Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино -тема 5

  • 38 200
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10 240
http://videoazbuz.ekolay.net/video-izle/esmer/41000000000701757
ако се повтаря ,моля за извинение,но вижте Сару извън филма и със  собствения си глас

На мен ми направиха впечатление други неща- не гласовете им.
Забелязах, че Сару много свободно, нежно  си говори с децата и те го приемат много лесно. Същото и за Йешим.
Докато Бурак много малко време беше до децата, всъщност беше до децата, но не говореше с тях , не ги галеше. По едно време беше с ръце в джобовете, в друг момент си беше стиснал ръцете, а в Сару имаше няколко хлапета. Бурак беше по-скован с децата, а уж има дете. Може да е било и от притеснение.

Жалко е, че посещения при тези деца се правят рядко / смятам, че са деца-сираци, защото не разбирам какво говорят/ .
Как им бяха светнали очичките на малчуганите!

# 706
  • София
  • Мнения: 1 433
http://videoazbuz.ekolay.net/video-izle/esmer/41000000000701757
ако се повтаря ,моля за извинение,но вижте Сару извън филма и със  собствения си глас

На мен ми направиха впечатление други неща- не гласовете им.
Забелязах, че Сару много свободно, нежно  си говори с децата и те го приемат много лесно. Същото и за Йешим.
Докато Бурак много малко време беше до децата, всъщност беше до децата, но не говореше с тях , не ги галеше. По едно време беше с ръце в джобовете, в друг момент си беше стиснал ръцете, а в Сару имаше няколко хлапета. Бурак беше по-скован с децата, а уж има дете. Може да е било и от притеснение.

Жалко е, че посещения при тези деца се правят рядко / смятам, че са деца-сираци, защото не разбирам какво говорят/ .
Как им бяха светнали очичките на малчуганите!

Рина, съгласна съм Hug
а видя ли какъв външен вид има Бурак, се едно е играл току що Тарзан или Робинзон Крузо hahaha hahaha
а децата наистина са от дом за сираци, в началните теми някой беше превеждал накратко интервюто-че са посетили дом за сираци и че май от този дом са играли дечица във филма им Thinking

# 707
  • Варна
  • Мнения: 2 973
http://videoazbuz.ekolay.net/video-izle/esmer/41000000000701757
ако се повтаря ,моля за извинение,но вижте Сару извън филма и със  собствения си глас

На мен ми направиха впечатление други неща- не гласовете им.
Забелязах, че Сару много свободно, нежно  си говори с децата и те го приемат много лесно. Същото и за Йешим.
Докато Бурак много малко време беше до децата, всъщност беше до децата, но не говореше с тях , не ги галеше. По едно време беше с ръце в джобовете, в друг момент си беше стиснал ръцете, а в Сару имаше няколко хлапета. Бурак беше по-скован с децата, а уж има дете. Може да е било и от притеснение.

Жалко е, че посещения при тези деца се правят рядко / смятам, че са деца-сираци, защото не разбирам какво говорят/ .
Как им бяха светнали очичките на малчуганите!


И аз съм абсолютно съгласна, Рина!
За Сару няма да говоря- много пъти вече съм го казвала, когато съм ви разказвала за отношението им- неговото и на съпругата му към нашите деца. За отрицателно време станаха приятели! За Бурак, обаче искам да кажа: имам чувството, че са го хванали след среднощен запой и са го вкарали в този дом. Добре, може би за някаква роля му е необходим този външен вид, но самото му отношение към децата е студено. Едва ли бих могла да го оправдая с факта, че се притеснява да не ги изплаши с вида си- нали виждаме как едно от децата го попива по брадата, а и той има син- би могъл да е малко по-нежен и по-сърдечен към тези изоставени дечица. Thinking

# 708
  • Мнения: 0
 
 Вярно, наш Сару е много сърдечен с децата  Laughing

 А Бурак какво дете има...дали е било родено тогава  newsm78 newsm78

# 709
  • Мнения: 10 240
Има син - Рюзгар / мисля, че така се произнася/. Бях пуснала снимки на Бурак и сина му.

# 710
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Има син - Рюзгар / мисля, че така се произнася/. Бях пуснала снимки на Бурак и сина му.
Рюзгяр/вятър/ Няколко пъти я пускахме снимката, мами, а да и отново очакват дете, доколкото зная!

# 711
  • София
  • Мнения: 1 433
Има син - Рюзгар / мисля, че така се произнася/. Бях пуснала снимки на Бурак и сина му.
Рюзгяр/вятър/ Няколко пъти я пускахме снимката, мами, а да и отново очакват дете, доколкото зная!
Бурак има много сладко момченце, бях останала с много хубави впечатления от начина по койтосе държеше с децата в Меладията, личеше си че има опит в това Wink
ама тука е все едно след як запой hahaha hahaha

# 712
  • Варна
  • Мнения: 2 973

специално за мами

# 713
  • София
  • Мнения: 1 433

мдааа, за Бурак снимки колко щеш, а за нашия човек пълно лунно затъмнение, се едно наистина работи за тайните служби и е актьор под прикритие Joy Joy Joy

# 714
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Цитат на: morski_briz link=topic=458865.msg13717783#msg13717783 date=1263070264

[/quote

мдааа, за Бурак снимки колко щеш, а за нашия човек пълно лунно затъмнение, се едно наистина работи за тайните служби и е актьор под прикритие Joy Joy Joy
smile3501 smile3501 rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao

# 715
  • Мнения: 0
Има син - Рюзгар / мисля, че така се произнася/. Бях пуснала снимки на Бурак и сина му.
Рюзгяр/вятър/ Няколко пъти я пускахме снимката, мами, а да и отново очакват дете, доколкото зная!

 Сорри, милички....май не съм обърнала внимание  Praynig...спомням си само, че жена му беше една от миските на Турция  bowuu
 Благодаря за снимката  Hug....малко е детето, може да не е имал опит тогава  newsm78  Ама той и във филма си беше як индивидуалист, може и в живота да е такъв  ooooh!

# 716
  • Мнения: 23
сега аз само да поясня за протокола NaughtyИзгубени е сниман 2006г-и интервюто е от този период,значи е логично да кажем,че Бурак все още е нямал дете ,а за мелодията снимките приключиха миналата пролет,тогава вече има опит с децата
относно клипчето -покрай филма посещават дом за сираци и раздават подаръци,децата се зарадвали по-вече на тяхното присъствие,отколкото на тях и разказват за филма и наистина Сарухан толкова мило се отнася с тях към едното се обръща с ,,агънце"-много ми хареса newsm63

# 717
  • Варна
  • Мнения: 2 973
сега аз само да поясня за протокола NaughtyИзгубени е сниман 2006г-и интервюто е от този период,значи е логично да кажем,че Бурак все още е нямал дете ,а за мелодията снимките приключиха миналата пролет,тогава вече има опит с децата
относно клипчето -покрай филма посещават дом за сираци и раздават подаръци,децата се зарадвали по-вече на тяхното присъствие,отколкото на тях и разказват за филма и наистина Сарухан толкова мило се отнася с тях към едното се обръща с ,,агънце"-много ми хареса newsm63
smile3521 А такаааааааааа, ще си изясним май присъствието на някой герои у филмите на Сару. Аз мислех че само на моята принцеска вика "агънце", пък то че се окаже любимо обръщение newsm12 Значи затова и в Кайболана  във Врабчето има сцена с агънца. Между другото само за протокола и овце има у градината му. bowuu bowuu bowuu

# 718
  • Мнения: 0
Бурак се държи много искуствено а Сару излъчва топлота и  нежност newsm51 smile3525  love001

# 719
  • Мнения: 0
сега аз само да поясня за протокола NaughtyИзгубени е сниман 2006г-и интервюто е от този период,значи е логично да кажем,че Бурак все още е нямал дете ,а за мелодията снимките приключиха миналата пролет,тогава вече има опит с децата
относно клипчето -покрай филма посещават дом за сираци и раздават подаръци,децата се зарадвали по-вече на тяхното присъствие,отколкото на тях и разказват за филма и наистина Сарухан толкова мило се отнася с тях към едното се обръща с ,,агънце"-много ми хареса newsm63

 И аз така си помислих  bowuu
 Али, много сте хубави с това котенце  Mr. Green
 

Общи условия

Активация на акаунт