кондом! Понякога трябва да погледнем малко по-далече от носа си и кварталната седянка...




Извинявай, би ли споделила дали имаш деца и как са дошли те на бял свят???
Защото едно е да разсъждаваш теоретично, а друго да споделяш личен опит...
Казвала съм го в тази тема, пак ще го кажа - много е трудно да отглеждаш сам дете - казвам го от личен опит вече 18 години.
Който е решил да има дете - едва ли нашите писания ще го спрат - нека поне са подготвени за това, което ги очаква....

# 362
  • Мнения: 1 661

А обратния случай, ти срещаш мъж, който много ти допада, но той е с дете/деца от предишен брак и го/ги гледа той, а не майката. Взимаш ли го целия? Simple Smile

Че какво лошо има да вземеш мъж с деца от предишен брак? newsm78 Като го обича ще го вземе целия естествено. Мале, много се радвам, че не живея в БГ, закостенелите разбирания на хората просто ме убиват. Гадно е когато мнозинството от хората са пълни със скрупули и гледат странно на другите с по-разкрепостени разбирания. Време е народа в БГ да започне да гледа по-широко скроено на света. Не живеем в 19 век все пак. Dizzy Face
Звездна, мисля, че за съжаление след тесногръдите мнения, изказани тук момичетата добиха представа точно какво ги очаква.  Tired И все пак не мисля, че тези жени трябва да останат без деца, за да "плащат данък обществено мнение".

# 363
  • Sofia
  • Мнения: 35
Здравейте всички,
Регистрирана съм във форума от 2005 година,но сега пиша за първи път.На 35 години съм и имам един прекрасен син на почти 6 години.Живея сама с него от 9 месечната му възраст..Така се случи и при мен за съжаление.Имах прекрасно 6 годишно съжителство с този мъж до момента на появата на трети човек във връзката ни...Така останахме сами.Таткото идва да го вижда много рядко(на 2 или 3 месеца има посещение за по няколко часа).С пари не помага.Когато идва носи подаръци на детето.Детето го познава,но не го търси по никакъв повод.Аз също не го търся..Финансово съм стабилна и самостоятелна.Смея да твърдя,че детето ми и аз сме задоволени от всичко и сме много щастливи заедно.Tой се води по документи татко и до там..В никакъв случай не пазя лоши чувства за него.До тук с кратката ни предистория.
Пиша в тази тема за да споделя с вас,че съм решила да имам и още едно такова съкровище и тъй като до момента нямам партньор-съм се решила на тази стъпка.Синът ми също много иска да си има сестричка  Simple Smile.Първото си дете го родих в Свети Лазар.Там работи и лекарката ми.Направих и запитване тази седмица.Получих отговор от тях и цена около 1300 лв. за цикъл.Почти съм сигурна,че няма да търся друга болница.Единственото време което съм си дала е да обзаведа новото жилище закупено преди 2 месеца.
Това е от мен мили момичета.
Чувствам ви близки всички и ви пожелавам успех

# 364
  • Мнения: 2 843
Подкрепям с две ръце жените, които са взели това решение в живота си!
Дами, пожелавам ви успех в сбъдването на вашата мечта!

Последна редакция: пн, 06 фев 2012, 11:44 от desitkad

# 365
  • Мнения: 2 746
Мале, много се радвам, че не живея в БГ, закостенелите разбирания на хората просто ме убиват. Гадно е когато мнозинството от хората са пълни със скрупули и гледат странно на другите с по-разкрепостени разбирания.



От кога човек, който смята, че е нормално за едно дете да има баща, е закостенял?  Laughing

# 366
  • Варна
  • Мнения: 25 311
От момента, в който изцепи, че жените без партньор до себе си не заслужават да бъдат биологични майки.

# 367
  • Мнения: 1 086


Извинявай, би ли споделила дали имаш деца и как са дошли те на бял свят???


Не, нямам дете поради репродуктивни проблеми и точно заради това знам, какво една жена би дала да има дете, без значение има или няма мъж! Бих се борила до последно и бих пробвала всеки един метод познат в медицината, за да имам свое собствено дете! И дори да се случи така, след време да остана сама, не бих се отказала от мечтата си и не бих търсила някой в Интернет, ей така, детето ми да си има просто някой татко, който не дава 5 пари за него....



Lolilita, а ти защо си мислиш, че тези дето никога не са виждали бащите си, преливат от щастие?

А ти защо мислиш, че всички деца с двама родители преливат от щастие?

Извинявайте, ама ако някой има точна рецепта за щастието, нека я брандира и започне да я продава, сигурно ще изкара много пари...

Жълта Роза, съгласна съм с теб, че голяма част от българите живеят за хорското мнение и не могат да погледат малко по-далече от носа си, аз лично се радвам, че нямам такива ограничени роднини или приятели!

# 368
  • Мнения: 14
Да, viva nova......... ще го приема целия. Ако детето на избрания от мен мъж ми пречи......то аз наистина не заслужавам да бъда майка. Децата са дар божи....... и дано носа ти да е достатъчно дълъг, че да можеш да погледаш по надалеч....... И предлагам да не отговяряме вече на тесногръдието на някои хора...............На бъдещите мами....успех и ще ви усведомявам докъде съм стигнала. newsm10 newsm10 EFP preggo  ylinfant newsm30

# 369
  • Мнения: 449
Аз вече спрях дори да им чета мненията! Успех, на теб, nadejda151, и на всички останали момичета! Ще чакаме новини  Simple Smile

Последна редакция: нд, 05 фев 2012, 18:26 от Sirmaa

# 370
# 371
  • Мнения: 1 615
Темата не мина ли вече през подобна просташка фаза? Кому е нужно това отново???

# 372
  • Мнения: 227
Темата не мина ли вече през подобна просташка фаза? Кому е нужно това отново???
Всички, изказващи отрицателно мнение по въпроса са Простаци?  Joy

# 373
  • Мнения: 1 615
Темата не мина ли вече през подобна просташка фаза? Кому е нужно това отново???
Всички, изказващи отрицателно мнение по въпроса са Простаци?  Joy

Ти сериозно ли питаш? Не мнението, а начинът, по който се лансира, е грозен. Но щом питаш, явно не ти прави впечатление. И точно там е проблемът.

# 374
  • Мнения: 227
Темата не мина ли вече през подобна просташка фаза? Кому е нужно това отново???
Всички, изказващи отрицателно мнение по въпроса са Простаци?  Joy

Ти сериозно ли питаш? Не мнението, а начинът, по който се лансира, е грозен. Но щом питаш, явно не ти прави впечатление. И точно там е проблемът.
Въпросът беше чисто риторичен Mr. GreenАпропо не всички отрицателни мнения са лансирани по начин, който би ти позволил да охарактеризираш изказалите ги с тази дума!!!

Общи условия

Активация на акаунт