седмичната 26.07 - 01.08

  • 5 116
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 068
Момичета здравейте!
Аз чак сега се включвам ама днес нямах никакво време да пиша

Аз съм нещо крива днес,защото Донци ще заминава за Петрич за 3 дни.
Цели 3 дни.И защото аз не съм свикнала да сме разделени за толкова дълго и сега ми е криво и чак ми се реве.
Ама Тия обеща да чатим и да не ме оставя да скучая,та се надявам бързо да мине времето.Абе общо взето нещо съм взела да мрънкам,а не ми е в стила.Ще ми мине.
Това е от мен засега.Много съм изморена и затова сега си лягам.
Пожелавам весела седмица и много щастливи мигове на всички.
До утре.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 686
wa-wa, за пролактина докторът ми каза, че завишението не било голямо, и след като имам овулация, най-вероятно не оказва влияние. Все пак ме посъветва да го изследвам, но аз още не съм решила да го направя или не.

# 17
  • Мнения: 4 621
Здравейте на всички и от мен. Лека седмица и дано има добри новини Grinning  Grinning  Grinning

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 21 630
Здравейте и от мен , момичета !
Само хубави емоции и тази седмица !

Аз , не стига , че се тъпча от всякъде Wink  с хапчета (Флажила и Клиона ) , ами вчера си взех и билки да пия  Confused . И сега се правя на стриктна  Wink  Grinning и варя и пия.. и да видим до кога ще изтрая  Simple Smile .

# 19
  • Мнения: 920
Морена твоята устременост ми зарежда с енергия. Черпя по една виртуална  beer3 по тоя повод!

# 20
Здравейте и плодовита седмица на всички!

Диди, стискам палци да не ти дойде, направи ли си нов тест? Аз не смея, но и все още нямам закъснение.

Ренци, не страдай Cry , оползотвори трите дни, прави си разни женски глезотии и докато се усетиш Донци ще се е върнал Simple Smile

Иви съжалявам за гъбите, и мен май са ме полазили и се опасявам, че ако съм забременяла този месец не знам как ще ги лекувам, тези неща винаги стават в най-неподходящия момент.

Тинтири, браво за резултатите от цитонамаската, дано вече си по-спокойна Wink

Ва, честита ти леля Фло Grinning

Хайде, за сега това от мен, отивам да бачкам  Imp

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 21 630
Браво на мен бе!
Тия , радвам се , че така те зареждам Grinning !
Ха наздраве  beer3 !  Sunglasses

# 22
  • Мнения: 3 146
има ли забременели от началото на месеца до сега.Малко съм изпуснала събитията.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 21 630
Здравей mama kenga  Grinning ! Отдавна не си ни навестявала !
Виж темата : Нашите бъдещи майки и ще разбереш .
Имаме си такива Sunglasses  ! Забременяли , де  Grinning !

Как е Меденката ?

# 24
  • Мнения: 920
Цитат на: mama kenga
Малко съм изпуснала събитията.


Струва ми се не малко...а много мама Кенга. Grinning

Как изкарахте почивката? Разказвай, разказвай.....

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 517
ОО, мамо Кенга, добре дошла. Как изкарахте? Чакаме да ни разкажеш за пътуването. А как е малката, сладка Меденка?

Аз да се оплача... Моят летен грип продължава с пълна сила и днес  Cry  Даже вече ме питаха да не би да съм бременна, че повръщам така...ама уви Close  не съм Cry

# 26
  • Враца
  • Мнения: 5 203
хей, хей от мен! Това май наистина се оказа леля фло, което е добре, че поне вече 2 месеца съм редовна нейна жертва Laughing
Лалка, съжалявам за грипа, предполагам,че е гадно да си болня лятото.
на всички, които чакат да НЕ им дойде гостенката стискам палци.
Някой да има новина от новалекса?
Гледам и Теодора се разхожда из форума, а не дойде да сподели как е, за което предлагам да и се накараме добре!

# 27
  • Мнения: 3 634
ООО Мамо Кенга, много мило от твоя страна да дойдеш да ни навестиш... Чудех се аз, кога ще се върне госпожата... Е добре ни дошла  Grinning  Сега да разказваш как мина почивката, че поне аз съм я пречакала моята (още 4 седмици остават) и ми е кеф да слушам за почивките на другите, все едно и аз съм била там.

Жалко, че нямаме бременност в началото на тази седмица, но поне има доста добри новини  Grinning

Лек ви ден на всички (то май по- точно е вечер вече де...)

# 28
  • Мнения: 1 037
Мила CaraBella,днес си купих тест,но не смея да го направя,защото все още ми е 24 ден от предния цикъл.Днес цял ден имах симптоми като преди идване и незнам дали да рискувам още сега.Любопитството ме изгаря и май ще се тестна.Ако има нещо за разказване ще го споделя с всички вас,но по-късно,защото моя любим се прибра и сега е негов ред да си направи разходка в нета.Днес беше адски горещо и ми беше много зле,но най-вероятно от жегата.Засега това!

# 29
  • Мнения: 3 146
Прочетох нашите бъдещи майки - ами че то почти всички са бременни - прекрасен "прираст" за тази година.както върви ще трябва да закривате този форум.
Пътуването беше супер, ще гледам да напиша нещо като пътепис, ама да видим кога.
Днес бяхме на консултация - Меденката е 9,5 кг. и 72 см.Ведно с двата зъба.

Общи условия

Активация на акаунт