ИМЕН ден във Варна Ние празнуваме и доста лудуваме!!;-)

  • 38 434
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 317
Господи, колко мъка има по този свят
Flowers RoseFlowers RoseFlowers Rose
Исках да ви разкажа за тържеството на нашата градина, но нямам никакво желение вече. Че аз имам детенце на същите годинки....................... smile3514 smile3514 newsm45

# 721
  • Мнения: 101
Дани и аз не можах да ти гледам репортажа .... гледах по ТВ и не мога да видя това още веднъж! Не знам как се преживява такава загуба! Дано почива в мир малкото ангелче!  Cry Много сила на семейството му!

# 722
  • София
  • Мнения: 30 139
гледах репортажа снощи в нет-а и неможах да заспя до незнам кое време.
Това не е трагедия, това е нещо, което няма как да се опише с думи  Cry

# 723
  • Мнения: 2 960
Мъъъъъничка справедливост Tired
Наказват лекари от МБАЛ "Св.Марина" заради смъртта на детето
http://news.varna24.bg/158722.html

# 724
  • Мнения: 3 595
Добре де наказват шефовете на 4-те клиники и главните/старшите сестри, а отговорните лекари  Shocked Думи нямам Sad
Аз рядко гледам новини и чак днес разбрах за случилото се Sad Няма такава мъка  Cry

# 725
  • Мнения: 2 259
В "Св .Марина " съм срещала само една свястна лекарка и това е д-р Чернева на приемния  детски  кабинет.
Няма толкова отговорна за мен лекарка ,като нея.Викаше ни винаги като е на смяна да види малкия,даде ни ценни съвети    .Рядко са такива вече.
 
За колегите и мога да кажа,че са били пълни изроди  и нищо общо с човешкото.

  Мир на  душицата на Дани  Cry Flowers Rose Flowers Rose
Сила на семейството  и да търсят справедливост до край!

# 726
  • София
  • Мнения: 30 139
Цитат
В "Св .Марина " съм срещала само една свястна лекарка и това е д-р Чернева на приемния  детски  кабинет.

абсолютно съгласна. Това лекарката, на която ще съм благодарна цял живот, след като изживях кошмар в частната педиатрична клиника на ул. "Ген.Колев"

# 727
  • Варна
  • Мнения: 777
Надявам се да има още отстранени и да им се отнемат лекарските права до живот. Повдигнато ли е обвинение (и тук ми се иска да напиша "в убийство" ) ?



...момичета, току-що идвам от Фейсбук. Присъединих се към групата, съпричастна с почерненото семейство и разглеждайки снимките им - какво да видя... случайно бяхме в Невеляшка на рожденния ден на Дани, дъщеря ми се присламчи на тяхната маса към края на празника и таткото беше толкова мил да я почерпи с парче от тяхната торта, разменихме няколко думи, пошегувахме се нещо за децата, а сега...Господи! Брат ми пък всяка седмица играе футбол с таткото на Дани и той по снимките го разпозна...Извинете обърканият ми пост, просто вече...

Последна редакция: пн, 26 апр 2010, 22:28 от Bluebell O'Smallheaven

# 728
  • Мнения: 860
 Flowers Rose Flowers Rose Cry вече няколко дни си мисля за случилото се и не разбирам защо трябва да става така?С какво заслужи тази малка душица да си отиде Cry?

http://moreto.net/novini.php?n=83433
 
Тома за мен е нахалство, коравосърдечност и ......"гарван гарваново око не вади" с пълна сила приложено... Confused

В същото време той е категоричен, че директорът на болницата „Св.Марина” е избързал с отстраняването на четирима шефове на клиники заради инцидента с малкия Дани. „Побърза да прасне четирима колеги. Познавам ги и четиримата – те са превъзходни специалисти, не мога да се съмнявам в техните качества. Но като шефове на клиники, понасят административното наказание. Къде е шефът на болницата в подобна ситуация с административни санкции?” пита проф. Миланов. Той е категоричен: „Момченцето трябва да остане като обеца за нас, лекарите, защото морално ние сме ощетени най-много”.

А ако беше неговото дете или на негов роднина, дали ще са специалисти, А? Rolling Eyes Confused

Не мога да ги понасям като започнат от 9 дерета вода да събират и да обясняват......
Цитат
морално ние сме ощетени най-много
Confused Thinking
Нямам думи просто.

# 729
  • София
  • Мнения: 30 139
Цитат
Момченцето трябва да остане като обеца за нас

 ooooh! как не ги е срам. Каква обеца, а за тази майка кое да й е за обеца на ухото  ooooh!
Това като в начшия случай: немогах да сложа абогат, изчакайте другата смяна да опитат  ooooh! Детето ми да не е опитно зайче.

Тези лекари чуват ли се какво говорят на една майка, която от този ден нататък само ще съществува, а няма да живее  ooooh!

# 730
  • Мнения: 2 259
Тез обеци да си ги закачи той на неговите уши ,ако иска и по три. #Cussing out
Какви изроди създаде ,Българио?
Ей да ми е сега пред очите да го навея и насея #2gunfire
Писна ми .Всеки ден за нещо подобно се нервя.
Трети ден търся достъп до  детски уролог и всеки за пари ми говори  #Cussing out
"Дйате ми ,че да им дам"- каза един мой роднина.
От къде да взема ?На мен кой ми дава ей така?
Съжалявам ,че товаря и аз темата. Confused

# 731
  • Варна
  • Мнения: 777
Освен това се оказва, че отстранените лекари не са уволнени, а просто отстранени от тази длъжност. За преките виновни не знам какво е предприето, дано са ги покрили някъде до изясняване на случая. Ако продължават все още да се подмятат из болницата и да симулират действие - това вече е подигравка със съсипаните родители и с потенциалните пациенти (да ги пази Господ!).

# 732

Общи условия

Активация на акаунт