Жената лъв - 15 тема! 2010-та ще ни донесе весели джамбурета :)

  • 13 413
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 776
Бени-Рени, имаш коса като за трима. Не се оплаквай. Някои и една четвърт от твоята нямаме.  bouquet

Абсолютно Peace.

Иначе, маЧки, след толкоз Фалби вече съм три педи над земята Flutter.

Венче, при теб сигурно по-трудно става щото ти е по-гъста косата и къдравка. Аз понеже имам и диск към пресата /то може и вие да имате де/, та гледах и според мен Фатката е да се вземат малки кичури коса. Ако ви е интересно, може да ви го покажа. Ако знам как де. Сега не ми се мисли. Иначе и моята коса има етажи два, пък колко цвята #Crazy... И си купила нашта боя да се боядисва, после реших, че една няма да ми стигне, щото искам цялата коса да мина, и купувам втора боя. Прибирам се в къщи и какво да видя - двете се оказаха различни номера ooooh!. И сега ще се наложи да купя трета боя, пък дано да случа поне единият от двата номера Crazy.

За "помощта" на мъжете: пиша го в кавички, щото не искам да го смятам за помощ, а за поравно поделяне на домашни задължения. На мен като сготвя, очистя, огладя, и т.н. никой не ми казва браво. И мерси, че ми свърши всичко това. Аз май веднъж бях писала - мъжът ми понякога /изключително рядко/ го хващам да почисти с прахосмукачката къщата отгоре до долу и след последният път /беше много отдавна/ той като приключи, застана до мен и ми вика: Готово. Очистих навсякъде. И аз: Ми добре. Пък той неккъв такъв очаквателен да чуе Браво!. Ама аз пък съм темерут. Замълчах си Crossing Arms. Е трябваше ли да го тупна по рамото? Че да го стимулирам пак да го прави? Не мисля.

# 46
  • Мнения: 2 274
  Стефче, а що реши така? Имах аз голяма коса едно време, ама много изпада след като родих дребното. А какво косище имах - не можех да спя ако не я заплета преди лягане. После взе да пада и си отрязах плитката. Сега имам само спомен  Confused.
  Поли, а не можеш ли да замениш едната боя в магазина от където си я взела?

# 47
  • Мнения: 9 776
  Стефче, а що реши така? Имах аз голяма коса едно време, ама много изпада след като родих дребното. А какво косище имах - не можех да спя ако не я заплета преди лягане. После взе да пада и си отрязах плитката. Сега имам само спомен  Confused.
  Поли, а не можеш ли да замениш едната боя в магазина от където си я взела?

Ами Ренка, поне по снимките косата ти изглежда много голяма и гъста. Едва ли ни се привижда Hug. Е, то като едно време няма как да е. И моята беше по-гъста, но какво да се прави. Радвам се сега на дъщеря ми Laughing.

За боята - не. Не ми се занимава. Пък аз съм една патка, дето един номер не може да запомни и всеки път си купува различни. Зат'ва ми е така шарена косата ooooh!. И затова не си го слагам много. Другият път - с другата Mr. Green.

# 48
  • Мнения: 3 959
Точно така - по снимките си се вижда ясно. Ренка, няма как да накараш пЕрушина да изглежда като грива. Е, може щом казваш навремето да си имала повече, но това означава само, че е била пряко мяра гъста щом и след така нареченото от теб окапване да изглежда както те виждам сега по снимките. Това е - ти си лъв с грива. Някои сме без.  Joy

Хора, много се оядохме по празниците. Сега сякаш тук-таме ми понатежава. Ми то - мазничко, свинско, руски салати... такива пиршества не съм си правила от близо година време. Па и колко солено ядох не е истина.

Сега се чудя дали ще мога да се вкарам в релси. Вие какво предприехте по тоя въпрос?
Не ми се пита в КМ при диетите, че там са малко вманиачени. Глад до дупка или Дюкан до дупка не ща. Искам 4 пъти ядене.

# 49
  • Мнения: 2 274
Полииииииии  Joy Joy Joy! То така шарена е по-интересно  Mr. Green.
А на снимките съм с измита и продухана коса, за да изглежда по-обемна  Rolling Eyes. Ако не ползвам сешоар като я измия, приличам на палачинка в косата  Rolling Eyes.
Пък Стефче, аз и теб като те гледам на снимки ми се виждаш с много хубава коса  Peace.
Абе, всички се знаем какво сме имали и за тва рИвем сега, а пък то все още не сме олисяли съвсем както ни се чини  Mr. Green.

# 50
  • Мнения: 3 959
Я виж тука кАкОФ съм плешундер. http://stefkakarailieva.snimka.bg/sea/otpuski-lyato-2009-sl-brya … 3092.14321341.big  Молим те ся - нивгаш не съм имала и сега нямам. Аз само его имам лъвско.  Joy Wink, не и гривичка. И два декара чело. Ама това е щот няма коса.

Що не ми казвате нищо какво ядете, бре хора? Хайде сега, няма да седим дебели.

# 51
  • Мнения: 250
Стефи,готина си,бре,душко!Кво толкова й е на косата ти-просто си забравила да се Фчешеш,преди да излезеш  Wink Joy Joy Joy

# 52
  • Мнения: 699
За "помощта" на мъжете: пиша го в кавички, щото не искам да го смятам за помощ, а за поравно поделяне на домашни задължения. На мен като сготвя, очистя, огладя, и т.н. никой не ми казва браво. И мерси, че ми свърши всичко това. Аз май веднъж бях писала - мъжът ми понякога /изключително рядко/ го хващам да почисти с прахосмукачката къщата отгоре до долу и след последният път /беше много отдавна/ той като приключи, застана до мен и ми вика: Готово. Очистих навсякъде. И аз: Ми добре. Пък той неккъв такъв очаквателен да чуе Браво!. Ама аз пък съм темерут. Замълчах си Crossing Arms. Е трябваше ли да го тупна по рамото? Че да го стимулирам пак да го прави? Не мисля.

smile3521
М, да.  Това очаква всеки. Винаги го хваля и се превъзнасям, колко е добър, колко ми помага, колко добре се е справил. Ако ще и ню ню да е направил, вчера ми закачи стойката на прахосмукачката (2 дупки е пробил) обаче го хвалих 1 час. Ако сготви нещо пак се превъзнасям, леле колко е вкуснооооооо, малкото вика, че е божествено и после пак има мерак да готви. Смятам, че така и той се чувства длъжен да ми каже същото, когато аз свърша нещо. Вчера като ошетах навсякъде, вървеше из къщи и само викаше леле колко е чисто и подредено и на дребното обясняваше да пази, че мама много се е уморила. Манджата като замириса, пак обикаляше и викаше мммммммм как вкусно миришеееее, кога ще ядем. Като седна да яде пак каза, че е много вкусно. Ама смее ли да не каже нищо - ще седят гладни. Мъжете обичат да им галят самочувствието. Ти се мръщиш, че никой нищо не ти казва, защото вършиш ужасно много работа, изморяваш се, а никой не го уважава с едно "Браво", така е мила, домакинската работа няма край и е най-неблагодарната. Но такава ни е съдбата и мисля, че можем да направим все пак нещо като си просим похвали, щом не са доброволни.

Стеф, аз мисля да си мина на хранителния режим..............тия дни. Да видим кога ще се спртна да се организирам да набавя нормална храна, току що ометох 3 сладки ама чакам и цикъл и ям на поразия.

# 53
  • Мнения: 156
За много години, лъвици-сестрици! Бъдете живи и здрави, много щастливи, и нека мечтите ви се сбъднат! Hug
Аз се доредих най-накрая ooooh! Не съм ви чела, но ще се поправя Crazy
Липсвате мииииииииии! Отивам да наваксвам...

# 54
  • Мнения: 3 959
Хаяси, от кога те чакам акъл да ми даваш. Само Мастерче и теб слушам. Аз с глад не щам да слабея. Другите само режими с йо-йо ефекти препоръчват. Мерси съм. Аз съм си накупила леки меса - пуешка шунка (пушена и непушена), изварка (че много синьо сирене ядох, а аз бягам от солта, че прави целулит). Взех си също малко Мюсли за зор заман да вкарвам по мъничко сладко. Довечера ще си направя някакви хлебчета и мъфинки от овесени трици. Ядат ми се марули. Довечера ще ида да купя. Позволявам си маслини и от тоя хлябове дето ужким пълнозърнести без брашно.

Тедико!!!!!!!! Ей, как ми липсваш ти в темичката. Какво ново-старо по терминала? Как прекара Нова година? Похвали/оплачи се нещо. Тединко!!!!!!

# 55
  • Мнения: 250
Стефи,преди около 2 години отслабнах с ФЕМИМОДЕЛ /хапчета,които се вземат по определена схема,описана в листовката/,но бях и на работа,където имах ужасно много движение и не усещах глад.А вечер с 300 зара изяждах 1 филийка хляб!

# 56
  • Мнения: 9 776
Стефче, еми ти си решила какво ще ядеш. И най-важното е, че си убедена, че това трябва. Аз ям както обикновено. Имаме още сладки остатъци за доизяждане, та докато не свършат, нямам избор - ще ги ям ooooh!. Че и мисля да правя още нещо, за да доупотребя едни останали кори от вчерашната баница - крем-пита. Не съм яла таквоз чудо, ама ще го правя после.

Джуджи, аз похвалите си ги прося, как иначе. Ама то е всеки път #Cussing out. понякога ми писва. Добре, че поне дъщеря ми напоследък взе по-демонстративно да се облизва като седнем на масата Mr. Green. Иначе да чакам мъжа ми да забележи, че съм наготвила, очистила или каквото и да било, и да ахка, и да охка - нееееееееее Naughty. По-скоро аз кола ще подкарам Rolling Eyes.

Теди, добре дошла, душо Hug! И няма да мине номера с две-трите ти изреченийца само Naughty.

# 57
  • Мнения: 3 959
Полинко, ми исках ко някой знае и друга полезна храна. Но ти си права - сега остава изпълнението. За целта само не трябва да влизам из твоите снимки. Че там като се почнат едни ми ти хлебчета, питки, банички и само гледам и се плюнча.  Embarassed И което е най-важно... знаеш ли как почвам се оглеждам да си купя нещо тестянко. Досега съм се въздържала горе-долу. Ама помня когато веднъж така бях гледала и на другия ден като отивах към работа взех, че си купих тестяна закусчица. Само ония твоите ми бяха в главата и като няма взех купешката имитация.

Хора, ник'ва работа нямам от сабхлента. Така ли ще я караме? Искам да си работя пък. Скучно ми е така.

# 58
  • Мнения: 9 776
...Хора, ник'ва работа нямам от сабхлента. Така ли ще я караме? Искам да си работя пък. Скучно ми е така.

И само си мислиш за бан'ци hahaha.
Сега да се изкажа. Всичко идва от мозъка. Организмът в определени моменти има нужда от нещо си, и мозъкът нарежда така. Няма оттърване. Той контролира всичко. Ето защо трябва да се яде от всичко, с мярка. Вече мярката си зависи от човека, ама аз специално каквато съм ooooh!. На моменти ни мярка, ни теглилка ме интересува Crazy.

# 59
  • Мнения: 6 274
Я да претърча набързо с въпрос.  smile3540
Мацка от Пловдив имаме ли си, освен Стефчето?
Thinking

Общи условия

Активация на акаунт