ИМЕН ден във Варна Ние празнуваме и доста лудуваме!!;-)

  • 38 530
  • 732
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 960
flower , защо не пробвате с хомеопат  Rolling Eyes

Дани, снощния репортаж по ТВ 7 за Жана, твой ли беше?  Embarassed

Да !!!.
Сетих се да ви кажа-на Олга вчера тотално са и дръпнали шалтера от Е.ОН. ooooh!
Децата и продължавали да кашлят ,увери ме че била водила бебка при доки...аз не и повярвах много.
Лошото е ,че никой от моите колеги вече не иска да ходим да снимаме и да огласяваме нещата покрай нея...не и вярват ..явно разбират ,че сама не иска да си помогне Tired

Последна редакция: пт, 16 апр 2010, 10:32 от daninka

# 661
  • Мнения: 3 996
daninka , от колко часа да гледаме  Thinking
 flower , какви схеми  newsm78 Класически ли е хомеопата , ако не е нечакай много да помогне Rolling Eyes

# 662
  • Мнения: 101
DZ , класически хомеопат е. Гранулките са ни изписани по определена схема /например понеделник 5 гранулки силицея, вторник - 5 гр.  калиум муриатикум и т.н./ Те са за засилване на имунната система. Освен тях имаме и за сваляне на Т, за сополи, за зъби и разни други. Та такива работи .... Сега тези последните започват да помагат, малката е доста по-добре от вчера!

Дани, не можеш да направиш нищо повече за Олга според мен. Направи повече от достатъчно. От Е.ОН. няма да и пуснат тока преди да го плати, Общината няма да я остави в къщата ако не си погаси задълженията ... и не е редно да го правят! Няма как да се опростят задълженията на всички! Има много хора, които живеят на ръба, но се опитват да си помогнат сами и не чакат нещо просто да се случи! На мен за децата ми е жал. Иска ми се да има начин да ги види лекар ... Ако все пак някой има познат медик, нека да го помоли да ги посети за един преглед  ... по възможност безплатен. Ако не може, да каже колко ще струва прегледа, да видим дали ще успеем да съберем парички да го платим.

# 663
  • Мнения: 3 996
DZ , класически хомеопат е. Гранулките са ни изписани по определена схема /например понеделник 5 гранулки силицея, вторник - 5 гр.  калиум муриатикум и т.н./
Как се казва хомеопата  Rolling Eyes Имам идея за една госпожа да видим дали ще се окаже тя  Thinking

# 664
  • Варна
  • Мнения: 777
Не знам какво да кажа по казуса "Олга"... Въобще не знам какво да кажа. Защо пиша, не знам.

Поспаланка, благодаря, че каза ник-а на мамата, която работи към Е-он, аз не можах да се сетя.

# 665
  • Мнения: 2 960
daninka , от колко часа да гледаме  Thinking
 
за изхвърленото на улица варненско семейство с 13 годишен син ,възпитаник на спортното училище-от 19.30 по ббт

# 666
  • Мнения: 3 996
Ще те гледам -ако не заспя обаче  Tired много ми се спииииии
А днес трябва да взема Дзверо в 16ч  smile3507

# 667
  • Варна
  • Мнения: 144
flower , хомеопата ти не е класически . Абсолютно добронамерена съм и не се заяждам ! Peace Чисто информативно !
Класическия хомеопат дава само 1 лекарство , а не лекува симптоматично както е твоя случай ! А потенциите , които предписва в повечето случай са от 30Ch нагоре , или поне моята така практикува !
DZ , може да потвърди  Wink Heart Eyes

# 668
# 669
  • Варна
  • Мнения: 391
И аз подкрепям Троя. Още като прочетох за схемите, по които се лекувате поисках да го напиша, но си помислих , че може да излезе като заяждане от моя страна....

# 670
  • Мнения: 1 554
Класическия хомеопат лекува с едно единствено лекарство цялостно състояние Peace схемите ги практикуват боаронците Peace

# 671
  • Мнения: 101
Хм, ами сигурно аз нещо не съм разбрала  Blush Винаги съм мислила, че класически хомеопат е лекар, който използва за лечение само и единствено хомеопатични препарати, та за това така ви казах. Защото има лекари, които използват предимно хомеопатия, но изписват и други лекарства.  Simple Smile
А дамата е специалист имунолог и хомеопат. Лекар- хомеопат е към център за обучение и развитие на хомеопатията- ЦОРХ- България и Деканат на ВМИ- гр. София.  Peace
Нашата схема е за засилване на имунната система, не за лечение. Друг лекар онзи ден ми изписа хомеопатичните лекарства, които да давам вместо антибиотика, за да се излекуваме сега, че хич не ми се даваше АБ.

# 672
  • У дома
  • Мнения: 62
Здравейте, варненки, извинявам се за нахлуването, но ще идваме към Варна в неделя и се интересувам дали работят в неделя специализираните магазини за детски колички, като Рошко например, аз поне за този се сещам.

Моля, помогнете с малко повече информация, искам да разпитам за някои марки колички, които тук ги няма.

Благодаря предварително  bouquet

# 673
  • Варна
  • Мнения: 893
честно казано не помня кои магазини работят в неделя  Blush мисля че Хиполенд работи Thinking

# 674
  • Варна
  • Мнения: 777
Хиполендите работят и двата в неделя, Рошко май - не, но имат сайт, там може да се провери. Новият маг. "Слънце" и той не работи в неделя. "Бебчо" на ул. "Студентска" работи, но пък избор няма кой знае какъв.
Кои марки колички те интересуват?

Общи условия

Активация на акаунт