седмичната 26.07 - 01.08

  • 5 103
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Враца
  • Мнения: 5 185
МАААААААААААААААААААААААААААААаамо кенга, направо ни липсваше.
А меденката има два зъба Laughing  Laughing  Laughing , мисля, че всички искаме да видим доказателството за това! Bulb

# 31
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Здравейте и от мен!  Grinning При мен нищо ново, освен че скапвам почивката на всички - и на себе си, и на мъжа ми, и на детето...  Sad Ама много ми е лошо!  Imp Абе не е много работа това да си бременна, да знаете!  Wink
Детенце нещо е болно, вчера беше с 39,4 температура, та се побъркахме, днес пак - 38! Отделно и аз не бивам, та мъжът ми май ще трябва да ходи на почивка след почивката, милия!  Laughing
Скапана работа!
Много песимистичен постинг излезе, ама това е положението!  Embarassed Стискам палци на всички да се похвалят скоро с голямата новина и да карат много, ама мноооого по-лека бремемнност от моята!  Wink

# 32
  • Мнения: 1 071
Момичета,почвам да се оплаквам Cry
Днес бях на лекар и се оказа че моите гъби са придружени със силно възпаление на левия яйчник.Това възпъление го влача вече 10 години-писна ми.Последно се лекувах от него януари след кюртажа.Лекарят ме успокои че можело да забременея от другия яйчник Close мнооого успокоително Imp
Добрата новина е че реше че трябва да си пусна пълни изследвания и сега почвам да се изследвам за хламидии,за гъби,за токсоплазмоза.Е,крайно време беше.
 
 П.П.Само че пропуснах да питам,при положение че вече почнах лечение,това ще се отрази ли на изследването за хламидии?Имате ли някаква идея?

# 33
  • Мнения: 147
Момичета привет
При мен нито нещо хубаво, нито нещо лошо.Затишие пред буря.Пожелавам ви лек и приятен ден!!!!

# 34
  • Мнения: 1 037
Колкото и трудно да ми е,ще го напиша.Аз оставам все още в този форум.Явно всички признаци,които си мислех,че са положителни за бременност се оказаха повече плод на желанието ми,отколкото на действителността.Днес сутринта ми дойде,както винаги като по часовник.Много ми е мъчно!Ще се наложи да тръгна по доктори и изследвания.Дано всички други да имат повод за радост!

# 35
Диди, не се отчайвай миличка.
Идва нов месец, което означава нови надежди, а и ние ще си вземем беллежка, явно не сме стискали палци както трябва...  Wink

# 36
  • Мнения: 1 037
задължително ще си купя и тестове за овулация.Но аз не падам духом.Ще пробваме,докато стане.Но първо ще отида на изследвания и ако при мен няма проблем,ще изследваме и мъжката страна.Миличкият толкова много работи,че не му остава време да се наспи.Мисля да си следя и БТ.Започвам упорито да действам.

# 37
  • Мнения: 508
sa6toto se slu4i i s men predi 14 dni.biah mnogo rasu4arovana.vsi4ko mi be6e 4erno pred o4ite kogato mi dojde.sega sam pak v ovulazia.nova nadezda.....mai 6te tragvam po lekari.samo da polu4a nai setne kartata sa sdravna osigurovka 4e bes neia se pla6ta, i to mnogo skapo.didi 75ne se trevozi.6te stane.hubavo e 4e optimist. i az se vklliu4vam kam stiskaneto na palzi. kogato sme pove4e 6ansat e po goliam. Grinning

# 38
  • Мнения: 3 154
мдаааа.... аз вече си имам на госи Леля Фло (както вие я наричате Wink ) така че си давам почивка 5 дена и после наново, пък дано да успеем следващия месец Grinning
Лек ден и дано да съм последната, на която и идват този тип "гости" Sunglasses

# 39
  • Враца
  • Мнения: 5 185
здравейте, много съжалявам за тези, които си имат леля за гостенка, но им пожелавам да е за последно в следващите 9 месеца Sign Exclamation
При нас няма нищо ново, чакам да си замине гостенкта и се надявам да не се застои като миналия път 15 дни, зщаото скоро ще сме морски и няма да ми е много приятно Cry
Иначе си мечтая за един сладолед, голям, какъвто и да е, но в ПОНЕДЕЛНИК, след като си направя кръвните изследвания и дано всичко е ок мисля да се самовъзнаградя- заслужавам си го

# 40
  • Мнения: 920
Цитат на: wa_wa
заслужавам си го


Е как...даже два заслужаваш.

По въпросите на лелята - аз не мога да се отчета...не и е време...и по-добре, това ще е една от малкото години в които тя няма да "пътува с нас" и на морето.

# 41
  • Мнения: 1 071
Съжалявам за всички при които е дошла гостенката,а за тези които се надяват все още да не дойде-стискам палци Stuck Out Tongue
 
Аз днес си пуснах изследването за хламидии,ще чакам резултата другия петък.Вчера се притесних че лекаря нищо не ми изписа за възпалението,а само за гъбите и днес ходих да го питам Embarassed Каза,че антибиотика обострял гъбите и затова било по-добре първо тях да излекува,пък и резултатите да излязат и тогава да прецени.Е да,ама мен като ме боли Imp
Направо нямам думи.Една апатия ме е обхванала,не ми се виждат хора.А моя мъж точно сега ще си взема 1 месец отпуска и аз много се надявах именно сега да стане бебето,че иначе и без това рядко се виждаме /той работи в друг град и си идва на 10-тина дни/,но явно няма да е така  Imp

# 42
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Иви много съжалявам,че имаш такива болки, но случай лекаря си, той знае кое как е.
Но хубавото новина е, че мъжт ти ще си е отпуска. Ще ходите ли на море? Не се отчайвай така, всеки има такива дни, утре ще си по-добре!

# 43
  • Мнения: 920
Хайде едно петъчно ДОБРЮТРУ от мен...че това ще ви е за следващите 10 дни. Живот и здраве утре ще сме морски.

Поради строго наложена забрана Grinning ...вероятно няма да диря интернет на морето за да ви пиша (или поне няма да е повече от веднъж).

Като се завърна искам....да сте опразнили форума.....направо ще ви замоля да се "изнасяте с бясна скорост" tiptoe към мамите.

Хайде пожелайте ми   Nature Sunny и от време на време   Nature Partly Sunny време (да не прегряваме много).

# 44
Приятно прекарване Тиа.
Много да си починете, да се изпечете и да се обичате!
Стискам палци времето да е хубаво, за да можете да се чипкате в морето  sport027
После ще ни разкажеш, тези 10 дни си отпуска!
Ние ще се постараем да не ни завариш тук Grinning

Общи условия

Активация на акаунт