Ех, че чудна веселба - Януарче стана на една

  • 30 471
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 61
 Благодаря на всички пожелания... Ама да не става устат като майка си, защото рискува много рядко да си отваря устата, но да си прости боя всеки път, когато го направи.  Mr. Green

 Копривата специално да знае, че ако знаех, че не е поздрадвила Краси, щяхме да я оставим да си седи на стола пред входа.  Twisted Evil

 Снимки търсете във фейса.  Sunglasses


 Честито на Йорданките и Йорданковците... и на магарето Йори също. Някой остана ли пренебрегнат?

# 31
  • Мнения: 857
Честит рожден ден на Краси, Тодор, Огнян и Даниел.
Да са много здрави!





Честит имен ден на всички, които празнуват днес!   bouquet

# 32
  • Мнения: 63
Еспа, много мила снимка! С каква любов гледа Ерна Сами  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 641
Направих едната торта за утре и бързам да се похваля.

Жаба е, ако се чудите какво е   Laughing
За първи път правя торта с фондан Blush, Коприв, то голяма хамалогия, направо ти се възхищавам
Сега отивам да правя тортата за децата без захар и прочие неща...

# 34
  • София
  • Мнения: 3 249
Ееее, Еспа, аз съм светлинни години на зад. Марципана се оказа май бая твърдичък - дали мога да го омекотя с нещо?
Преди малко се завърнахме от купона на Краси. Мита беше почетно уважена от всички деца и геройски издържа на тормоза.Сватето да пусне някоя нова снимка на Песава, защото моя син ще вземе да я забрави вече. Налетя да целува Яна  Rolling Eyes Ама докато извадя фотото и изпуснах момента.

Ягодке, жива и здрава да си и ти Simple Smile   bouquet

# 35
  • Мнения: 2 122
Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms говори ми ти, говори  Thinking

# 36
  • София
  • Мнения: 3 249
Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms говори ми ти, говори  Thinking
Whistling Whistling Whistlingми тъй де, криеш я  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 656
Ааааааа, аз снимки на тортата няма да показвам. След тази на Еспа - тц  Naughty Еспа, много ти е хубава тортата! Ще взема и аз да почна да се уча да правя тоя фондан  Laughing А Сами и Ерна са много сладки Wink. Що не цаните Ерна за детегледачка, вместо да си давате парите на частна ясла?  Mr. Green  Laughing Така хич няма да ви се утежни бюджетът Wink

Пепи, мерси за честитката! Кало почна да се изправя, да - набира се за каквото може да стигне и си вдига дупето. Далеч е от нормалната подвижност за възрастта, но това вече го прави.. А раздвижването не е толкова страшно, ако се налага - правете го. Просто ще й помогнат на Настюхата, а като могат повече да се движат им е много забавно  Heart Eyes. И вече 2 зъба има? Аз помня като говорихме кой няма зъби, на нея й излезе първият. Ама не си се хвалила после с втори, аааа  Naughty

Деси, кътници ли бе??? Малееееее, оставали били кучешките, я слез на земята, Кало няма даже и един зъб още  Joy  Hug Айде, дано и кучешките избият скоро, че да ви свършват големите мъки Wink

Ралче, Кало е по-добре, останаха сополите да оправим. Е, кашля още, но то е от сополите най-вече (може и гърлото да го понаболява, ама знам ли  newsm78). Благодаря, че попита  Hug

Момичета, да питам - възможно ли е според вас да има афта на езика от млечница?  newsm78 Напоследък зърната ми ме понаболяваха, а днес видях някаква раничка на езичето, а Митко предположи, че се е ухапал. Ама как ще има рана, като няма зъби  Laughing  newsm78

И накрая - честит рожден ден на всички малчовци днес! Да са живи и здрави!
Ягодке, честит рожден ден и на теб!  Hug И ти да си жива и здрава!
И честит имен ден на всички именници (добре, че е Пепи да ме научи как се пише тая дума  Hug) и по-специално на ДанинцетоHeart Eyes Със здраве да си носиш името!

Свате, снимки ще ти пратя, ама на скайпа Wink.

И, момичета, айде кажете де, и Нането попита - защо се редите по опашки за ясли? Какво става с интернетските класирания? И не е ли много рано още за класирания въобще??  Flutter

# 38
  • Мнения: 63
Еспа, моите поздравления за тортата! Чудесна е! Аз не мисля да се мъча, ще поръчам. Възхищавам ви се, мами ГОТВАЧКИ  Hug!
Сиси, браво на Калата за разместването на дупето  Grinning
Вторият зъб излезе много скоро след първия и нямаше никакви проблеми при избиването.
Хайде покажи тортата  Party !

# 39
  • София
  • Мнения: 3 249
Сиси, реди се за самостоятелните ясли, които по закон са към Министерството на Здравеопазването. За ОДЗ - по интернет

# 40
  • Мнения: 2 122
Сиси, това може да е от прекараните неразположения- води се глосит
при Стефания става след прекаран вирус
питай личната да го види и ако е такова мисля, че може да пръскаш Алоклер /аз с такова обработвам Стефи/
Еспа- страхотна торта като за първи път, представям си какво ще е като задобрееш
личи ти, че си творец- то това го няма всеки
от мен една проста със сметана и пандишпанов блат



Ягодке, жива и здрава да си, да се раздваш на здраво и щастливо семейство и на любов и уважение   bouquet

# 41
  • Варна
  • Мнения: 389
Еспа, Еспа, ще си изхвърля котката и ще си взема лабрадорче...само да имаше кой да го разхожда сутрин:) Страхотна е!!!

Ягодка, ЧРД на патерици, жива, здрава и с послушно домочадие.

Страхотни са ви тортите.

Каква е ваксината на 1,1 г.? Пентаксима май минава през здравна каса вече, нас ще ни хване ли? И имало 1 нова допълнителна? Имате ли инфо?

# 42
  • Мнения: 656
Я, Мини, верно ще питам  newsm78. А тортата ти хич не е проста. Аз затова няма да слагам снимки на моята, че изглежда супер аматьорска, да не кажа селска, на всичкото отгоре и момичешка  Embarassed И открих, че дори и шприцът не ми се удава (Пепи, така ли се пише тая дума?  Blush)

Доника, мерсаж за отговора за яслите! Значи за самостоятелна ясла сме изтървали топлото, така ли?  ooooh!

И аз забравих каква е ваксината на 1.1 г.  newsm78 Оф, ние сега ще трябва и на консултация да ходим. Хич не обичам, пак ще му "открият" някоя болест и пак ще искат да го режат  Sick. А и ще ми се кара пак за захранването  Tired

# 43
  • София
  • Мнения: 3 249
Ваксината на 1.1 са шарките. Новите ваксини и безплатен пентаксим само за родени след 04.2010  #Cussing out
Свате, ние и прости ги ядем  Wink

# 44
  • Мнения: 63
Аз имам въпрос към мамите, които са наясно с трудовото право. Когато си в майчинство ( не на обезщетението до годинката, а на 240 лв.), може ли същевременно  да работиш и на граждански договор? Аз нали след годинката оставам без майчинство, но има вариант да ме водят в една фирма. Та се чудя, докато ме водят там, ако ми излезе нещо по заместване като учителка дали мога да ги съвместявам двете неща. И още нещо да питам  Embarassed Нали е по- добре да се водя някъде и да вземам 240 лв, отколкото отсега да се записвам на борсата, макар че и там ще ми плащат, но не толкова време. Може да ми пишете и на ЛС да не занимавам всички с моите въпроси.
Сиси, така си се пише   Hug
Мини, твоята торта също е чудна! Браво на вас, момичета!  smile3501

Общи условия

Активация на акаунт