Кой ще изпревари с бебе януари, вместо ФЕВРУАРИ? (37)

  • 18 777
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 6 011
Бобиш, и мен така моите двечки приятелки ме подкукуросаха да се омъжа за мъжа ми.  hahaha Излизаха ми с номера, че ми бил последния влак и т.н. И аз, щурата, да взема да им се вържа.  Crazy Crazy Crazy

# 721
  • Мнения: 7
Ти оплакваш ли се? Да ти пратя моя да си направите довечера хор бодра смяна, да изкъртите прозорците на целия блок. Joy

# 722
  • Мнения: 85
Като говорим за целуването на бебето ми хрумна заглавие за новата тема-ФЕВРУАРСКИТЕ МАЙЧЕТА СКОРО ЩЕ ЦЕЛУВАТ МЪНИЧКИ КРАЧЕТА Joy

# 723
  • Мнения: 7
Като говорим за целуването на бебето ми хрумна заглавие за новата тема-ФЕВРУАРСКИТЕ МАЙЧЕТА СКОРО ЩЕ ЦЕЛУВАТ МЪНИЧКИ КРАЧЕТА Joy

...Поради невъзможност да целуват по-големи парчета. Joy hahaha

Простете ми лигнята, ама не можах да се въздържа.

# 724
  • Мнения: 85
Като говорим за целуването на бебето ми хрумна заглавие за новата тема-ФЕВРУАРСКИТЕ МАЙЧЕТА СКОРО ЩЕ ЦЕЛУВАТ МЪНИЧКИ КРАЧЕТА Joy

...Поради невъзможност да целуват по-големи парчета. Joy hahaha

Простете ми лигнята, ама не можах да се въздържа.

Е твойто е с по-точна рима hahaha Joy

# 725
  • Мнения: 7
Много е дълго за заглавие, иначе бих го написала. Laughing

# 726
  • София
  • Мнения: 6 011
Бръмби, да ги сменим тогава, за да можем всички да си отспим.
Обаче ако неговите децибели отговарят на моите си мисля, че освен прозорците, ще изпадат и плочките по баните на хората.  Joy
А, да, не давам да ми ползваш парчето, докато е у вас.  Mr. Green

# 727
  • Мнения: 98
Леле не мога да спра да се оплаквам напоследък,имам си 2 нови "екстри"дето ме побъркват...Едната е външен хемароид,за което искам да ви питам имате ли идея дали е проблем при нормално раждане а другата още по болезнена "екстра" е че буквално за 24 часа ми се разцепи корема,кожата ми е така все едно ме е драла мечка..на огромни червени линий които ужасно сърбят и болят...мажа ги със лосиони,зехтин крем Бочко...но нищо не помага,дори под душа като вляза-там където са линиите пари все едно медуза ме е парила... Sad Направо вече започвам да се отчайвам и наистина се надявам скоро беба да реши Доброволно да излиза  Praynig

# 728
  • Мнения: 7
Ника, ти не знаеш ли вица за Цола Драгойчева, дето Тато я питал; верно ли Цолче си казала, че като умра ще ми пикаеш на гроба? И тя му казала: къде бе, Тошко, ще се редя на опашки с тия моите болни крака. Grinning

Та къде бе Ника ще се чекна на мъжа ти с тия моите килограми. Joy

Ради, с хемороида по няма да имаш проблеми. Мий се след като ходиш по голяма нужда винаги и бързо ще се прибере, другото ми звучи че май са ти се пръкнали стрии. А това вече няма оправяне.

# 729
  • Мнения: 304
Тя ме навиваше да си правим бебе и накрая ми заяви,че имам 3 месеца или бой ме чака и аз след 2 седмици от страх взех че забременях!
Иначе и аз съм навитак да ви пусна моя мъж за малко,ама може да вземе и да ви хареса и да не искате после да ми го върнете hahaha hahaha hahahaТой милия напоследък от слушане на моето хъркане забрави да хърка.Иначе завесите се мърдаха hahaha
Абе,сладурки ваште мъже имат ли ищях да се сексувате още или само моя се дърпа?
Ради,и на мен въпреки всички мазила ми се понацепи корема,а и другичасти на тялото.Само,че мен ме сърби адски много и кожата ми изтръпва на места.За момента имам облекчение от един смотам мазен български крем-хидратантен,мисля че бе ше левче.Има го в Т-Маркет -ите.

# 730
  • София
  • Мнения: 6 011
Бръмби, мъжа ми обича дебели жени, аз съм дебела и без да съм бременна.  
Знам ли те, палава ми изглеждаш, аз да си препикая територията за всеки случай.  Joy
Вица е жесток, не го знаех.  hahaha

# 731
  • Мнения: 7
Моя ищах сигурно има, но не може да го покаже, защото бива отрязван с един поглед само. Пък и като ме гледа как пъшкам, охкам  и едвам ставам, ясно му е положението.

Ма Ника аз не съм дебела дебела, а бременно дебела, демек при мен е съчетано с инвалидност, не ставам за такива неща. Laughing

# 732
  • Мнения: 85
Бобишана,не само вие сте на сексуална диета Whistlingама ще устискаме още малко.Явно и с мъжете стават неакви промени повреме на нашите бременности... Thinking

# 733
  • Мнения: 219
И двамата си имаме желание за секс пък и си го правим дори и не често. По едно време ми разправяше, че трябвало да спираме, защото съм в 8 месец вече, ама си остана на приказки това  Grinning Но не се оплаквам  Wink.

# 734
  • Мнения: 7
Блаженни правещите! Аз ще прибягвам до схемата на Кристинчето, живот и здраве като родя.  Rolling Eyes

Ауууу, не съм ви се оплаквала моя преди няколко дена как се пробва да ме засегне. Каза ми, че съм била отпрала голяма гъзерица. Викам: да! Но разликата между нас двамата е, че аз ще сваля задника, ама ти твоя тумбак няма да го свалиш. Joy И човека се отчая. Joy

Общи условия

Активация на акаунт