Koi sa maikite s termin fevruari 2005 ?

  • 8 787
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 562
Не са много евтини, ехограф е 30 лв. Но мисля, че в повечето частни кабинети цените са такива. На ЖК ще ходя в Св. София, с абонамент. Лекарката ми работи там, и затова. Моя приятелка ще ражда там през август и засега е доволна. Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 2 641
Kakva e cenata na abonamenta v 1 gradska? Chuh che remont bili pravili, no nai-vaznoto si ostava lekaria. Kak si izbra tvoia?

# 32
  • Мнения: 2 641


Ei momicheta niakoia da si e izbrala Medicinska Akademia?

# 33
  • Мнения: 562
Абонаментът е 200 лв. и включва всички изследвания до раждането. Момичетата от форума казват много добри неща, а и гледах снимки от болницата. При лекарката ми ходя от няколко години, така че се познаваме добре.

# 34
  • Мнения: 2 641
kade ste vsichki fevruarski mamcheta ? Wink to viarno che e vreme za otpuski sega...

# 35
  • Мнения: 31
Аз съм на работа още, за съжаление, и въобще не ми се работи. Много се чудя,ако спре да ми се повдига постоянно,дали да не направя малко почивка до морето.Вие как мислите?Ще мога ли да отида нормално като човек или по цял ден ще си лежа и повръщам.Страх ме е да предприема пътуване,един ден ми е горе-долу добре,на другия ден съм със заглъхнали уши и главоболие,да не говорим и за повдигането.Вие ще почивате ли някъде?
Поздрави на всички!!!!

# 36
  • Мнения: 562
Здравейте и от мен, момичета,

Алба, съжалявам, че все още ти става лошо. Дано си по-добре скоро и можеш да се радваш на морска ваканция. Може би е по-добре да изчакаш до септември. Аз съм от късметлийките с лека бременност и се чувствам добре. Но въпреки това малко ме е страх да пътувам...много случаи последно време с мои бременни приятелки, които срещнаха проблеми след пътуване. И не знам  Confused Планираме море за края на август, пък ще видим..

# 37
  • Мнения: 2 641
Privet  Wink

Az patuvam mnogo. Kato otida niakade i se chuvstvam po dobre. Vas kakvo vi pritesniava v patuvaneto Wink
A otnosno rabotata...Ot kakto se omazih predi 3 godini ne moga da si nameria sviastna rabota pod predtekst che vseki moment sam stiala da izliaza v otpusk po maichinstvo.........a minaha 3 godini!
Vie kak uspiahte s rabotata?

# 38
  • Мнения: 562
По-безумен повод да не те вземат на работа не съм срещала.  Imp Може да си в отпуск по майчинство и без да си омъжена, нали?
Аз работех като консултант, но като изтече последният ми договор ми предложиха държавна работа в Министерство на Финансите. Приех, защото вече искахме бебе и има много предимства за бъдещи майки. А иначе работа съм намирала само чрез обявите във в-к "Капитал". Следи ги, може да има нещо и за теб  Wink

# 39
  • Мнения: 2 641
Zdravei Pola,

bez da te zasiagam no si mislia che v ministersrvata stava samo s poznati i iaki vrazki.Tazi godina zapochnah rabota v Agenciata za socialno podpomagane i biah edinstvenata s 3 vishi obrazovania ednoto ot koito v sferata na choveshkite resursi, v koito sektor i raboteh. Makar che svarshih chialata si rabota za 1 mesec samo, me izritaha bez vsiakakvo obiasnenie. V posledstvie se okaza che ostanalite shevki se chuvstvali zastrasheni a az biah obiknoven ekspert. Ta takiva mi tiraboti.
A da i vsichki drugi se poznavaha lichno s izpalnitelnia direktor - samo az nikoi ne poznavah i samo na men ne mi podnoviha dogovora. A tezi s sredno obrazovanie i bez opit si ostanaha...

# 40
  • Мнения: 2 641
Osven tova ti sigurno si schetovoditel ili finansist, a za tam se iziskva cenz. Dokato za moite specialnosti niama takova iziskvane i vseki s vrazki se narezda - tova e razlikata.

# 41
  • Мнения: 562
Много си права, Anaise. Аз и колегите ми имахме късмет. 5 години работихме в Министерството с договори с Европейската комисия в Брюксел за управление на средствата от там. Назначиха ни като служители, защото нямаше кой да върши тази работа. Ако не бяха го направили, а бяха назначили други хора, щеше да спре работата поне за година и щяха да имат неприятности с европейски институции. Но естествено се намериха места за "наши хора", които са фитнес инструкторки например  Imp .
Сега като си бременна сигурно е почти невъзможно да намериш работа. А защо не опиташ, ако говориш добре език, да превеждаш материали в къщи или частни уроци на деца. Просто ми дойде това като идея..

# 42
  • Мнения: 2 641
Za sazalenie neznam chak dotolkova dobre english, no ne se pritesniavai zivot i zdrave da se rodi zivo i zdravo ste izmislia nesto. Inache dnes biah na pregled i kazaha che vsichko e OK koeto e nai-vazno na tozi etap.

# 43
  • Мнения: 2 641
Privet Wink

Kak ste vsichki fevruarski mami? Stuck Out Tongue Posledno mi opredeliha termina na 02.02.2005. + - 5 dena. Mnogo ste e smeshno ako beboka se rodi tochno na 2 nemislite li Wink To vsastnost kato se vlezelo v 9 mesec bebeto mozelo vseki den da se rodi ama vse pak tazi data da se padne tochno ot 365 dni v godinata Wink Makar che spored men termina mi e 5 .02 ama ste vidim Wink

# 44
  • Мнения: 562
И аз за това си мисля, особено ако е момче. Моят е за 7.02. Тази седмица съм на преглед и ще видим бебчо как се развива. Anaise, ти ходи ли при Мазнейкова?

Общи условия

Активация на акаунт