FarmVille - 9 тема

  • 30 128
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 484
много  сте  бързи  кога  отворихте  и  нова  тема

# 61
  • Мнения: 1 271
Аййй, кога изписахте старата тема бе  #Crazy  А как стана така, че някой получиха по доларче отгоре   newsm78

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 647
нито фармвилчета-бонуси не получих, нито яйца от чуждите кокошарници, от моя пък - хич  Crazy ама това с въртенето ще го пробвам като ми узреят поне 3-4 кокошки  Heart Eyes

п.с. аз днес бера ядове с една друга фейсбукска - кънтри стори, че и там разни иновации..  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 626
Да кажа и аз за въртенето на кокошки , най-голям шанса за яйце е ако го пълните с 20 кокошки , а и доста парички се печелят.

# 64
  • Мнения: 86
Цитат
Някой беше споменал, че като триеш стари огради се увеличава нужната бройка за медалче.

УЖАС  Shocked

И кажете как става това с въртенето

# 65
  • Мнения: 2 759
Да кажа и аз за въртенето на кокошки , най-голям шанса за яйце е ако го пълните с 20 кокошки , а и доста парички се печелят.
                               Тъй, ама в денонощието ако завъртиш 100 пъти кога ще спиш и сееш?

# 66
  • Мнения: 1 271
Е да, ама ако си само с един кокошарник  Mr. Green Знеш ли каква лудница настава да слагаш и да вадиш кокошки по 20 броя, мале мила-малък ад  Mr. Green Аз вече въртя ама въртя по 5  Blush

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 647
знаех си, че трябваше да ви питам нещо - как и от къде се дава тая опция Ремайнд за да повториш поканата си за съседство към приятел? На мен не ми се появява такава опция или поне не там, където я търся  Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 5 370
Никакви номера не мога да въртя, каквото успея-това, никакви трикове не владея.

# 69
  • Мнения: 416
Здравейте мили фермерки  Heart Eyes
Търся си добри съседи за фермичката. Който иска, може да ме добави - jenja1987@hotmail.com

# 70
  • Мнения: 4 785
Никакви номера не мога да въртя, каквото успея-това, никакви трикове не владея.

На мен пък не ми се занимава - ще цъкам като луда на кокошките, кЪ да не!  Crazy

# 71
  • Мнения: 5 370
Никакви номера не мога да въртя, каквото успея-това, никакви трикове не владея.

На мен пък не ми се занимава - ще цъкам като луда на кокошките, кЪ да не!  Crazy
Трейс, хилих се като луда на твоите разщъкали се животни. Laughing Laughing
Голям кодош.
Моите поне са набъкани в една оградено пространство.

# 72
  • Мнения: 2 280
Най-накрая успях да наторя съседите  ooooh! До днес не можех.  #Cussing out

# 73
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Аййй, кога изписахте старата тема бе  #Crazy  А как стана така, че някой получиха по доларче отгоре   newsm78

Ами май само тези, които вчера не можаха да влязат, получиха банкнотка.

Днес и моя добитък хукна  Crazy как само подскачат тези ми ти кокошки.... лудница.

# 74
  • Мнения: 10
Аййй, кога изписахте старата тема бе  #Crazy  А как стана така, че някой получиха по доларче отгоре   newsm78

Ами май само тези, които вчера не можаха да влязат, получиха банкнотка.

Днес и моя добитък хукна  Crazy как само подскачат тези ми ти кокошки.... лудница.

Ееее не е честно, и аз вчера не можех цял ден да влизам, а нищо не получих  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт