Ех, че чудна веселба - Януарче стана на една

  • 30 462
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 879
Честит рожден ден на Краси, Даниел, Оги и Тодор!
Да са живи, здрави и растат много щастливи!



Честит празник на всички именици днес! Да ви е живо и здраво името и да ви носи много радост и късмет!
Дони, бързо да се оправяш!

# 16
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Честит Рожден и Имен Ден на всички празнуващи!
Вчера ходих до личната да й искам направление за мамолог. Едва ли не ме напъди. Обясних й, че искам да се прегледам профилактично, тъй като съм спряла да кърмя лятото, освен това имам операция от фиброаденом преди години, а тя: " Имаш ли някакви оплаквания?" Уж постоянно тръбят как е хубаво всяка година да се проверяваме и как българинът има ниска здравна култура, а като отидеш- що си отишъл!  Close Накрая със сумтене ми написа направлението за хирург / била съм малка за снимка?!/. Отидох при лекаря, който ми препоръча. Той поне беше любезен. Каза, че имам някакви плътни зони, които били в следствие от кърменето и трябвало до 1 година да омекнат, иначе нямало нищо обезпокоително. Ако съм искала да си направя ехо, че било по-безвредно от рентгена. / което не се поема от ЗК/. Да ви питам на здравна тема: на годинката ли се вземаше кръв и урина от бебчовците? Знам за ваксината, че е на 1г и 1м.
Торта за РД няма да правя. Ще се доверя на професионалистите.  Wink Мисля първо да проверя в "Неделя"-та дали нямат нещо детско да ми хареса. Този уикенд мисля да направя прощапулника. Освен питка каква почерпка? Дребни сладки и напитки? Поне него не мисля да го превръщам в досреднощен запой, както най-вероятно ще стане с РД на Кари.
Имаше и още да пиша, но диването вилнее и само се чуди каква бела да направи.  #Onfire

# 17
  • Мнения: 180
Любито, да, на годинка се вземат пак кръв и урина.

Честито на днешните пораснали дечица и честито на именниците!

# 18
  • Мнения: 270
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПРЕКРАСНИЯ КРСИ!ДА Е ВСЕ ТАКА ПРЕКРАСЕН,МНОГО ДА СЛУША И ДА НЕ ТОРМОЗИ КОТКАТА МИТА! Mr. Green
На майка му Иники
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ДАНИЕЛ,ОГИ И ТОДОР!ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!

Да почерпя,че ние с мъжо сме Йордановци:

Честито на всички именници!  bouquet
Хайде,че се захаросах Mr. Green!

# 19
  • Мнения: 645
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КРАСИ,ДАНИЕЛ,ОГИ И ТОДОР!Да са живи, здрави и послушни!
Честито и на имениците!Със здраве да си носите името!
Дони,бързо въстановяване и тия зъбки да избиват вече на Гого,че бая те изтормозиха и теб Hug
Любито и при мойта лична лекарка имаше бележка,че направление за специалисти само при спешни случаи.
Ваксината се слага на 1г. и 1м,а на 1г. кръв и урина.
За прощапулника питката я хапнахме със сиренце и мед,като първото залъче беше за Марио.Имаше и сладки, напитки,кашкавалче,шпек;-)
За зъбките -миналата седмица се подриска и започна да му тече носа.Бях сигурна ,че е от тях и като погледнах   горните кътници тъкмо избили.Дадох му веднага Смекта,Ентерол, оризова вода и до вечерта разстройството спря,а за нослето Виброцил и физиологичен разствор и за 1-2 дни се оправи.Вчера сутринта като се събуди беше много кисел,все му се спеше и вдигна Т,дадох Нурофен , Т спадна и той се успокои.Като го погледнах ми те и долните кътници пробили венеца.Дони,ти ми завиждаш,ама останаха кучешките Winkкоито уж лятото щяха да излизат Laughing

# 20
  • Мнения: 1 541
Мацки, я ме светнете, ние сега за какво можем да кандидатстваме - отворен ли ни е набора за ДГ? или само за ясла? А вие защо сте висяли по опашки - не е ли през системата? Ако може някой да хвърли светлина по въпроса... newsm78

# 21
  • Мнения: 524
Честит първи рожден ден на Краси, Огнян, Даниел и Тодор! Да растат здрави, усмихнати и много обичани дечица!

Честито Богоявление и честити празник на всички именници!


Дони, мерси за темата! Бързо да се оправя кръста, адски неприятно е, аз така бях прищипала нерв лятото, ужасно беше. На мен ми мина с много лежане и почивка, добре че точно тогава майка ми беше на гости, че иначе идея си нямам как щях да се справям. Мен пък сега много ме боли гърба - сутрин докато се раздвижа е много схванат. Днес съм на фризьор, та там има и масажистка и ще си запазя час при нея, че вече става непоносими положението.

Деси, браво на Марио, вие сте определено рекордьори по отношение на зъбките. Давай кюфтета и мръвки, стига вече с тия пюрета  Mr. Green. В тази връзка Александрина нещо от няколко дни взе да не яде пюрета. Хапва две, три лъжици и после стиска муцунка. По-точно тя не яде съвсем пюрирано, а леко пасирано. Иначе хляб, бисквити, плод не отказва, обаче манджите за обяд не ги иска Прилъгвам я с залчета хляб между които пробутвам някоя и друга лъжица, но става все по-трудно да я лъжа. А тя по-принцип яде, да чукна на дърво, всичко. Може да е някаква временна криза или от зъбите, знам ли и аз  newsm78.

Сисиииии, чакам снимки и на сладкия рожденик, и на вкусната торта.

# 22
  • Мнения: 774
Вчера не можах да вляза във форума. Ей, голяма скука беше... ooooh!

Да честитя на всички малки човечета, които съм пропуснала Heart Eyes:



Специални поздрави на прекрасния ПреКраси! Heart Eyes

Честит имен ден на Данинцето и мъжа й, както и на всички именници днес!  bouquet

Вчера одъртЕх с още една година, та почерпете се с една   hahaha бодлива торта по тоя случай, щото аз такива сложни и красиви торти като тези, които правите не умея да правя:



Еспа, да нацелуваш Сами и кучето от нас.

Последна редакция: чт, 07 яну 2010, 11:52 от yagodka

# 23
  • Пазарджик
  • Мнения: 725
Честит първи рожден ден на Краси, Огнян, Даниел и Тодор! Да растат здрави, усмихнати и много обичани дечица!Животът нека не те плаши, мечтите да са ти другар,
а щастието с теб да крачи, като твой приятел стар.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 613
Ягодка- честит рожден ден, желая ти здраве, щастие и всичко най-хубаво за теб и семейството ти  bouquet
Прекрасни снимки Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 854
Честит първи рожден ден на Краси, Даниел и Тодор  Grinning   bouquet
Благодаря за честитките за Оги  Simple Smile ние рожденния ден ще го празнуваме в събота и тогава ще пусна снимки, днес само ние тримата ще празнуваме  Hug

# 26
  • Мнения: 63
Вчера не можах да вляза и затова сега честитя първия рожден ден специално на Калоян и на неговата усмихната майчица! Сиси, най- важното да ти е здрав! Всичко друго се постига.
Честит рожден ден на днешните рожденици-  ПреКраси и Оги!Много ми хареса пожеланието за ПреКраси " да е устат като майка си"  hahaha, ама трябва и да е якичък, че то с тая уста да посреща нападенията с минимални последици  Laughing
Честит рожден ден на Ягодка! Да си здрава и все така мила!  Hug
Честит имен ден на Данинцето и на всички именници! Името ви да се споменава само за хубаво!
Усмихнатото, любопитна съм за тортата  Thinking Grinning   Я, кажи Калата почна ли да се изправя сам? Настюхата още не може, детската ме наплаши, че ако не почне скоро, ще трябва да ходи на раздвижване  Shocked Аз, уж, не се шашкам, ама като ти ги наговорят. Иначе започна да се придвижва, като си мести по някакъв странен начин дупето.
Десисладка, наистина сте рекордьори със зъбките! Настюхата има 2. Скоро пък на нашия батко ще му падне първият зъб. Утре ще го водя на зъболекар.

# 27
  • Мнения: 925
Данинцееее, Честит имен ден на теб и на съпруга ти! Да сте живи и здрави цялото семейство  Hug

# 28
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Ягодке, Честит ти празник и от мен!! Да си все така мила и ароматна  Hug
На днешните ни празнуващи  пожелавам Здравето да ги преследва цял живот, а щастието да им е все на рамото  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 641
Честит Първи Рожен Ден на Оги, Даниел, Тодор и ПреКраси!
Да растат здрави, умни и добри деца!


Честит имен ден на всички празнуващи днес!

Ягодке, Честит Рожден Ден! Да си жива и здрава, обичана и уважавана, все такъв мил и позитивен човек!

Ивка е страхотна! Много красиви лебеди. Вие в кой град сте?  А тортата ти е убийствено красива, а как обичам сметана, шоколад и вишни...Шварцвалд ли си правила?
Дани, пожелавам ти да намериш най-доброто решение за вас. Много кофти с неплащането в работата
Копривке, за РД на Сами не се притеснявай, ти пък, сто неща са ти на главата и крак счупен и две деца Hug... Хиляди благодарности за обяснението за боята, гелообразна била мойта
Любито, е как може така, с тея направления. Ужас направо, после кампании текат – преглеждайте се...нямам думи

Ето снимка на Сами и Ерна


Хубав ви следобяд!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт