Кой ще изпревари с бебе януари, вместо ФЕВРУАРИ? (37)

  • 18 768
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 246
Като споменахте потене - нощеска се събудих цялата мокра ! Ама мокра ,какво беше това чудо не знам ... може би олекотената завивка не е за такова топло време. А и като сме 2-ма под чаршафите и става адска жега !

Пропуснала съм инфото на Кролина за Мяу ... newsm78

# 61
  • София
  • Мнения: 35
Никаа, незнам дали е пингвинска или тюленска, но съм толкова вече тромава, че не мога да се понасям  Mr. Green
Моята приятелка това ми казва, ама къде качи тези килограми като си толкова дребничка.. "Абе как дребничка, бе жена?" й казвам аз  hahaha
А и да ви питам, вие потите ли се? Аз цяла нощ съм вир вода, а и през деня, докато се облека и съм се уморила и изпотила  #Crazy А знаете ли колко много спортувах  Crossing Arms Mr. Green

# 62
  • София
  • Мнения: 35

Аз съм с комплект, но ето тоя
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/6933
Помпа си имам отделно.
Иначе предполагам ти за тоя говориш:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … products_id/10507
Аз съм против стерилизаторите, иначе изглежда добре.

Походката ми отдавна не е това което беше. Дали пингвинска, дали патешка - не знам, и двете ги владея.
Бръмби,   точно за този говоря. Но този стерилизатор бил само за микровълнова. Ще помисля. Още не съм купила нищо.  newsm78

# 63
  • Мнения: 7
Я да ви светна, че вече са пуснали нещата от новия каталог на Хаук. Колички, шезлонги, такива ми ти неща..

За походката и прочие - аз вече не мога да се гледам. Затова така или иначе положението е такова, ами поне да не се ядосвам, съм включила програма "не ми пука" и само гледам да отбягвам огледалото, за да не се дразня излишно. Е живот и здраве да родя, тогава ще му мисля.

При мен нещата са подредени и окомплектовани. Само се сетих че протектор за матрачето не съм взела, но това може и като ни изпишат.

# 64
  • София
  • Мнения: 6 011
Ели, потим се, на вълни.  hahaha Вече се чувствам като луда - ту ми е топло, ту студено. Абе общо взето горките ми деца - ако съм така в критическата наистина, а тя ще съвпадне с техния пуберитет, мисля, че у нас ще е весело.  Crazy Crazy Crazy

Аз купих две Авентски шишета от 260 мл. без бисфенол.  Биба Авентска имам от училището на 9 месеца. Четка ще си купя от 2-3 лв. с дунапрен накрая, че съм по-доволна от тях, в сравнение с Авентската. Стерилизатор ще получа в наследство, но и да нямам такова чудо не ме притеснява да варя в тенджера.
Ако кърмя всичките тези неща стават кажи-речи излишни.

# 65
  • София
  • Мнения: 246
Бръмби ,защо си против стерилизаторите? Къде са ги пуснали ?

Елидам, защо не искаш да е за микровеле ?

Аз си мисля ,че походката не ми се е променила,но трябва да питам някой страничен . Blush

# 66
  • York
  • Мнения: 826
Бръмби, аз си поръчах този комплект за 14 паунда.  Сега си чакам доставката от Алезар.  Wink Аз си ги взех, тъй като снаха ми ще ми даде помпа Авент. Иначе не бих.

Ника, късно те хвана пингвинската походка. При мен е налице от месец сигурно  Joy

# 67
  • София
  • Мнения: 6 011
Пеперудке, аз също не смятам, че стерилизатора е задължителен по принцип.
Нищо не е толкова стерилно около бебето, към втори-трети месец така или иначе не можеш да му изкараш ръцете от устата и цялата стерилност се обезмисля.
Аз по принцип пари за тази кутия не давам - ако ми завещят ще ползвам.
Първият път преварявах веднъж дневно всичко за 10 минути в една тенджера, ама беше за 2-3 месеца, после ми мина ентусиазма.

# 68
  • Мнения: 7
Против съм, защото да си измиеш шишето с веро, както всичко останало, върши същата работа. Бебето да не е стерилно, че ще му стерилизирам шишетата? Да свиква от рано с нормалния набор от бактерии. То и без това си свиква, колкото и да изваряваш шишета и т.н. все тая е. Пък като пролазят и проходят всички лайна на земята са им в устата.

Предния път аз само веднъж съм преварявала - като отворих шишетата за пръв път. Измих ги, преварих ги веднъж и това им беше. Алекс не ми е боледувала като бебе, чак после в яслата започна, но това според мен е нормално.

Тук им видях новите неща на Хаук.
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php

Последна редакция: ср, 06 яну 2010, 19:12 от Бръмби

# 69
  • София
  • Мнения: 35
Ника, точно като в критическата се чувствам..   само че никога не ми е студено.  Mr. Green Само вълни ме обливат и се потя като змей  Mr. Green
Пеперудке, не съм против. Просто се чудя дали да вземем такъв за микровълнова.
Като цяло аз съм за стерилизиране на шишетата и мисля, да избегна преварявания, както едно време са правили и да си взема стерилизатор.
А за походката, Пеперудке, ти си толкова фина и май почти не си качила килограми, така че няма как да си станала тюлен, като мен  Joy

# 70
  • София
  • Мнения: 6 011
Оффф, ставам. Една малка ръка ме държи за гъзището и зяе: "Дупе, ставай, Боби иска да яде нещо!"  Mr. Green

# 71
  • София
  • Мнения: 35
 hahaha hahaha Ника, голям сладурчо е малкия!!  newsm32
Май е време и аз да си вдигна д... и да отида да приготвя нещо за хапване, че на нищо не прилича моето  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 40
Star, ponqkoga, благодаря за инфото за нощничките. Сигурно вдругиден ще прескоча до централния подлез да си взема "униформа".  Laughing Иначе аз съм твърдо "ЗА" Варненските майчета да се съберем за по тортичка- я "Неделя", я "Краевекспрес", я някаква друга...  Joy Само да има желаещи.

# 73
  • Мнения: 1 067
Момичета преди малко приключих първия си масаж на перинеума с маслото на Веледа Sick мен лично ми е малко неприатен, но пък виждам логика да помага!
Иначе днес беше хубав ден похарчихме малко пари с баба ми и сестра ми.Памперси взех на huggies, че Памперс 1-чка никъде не намерих(за болницата)!
Завършека беше че милия ме заведе следобед до Лагуна да папкаме торти Blush!
Това е от мен и аз отивам да приготвя вечерята! Hug

# 74
  • France-Bulgaria
  • Мнения: 94
Благодаря за утехата   bouquet .....Доста се бях напушила,но ми олекна.

Сега разглеждах албумчето ни та добавих и наши снимки  Flutter .../май не бях се показвала/ Blush


Като сте се разприказвали за шишета и пр....Искам да пусна поръчка от един сайт,ако има желаещи да се включат нека ми пишат.
Пощенските до Бг са 7 паунда.

Ето го сайтчето.Аз си харесах няколко залъгалки,много са шаренки и хубави... Party
http://www.mamonlineshop.com/acatalog/0__months_soothers.html

http://www.mamonlineshop.com/acatalog/info_204.html

Общи условия

Активация на акаунт