Ех, че чудна веселба - Януарче стана на една

  • 30 465
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 249
Пепи, можеш да работиш на граждански договор и за двете години на майчинство  Wink

# 46
  • Мнения: 19
ЧЕСТИТ РОЖДЕН  ДЕН  НА ДНЕШНИТЕ РОЖДЕННИЦИ
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ИМЕННИЦИТЕ ДНЕС !
bdbaloni baloni

Ягодке , ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И  НА ТЕБ ! .  Трябвало   е да направиш ягодова торта . Айде да те черпя  с една такава . Тук  в щатско, нали  е така - гостите носят  на рожденика торта  Heart Eyes



Еспа , много са сладки Ерна и  Сами ,  с каква любов го гледа само  Heart Eyes

Болничките да се оправят бързо  Hug

# 47
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Пепи, можеш да работиш на граждански договор и за двете години на майчинство  Wink
Тук не съм много съгласна- ако усетят НОИ, върви доказвай, че нямаш сестра.
За по- сигурно, аз бих писала мейл на НОИ. Бавно, но отговарят.

Мини, това ако е проста торта.... да бях снимала мацаницата, която правих оня ден  hahaha Но, поне ставаше за ядене.

# 48
  • Мнения: 12
ЧЕСТИТ РОЖДЕН  ДЕН  НА ДНЕШНИТЕ НИ СЛАДКИ РОЖДЕННИЦИ.ДА СА ЖИВИ ЗДРАВИ И МНОГО УСМИХНАТИ ДЕЦА.

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ИМЕННИЦИТЕ
   bouquet
Доника мерси за хубавата тема.
Espa страхотна торта.
Ягодке честито и на теб. Да си ни жива и здрава.     bouquet

Аз да ви се похваля, че сте ставам леля. Сестра му на Микеле чака бебче/3 седмици/.Тая година много бебета в нашата къща.Сестра ми трябва да роди края на януари,а сега и друго племенниче. Grinning Криско догодина ще си има бая другарчета за игрите. Joy

# 49
  • София
  • Мнения: 3 249
Пепи, можеш да работиш на граждански договор и за двете години на майчинство  Wink
Тук не съм много съгласна- ако усетят НОИ, върви доказвай, че нямаш сестра.
За по- сигурно, аз бих писала мейл на НОИ. Бавно, но отговарят.


Понеже наскоро четох за подобен казус и затова  Wink Но да да пише и до НОИ за по-сигурно

Топли снимки от днес Simple Smile


Накри, честито  Laughing

# 50
  • София
  • Мнения: 120
Дони, страхотна тема HugМного ми харесва Peace Как е кръста? Praynig
И, момичета, айде кажете де, и Нането попита - защо се редите по опашки за ясли? Какво става с интернетските класирания? И не е ли много рано още за класирания въобще??  Flutter[/b][/color]
Усмихнато,
Това с реденето на опашки, доколкото знам е само за някои ясли, така наречените "самостоятелни ясли" а не за ОДЗ-та. За тези ясли няма записване по интернет. Кандидатстването става само на място и приемат първите записали се определен брой кандидати. И затова е тази борба да си пръв на опашката. Кандидатсва се януари, а приемът е от септември. Но ще трябва да провериш конкретните изисквания за твоя район, стига изобщо да има такива :ясли hug:  bouquet
Честит имен ден на Данинцето и на татко Данчо, Данчето, на Дани на Любопитка, както и всички, носещи името Йордан, Йорданка, Данчо, Дана, Боян, Богдан, Богдана[/b]. Моето братче също е Йордан Simple Smile
Честит рожден ден и на мама Ягодка  bouquet  bouquetБъди все така очарователна  bouquet Честита годинка на Даниел, Огнян, Тодор Hug
Дано не пропуснах някой.

Еспа, невероятна торта! Прекрасно куче Hug Hug

# 51
  • Мнения: 3 861
Добър вечер!

ЧРД на ПреКрасния ПреКраси. Да расте здрав и умен. Останалите пожелания на уше  Mr. Green

Честит имен ден на всички празнуващи - Данинце, Данче...дано не пропускам някой!



Днес беше много приятен ден. С дружина Малина дружно уважихме рд на ПреКраси и разбира се, се превърнахме в дружина Мърлина  Mr. Green . Явно гипса ми много ги респектира защото в нас не си позволиха своеволия
Беше много забавно, бебета навсякъде, майки се прескачат, а аз кротко си седях и си пиех...познайте какво...ПИНОТАЖ РАЗБИРА СЕ  Laughing
Ето и доказателствен материал!
Наздраве!!!


Тук е моментът да поздравя и прекрасния си мъж, който ме влачи напред - назад по улиците с патериците барабар с двете деца и 1 СТОЛ. Стол, който всъщност се оказа ненужен защото дори нямаше къде да се сложи , но НЯКОЙ ми се обади в 12.30 и ми заяви, че няма столове и да си носим Joy. Това пък породи една друга интересна гледка. Аз разтоварена от колата и сложена да седна на стол пред входа, държаща бебе и още едно възголямшко клечащо до мен. Патериците подпряни, само шапката ми липсваше отпред, барем някой лев да бях изкарала докато мъжа ми търсеше къде да паркира.

Нооооо...иначе беше забавно! Joy Joy Joy


Еспа
, много ти е готина тортичката, хареса ми. И да, месенето и изобщо работата с фондан си е хамалогия, но кефът след това е несравним, нали?

Последна редакция: ср, 06 яну 2010, 23:03 от доня КОПРИВА

# 52
  • Мнения: 3 861
сетих се нещо важно...

да похваля Пулмекс бебе. Гледам бистрите темата за сополите и последващите кашлици. Последното сополясване и хриптене на Ани оправихме с това. Мехлем, с който мажем ходилата. Предписа ни го педи, но изрично каза да се мажат стъпалата, а не гърдите както е по указания. Може би защото е силно незнам. Активните му съставки са евкалипт и розмарин и още нещо си.
Амо това е...без физ.р-р, без помпичката, без капки, само с мазане за  около седмица като ефект имаше веднага.
След това си спомних, че сме мазали Калоян с такъв мехлем Хустагил, но той явно е за по-големи деца и пак стъпалата. Маже се преди лягане, слагат се чорапки на краката и детето да заспива. Това много загрява и не се маже ако детето има температура.
Ако имате въпроси, питайте

# 53
  • Мнения: 19
ИСКАМ БЪРЗ ОТГОВОР НА ВЪПРОСА : КАКВА Е МАРКАТА НА НАДУВАЕМАТА КОШАРА ОТ СНИМКИТЕ ОТ РОЖДЕНИЯ ДЕН НА ПРЕКРАСИ ???
Искам да си я купя веднага , това е супер удобно преносимо нещо ! Иники , казвай без бой , че да не хващам самолетЪТ  Naughty

СтраОтни сте всички , браво за купона !!!!

# 54
  • София
  • Мнения: 2 613
Добро утро от мен и ЙоЙо
Искам да честитя рожденния ден на слънчевият Сами, Мила Еспа, нека да е здравичък, да расте щастливо дете и да бъде все така прекрасен Heart Eyes, с най-искрени пожелания от мен и ЙоЙо Hug Heart Eyes Hug.
Честитя рожденните дни и на другите дечица, родени днес  bouquet

Еспа- тортата според мен е станала страхотна, браво  bouquet
Усмихнатко- радвам се, че Кало е по-добре Hug
Пепи- радвам се, че писа, че ми беше домъчняло за теб и Анастасия Heart Eyes
Данинце- честит имен ден на Йоанка-калпазанка, да ти е жива и здрава Heart Eyes
И да ви кажа, че и ЙоЙо е по-добре Grinning, вчера я водихме на контролен преглед, гърдите са чисти, гърлото се доизлекува, само трябва да пие АБ още ч ден, докато свърши опаковката, мног се зарадвах, че вече се оправя, не искам да я виждам болна, че направо ми става много кофти Praynig
И да почерпя и за нейния имен ден Heart Eyes
http://www.flowersdeliverybg.com/img/PA210046-D.JPG
Като искам да поздравя и всички други, които празнуват днес имен ден, да бъдат много здрави и щастливиSimple Smile

# 55
  • Мнения: 857
Честит рожден ден на Самуил! Да е много здрав и щастлив!



Честито Еспа! Много да се гордеете с вашия син!



Честито на всички рожденници!

Честито на всички именници!

Еспа, чудесна торта   chef. Аз няма да експериментирам, че даже и представа нямам какво искам.

Много добро парти се спретнали дружина!

Ралче, бързо оздравяване, аз продължавам с АБ...

Накри, бебешка серия е хванала цялото ви семейство - догодина ще е забава.

Лек ден.

# 56
  • Мнения: 45
Честит рожден ден

на

Сами

Ивет

Елина

Есер

Да са живи и здрави и да носят много радост на семействата си!


Да се чувстват поздравени и техните майки!


Честит имен ден на всички, които празнуват днес!


Честит рожден ден на Ягодка!
Пожелавам много здраве, щастие, любов и късмет!

# 57
  • София
  • Мнения: 276
Здравейте момичета  Hug Hug

Първо искам да почерпя за Именният си ден

и да честитя на Йоаннка, Йоан, Иван и Калоянчовците на Сиси, на Копривката ...Да са ви живи и здрави именниците....и много да ги слушкате, ей
Heart Eyes

И разбира се, честитя Рожден ден на Сами, да е все тъка чаровен и лъчезарен Hug


Искам на патерици да почерпя и за Рожденният Ден на  нашият Самуил


Благодаря на Ягодка, Ралче, Еспа, Сиси и  всички, които ни честитиха( не мога да ви изброя  Hug)  
 За съжаление не успях да се включа навреме, тъй като преекарахме новогодишните празници в провинцията....естествено от маса на маса Mr. Green и до комп. изобщо не можах да стигна.

# 58
  • Мнения: 61
Честит рожден ден на Сами:


Медени поздрави за имен ден на Калоян (на Копривата) и на другите Калояновци, Ивановни и тем подобни жертви на имената си.



Коприв, ама я си представи, че не беше на стол, а, а, а, а!? Иначе вече се извиних и се чувствувах доволно виновна за допусната грешка. Моля да бъда извинена от изстрадалия ти мъж.

Натали, ти пък и марка очакваш да знам... Кашона се затри из събранието на гилдията на кашоните в склада. Виолетовата обаче го беше напмерила в някакъв сайт. Бива да я питаш нея.

 Толкоз, отивам да чистя след втората серия гости.

# 59
  • Мнения: 3 861
Еспа, този път наистина...
Честит ден ден на Сами. Да расте здрав и усмихнат!

Честито и на всички именници. Ивановци, Калояновци, Йоановци и Йоанки...всички, всички, всички!!!

Да почерпя и за моя Калоян

за всички по една маргарита, за Иники 3!
(ако го нямаше стола щяхме да изюркаме прелестния ти мъж да поеме децата, и без това му отиват  Mr. Green)                


Домашна торта няма щото доктора каза да се пазя  Mr. Green. Затова ще им направя едно тирамису, да се радват, то поне е бързо и лесно

Последна редакция: чт, 07 яну 2010, 11:38 от доня КОПРИВА

Общи условия

Активация на акаунт