Koi sa maikite s termin fevruari 2005 ?

  • 8 792
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 641
A ti si otVarna  - super. I az iskam tam da se premestim da ne sme v Sofia, no ne sme si reshili problema s rabotata Wink

# 16
  • Мнения: 31
Здравеите!Радвам се че ставаме все повече мами за фавруари!!!Много ми е приятно да ви чета съобщенията.
Първия път аз родих в Правителствената болница.Бебетата бяха само 10,много тихо и спокойно място, хубави условия за болница,но за втория път не искам да отивам там.Мисля, че като специалисти за лекарите може да се иска повече.Имах малко емоции покрай изписването и бях в нещо като нервна криза - сомо рев.Казаха че ще ме изпишат във вторник май беше и всички хора около мен се подготвиха за това - дрехи,погачи,бонбони и т.н. и тъкмо да тръгнат към болницата,минава визитация и педиатърката ме пита:"Вие къде?" (аз съм си подготвила багажа и щастливо чакам!)Аз отговарям,че моя лекар ми е казал,че днес ще ме изписват.А тя ми казва,че детето ми не било добре, при което аз изтръпнах и се шашардисах,защото аз от 4 дена го вигдам детето,кърмя го и никой нищо не мо казва за проблем!.Оказва се ,че е на антибиотик защото водите ми били замърсени и може да е налапало нещо и 5 дена е на антибиотик и не надавало много.Можете да си представите какво съм преживяла-обадих се да не идват да ме взимат и моите близки се побъркаха а аз само питах - Защо никой нищо не ми каза?Сега шока ми е тройно по-голям ако ми бяхте казали като хората за това.Но стига съм се връщала към тези неща.Все още не съм се ориентирала къде да раждам втория път.
Поздрави и леко бременеене!!

# 17
  • Мнения: 2 641
Zdravei Alba,

Bih ti preporachala medicinska akademia. Az pone tam mislia da rodia. Malko e mizerno ama pak lekarite sa dobri.

# 18
Здравейте! Току що се регистрирах. Моят термин е на 22.02.2005. Това ми е втора бременност - имам дъщеричка на 5.5 години. Аз съм на 26. Моля ви пишете как се чувствате, защото аз нямах никакви оплаквания първия път, а сега изобщо не е така. Нямам апетит, гади ми се, спи ми се, боли ме глава, нещо ме натиска по гърдите и т.н. Записана съм на консултация, утре дори ще ходя за втори път. Казват ми, че всичко е наред, а аз дори не се чувствам особено щастлива макар, че детето е планувано и силно желано.

# 19
Здравейте и от мене !

Моят термин е на 20.02.2005 ! И аз съм във вашия отбор от февруарски бебета. Леко бременеене на всички и дано тва повръщане вече спре, че ми писна , стискайте палци!

# 20
Здравейте и от мен!
Никак не сме се покрили февруарските мами - тук сме си, ето ни. Моят термин се колебае между 8-ми и 14-ти февруари. Гаденето почти изчезна, но пък надебелявам осезаемо. Вече съм готова да тръгна на гимнастика,  Simple Smile ама не знам къде ...
Аз сигурно съм с най-голямата колекция от ехографски снимки - до миналата седмица ходих на веки две седмици, защото се притеснявах как се развива бебо.
А сънувате ли повече от преди?

# 21
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Здрвей DZU, 14 февруари е много хубава дата. Ще разбива много сърца. Имах едно гадже което беше родено на 14.02. беше голям женкар. Ходеше с по 3-4 момичета едновременно. Беше ужасно, за мен де.
Аз лично си санувам както обикновенно МНОГО. А пък мойта лекарка ме вика през 4-5 седмици. Виждала съм бебето само веднъж. Пък на лекар всичко на всичко съм ходила 2 пъти. Защо ме викат толкова рядко. Аз предпочитам да ходя по често за да виждам как се развива. Пък лекарката ми е прекалено заета има хиляди бременни при нея.  Cry   Confused   Sad

# 22
  • Мнения: 31
Здравей, Anaise
Благодаря за съвета, може и да ми е полезен.Досега съм била само 1 път на преглед, при моята частна гинеколожка и може би тя ще ме ориентира на някъде, но значително на по-късен етап.
Искам да попитам дали сте правили някъкви изследвания, защото тя ми даде една листовка и в частна клиника да отида и да дам кръв за задължителни изследвания, а аз още не съм ги направила.
Поздрави!

# 23
  • Мнения: 562
Здравейте февруарки,

Аз все още не съм правила изследвания, последният ехограф беше преди две седмици. Но в началото на август се записвам на ЖК и тогава почва всичко. А как се чувствате? Аз имам много енергия и катеря стълби и правя дълги разходки. Sunglasses

# 24
  • Мнения: 2 641
Zdraveite momicheta,

Moiat lekar zamina na more i ste e tam do 16.08. Iskam da otida vremenno pri drug lekar za da se uveria che vsichko e nared. Ste mi kazete li vashite lekari i cenite im kakvi sa?



# 25
  • Мнения: 562
Здравей Anaise,

Аз ходя при д-р Панова, която ползва кабинета и апаратурата 3D на д-р Мазнейкова. Приема вторник и петък след 14.00 ч., тел. 9515592. Ти изследвания направи ли вече? Confused:

# 26
  • Мнения: 2 641
Da napravih obiknovenata kravna kartina - 22 pokazatelia koiato e. Urina sasto tazi obiknovenata i uz imashe bakterii a pak v sterilnata niamashe nisto.
Kakva e tazi d-r Mazneikova che vsichki pishat za neia  - kade rabotiosven v tozo kabinet i kakva e tazi mania da se hodi tam?

# 27
  • Мнения: 562
Аз не я познавам, но доколкото знам е специалист по патологична бременност. Иначе работи в Майчин дом.

# 28
  • Мнения: 2 641
Blagodaria Pola,

 Naistina se okaza che e taka i raboti tam. Az hodia pri neinia shef na konsultacii ama sega go niama. Uspiah oste sega da si zapisha chas za neia. Ama cenite v tozi kabinet ne sa mai nikak evtini;-)

# 29
  • Мнения: 2 641
A zabravih da te pitam Pola kade ste se zapisvash na ZK ?

Общи условия

Активация на акаунт