Да изберем училище в Русе за бъдещите първолаци

  • 15 542
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 133
а някоя мама може ли да каже нещо и за "Иван Вазов"
Аз чух хубави неща.  newsm78 Едно от приятелчетата на детенце най-вероятно там ще го записват.  Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 32
На моя позната дъщеря й учи в Иван Вазов и сега ще запише и сина си в първи клас също там.Казва,че е много доволна и неиска и да чуе за друго училище. Аз лично нямам мнение...

# 62
  • Мнения: 1 194
 Peace чудна тема! Връщам се назад да чета.

# 63
  • Мнения: 14 133
Peace чудна тема! Връщам се назад да чета.
welcome Дано да сме ти полезни.  Praynig

# 64
  • Мнения: 1 194
Сега и аз да си кажа - аз се колебая между "Христо Ботев" и "Любен Каравелов". Двете са ми еднакво близо/далеч Laughing Клоня към Любен Каравелов, защото са само първа смяна, училището е компактно и няма големи ученици. И за трите учителки, които ще поемат първи клас има добри отзиви.
Относно делението в Л. Каравелов и аз чух за него, но мисля, че ако славата на добро училище, която му се носи е истина, бих го преглътнала.
Ако някой има информация кой ще води следващата година първи клас в Ботев, моля да сподели, за да реша окончателно.
Една позната, която е учителка ми каза, че от 1-ви до 4-ти клас се избира по-скоро учител, а не училище.

# 65
  • Мнения: 32
С голям интерес следя темата. Как да привлечем майки на по-големи деца да споделят мненията си с нас  newsm78 newsm78 newsm78

# 66
  • Мнения: 14 133
Ще пиша в русенската тема в "По градове" да ги помоля и ще дам линк към нашата първолашка течмичка.  newsm78

# 67
  • Русе
  • Мнения: 11 928
  Давай chibi , чудесна идея    bouquet

# 68
  • Мнения: 14 133
  Давай chibi , чудесна идея    bouquet
Heart Eyes Писах. Очаквам да се отзоват.  newsm78

# 69
  • Мнения: 199
Ей, ме на...отзовала се...
Моето дете е втори клас в Дойчето...На chibi вече съм обяснила...на лични  Hug
Като цяло много съм доволна. Навсякъде децата ги товарят. Но не е чак "болка за умиране". Според мен е добре да свикнат с натоварването, да са дисциплинирани...нататък ще им е по-добре....Много е важно да "случите" на класна.

# 70
  • русе
  • Мнения: 646
Сега и аз да си кажа - аз се колебая между "Христо Ботев" и "Любен Каравелов". Двете са ми еднакво близо/далеч Laughing Клоня към Любен Каравелов, защото са само първа смяна, училището е компактно и няма големи ученици. И за трите учителки, които ще поемат първи клас има добри отзиви.
Относно делението в Л. Каравелов и аз чух за него, но мисля, че ако славата на добро училище, която му се носи е истина, бих го преглътнала.
Ако някой има информация кой ще води следващата година първи клас в Ботев, моля да сподели, за да реша окончателно.
Една позната, която е учителка ми каза, че от 1-ви до 4-ти клас се избира по-скоро учител, а не училище.

да но как да разберем дали един учител става или не все пак не може да познаваш учителите и да имаш преки впечатления newsm78

# 71
  • Мнения: 1 194
Абсолютно си права, няма как да се предвиди всичко и да си запознат с всички учители. Много разчитам на майките, които вече са минали по този път, да се включат.

# 72
  • Мнения: 8
Моите деца в Европейските,не живеем близо и нито за миг не съм съжалила,че съм ги записала там. За каката беше голяма борба,едни томболи,едно висене.Много ги натоварват така е,но всичко си дава отражение след време в положителна насока. Тази година учителките,които ще поемат първи клас,особено английските паралелки са с много голям опит и са чудесни. Дъщеря ми си обожава госпожата. Поста ми като се замисля си прозвуча като реклама,но това. Успех на всички първолачета!

# 73
  • Русе
  • Мнения: 7 803
kadima, и от друго място чух за тези госпожи. Моето хлапе ще го запиша там.

# 74
  • Мнения: 66
Здравейте мами на бъдещите първолаци!
 Следя темата защото съм от Русе, макар че детето ми е по-голямо.
Всички избират добро училище, търсят препоръки за добра учителка. Това е от голямо значение разбира се, но... има нещо което си е чист късмет: - детето да попадне в клас с добри деца.
 Много често в класа попадат по-опърничави и своенравни деца и ако има няколко такива... е ужасно. Обикновено такова е възпитанието им от къщи, родителите са с особени претенции.
 Често това се случва в елитните училища.. Децата в клас са много и трудно се озаптяват.

Общи условия

Активация на акаунт