наддаване на кг. в началото на бременността

  • 14 809
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21
sisane - като за двама се казва - ама качествено, не количествено Wink
като толкова често си гладна - хапвай повече плодове или салатки, между яденетата. по-малко тестени, или тежки манджи или сладкиши и ядки в индустриални количества.... права е да майка ти, да мърмори.
И повече движение Wink


Angel_Dust хапвам даже прекалено много плодове бих казала Grinning движасе постоянно,то не ме свърта,мисля си,че може да е от това,че преди да забременея,1-2 седмици преди МЦ преяждах-гонешеме адски глад постоянно.Та си мисля,че може би сега когато наближи дата при която е Мц и да изпитвам пак такъв адски глад newsm78 newsm78 newsm78

# 31
  • София
  • Мнения: 44 310
хм...странна теория....но се съмнявам...всъщност доста бременни изпитват такъв глад...някои почти постоянно.
просто внимавайте с това, което ядете...т.е. поне да е полезно.
иначе - ясно, че в края какво ще излезе в + като кила е индивидуално....
има мами, които споделят, че без да си променят особено хранителните навици са напълнели доста....

И все пак -  по-добре глад да те гони, отколкото постоянно гадене и повръщане Simple Smile

# 32
  • Мнения: 54
До четвъртият месец много повръщах и дори отслабнах , но затова пък от 8-мия месец нататък все едно ме надуваха . Индивидуално е , бременностите при една и съща жена се различават , какво остава за различните индивиди.

# 33
  • Razgrad
  • Мнения: 282
при всеки е различно качването и свалянето на килограми

# 34
  • Мнения: 58
Аз качвах килограми през първите 6 месеца от бременността. От втори до шести месец качвах по 3,5-4 кг. на месец, а за последните 3 месеца от бременността качих общо 2,5-3кг. За цялата бременност качих общо 22 кг.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 150
Първите месеци качвах по 2-3 кг на месец, страшен глад ме гонеше. До 7-мия месец бях с 13 кг напред. От 7-ми месец до края качих още 3 кг.

# 36
  • Мнения: 60
Днес си мислех да пусна подобна тема  във форума...
В 19 седмица съм и вече съм с 15 кг отгоре - ужас, корема ми расте всяка секунда.... При първата бременност  качих 35 кг. и за 8 месеца свалих 40 кг,,,,НО сега сякаш повече ми тежът нямам идея защо, но ми се струва, че темповете, с който пораствам са много по - бързи.... Честно казано, много ми е трудно да си представя, че имам още 4 месеца, в който ще се нося като"мечок".....вече трудно ставам от леглото, а какво ще стане по - нанатък не ми се мисли...

Общи условия

Активация на акаунт