Как вярваме (ли) на половинките си?

  • 10 346
  • 257
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 159
Исках да ви попитам - вярвате ли на половинките си? Как - безпрекусловно, проверено, под съмнение, с проверки...? Споделете  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 850
безпрекусловно , просто не ми е дал повод за друго

# 2
  • Мнения: 2 643
Вярвам на моя безпрекусловено.Не търся,не ровя,не искам да знам.

# 3
  • Мнения: 1 159
а тормози ли те че нещо се случва там, където не искаш да ровиш  ooooh!?

# 4
  • Мнения: 372
Вярвам му, без въпроси. Боли ме понякога ако той се покаже ревнив, прави го да изглежда на майтап, но още се опитвам да променя нещо да не реагира така.  Понякога пък ми харесва да ме ревнува, много е сладък и мен ме избива на смях, а той гледа невярващо  Crazy 
Абе сладурче безподобно е  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 2 643
а тормози ли те че нещо се случва там, където не искаш да ровиш  ooooh!?
Не,не ме тормози нищо...може би защото го усещам изцяло отдаден на семейството.Просто интуицията ми подсказва,че няма нищо за ровене.Лъжата и лъжливите хора си личат.

# 6
  • Мнения: 2 175
Да, вярвам му - за повечето важни неща..
Но понеже е параноично-мрачна натура, си оставям едно на ум, щото мога да си представя какви би ги натворил ако му падне пердето..

# 7
  • София
  • Мнения: 113
Да, вярвам му и той на мен.

# 8
  • Мнения: 426
Питай Кремчето от другата тема,тя е по Ана Каренинските истории Laughing Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Не. Хващала съм го да ме лъже - вярно, все за едно и също и твърди, че за нищо друго не бил ме лъгал, но - как да вярвам при това положение?

# 10
  • Мнения: 1 159
Лъжата и лъжливите хора си личат.

В предишна връзка вярвах години на един мъж - не си личеше, но се оказа че доста е послъгвал...

belinda - а как вярваш? или не вярваш?

# 11
  • Мнения: 304
В началото на връзката ни бях много внимателна (просто бившият ми беше патологичен лъжец и нямах никакво намерение да търпя същото втори път), но с времето той си извоюва доверието ми. Сега му вярвам, може да се каже безпрекОсловно, но ако някой ден ме излъже и го хвана, ще се променя и аз.

# 12
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Пише се безпрекОсловно.
 Вярвам на мъжът си, но както казва баща ми - не мога да имам пълна вяра на някого, като дори за себе си не мога да гарантирам  Sunglasses.

# 13
  • Мнения: 1 085
Не му вярвям съвсем, заради лош опит с други мъже.

# 14
  • Мнения: 1 159
да, лошия опит в миналото си влияе на настоящето, но пък честно ли е това? и може ли защото предишния ни е лъгал, да не вярваме на сегашния? и как се живее с недоверие?

Общи условия

Активация на акаунт