Жената лъв - 16 част!

  • 17 614
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 849
Първо, честита ви темичка, че докат ви прочета и тази ще преполовите...

Ками, оставяй я там таз ангина, па бегай тука  Hug Да разкажеш нагледно, сигурно е било супер интересно. Аз в таз посока никога не съм ходила, а ми е една от мечтите... Ама то човек много неща иска, та... И кво тука е..ти скъпотията, викаш, всичко двойно, ами тъй като сме богати  Wink

Пък Вени кви пак ги е редила, някои път като ми е криво, отворя, разчета се и едиин  смях ме напушва, всичко ми минава... Та сте ми много мили и драги и ми действате направо като за 2 питиета! Ха, наздраве! И лека!  Heart Eyes


# 46
  • Мнения: 3 956
Добрютро. Вчера не писах почти и сега направо не знам за какво иде реч.

Каменче си дошла. АБ в БГ най-скъпи... абе днес ще прелиствам в работа ако имам време

Реа, ето ме. Тука съм си и аз. През уикенда се будех в 5.30-6.00, а ся едвам отворих очи.

Трябва да се върна да прочета и к'во им има на мандарините от пазарчето на красна поляна. Не че скоро ще идвам там. Wink

# 47
  • Мнения: 250
Dobro utro!
Izvinqvam se za latinicata,ama ne6to i stana na klaviaturata mi  Confused

# 48
  • Мнения: 9 776
Добро утро Hug!

Чочка, мерси за кафето, тъкмо пийвам  bouquet!

Камче, чакам много снимки от теб - и на пирамидите, и на покупките Wink. Само живи и здрави да се върнете Hug!

Днес очаквам един хубав слънчев ден Crazy!
 

# 49
  • Мнения: 1 849
Добро утро! http://pozdrav1.hit.bg/

Ще запвочвам пробно работа, първо ще се пообучавам, че са минали на нова прогмама и после, ако ми хареса и на тях хареса - ще се трудя!
Отивам да го договарям! Най-малкото - повече социални контакти и влизане в час с работата. Пък да видим...  Peace

# 50
  • Мнения: 9 776
Миленка, успех с новата работа Peace. Дано ти допадне, дано си струва, и дано си доволна Hug!

# 51
  • Мнения: 5 001
ДобрЮтрооо....Кашлящото магаре е на линия вече  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

МНОГО ХУБАВА ТЕМИЧКА!  bouquet

Лека работа на всички и прекрасна седмичка!

# 52
  • Мнения: 699
Добро утроооооо! Имам нет вече, нещо беше се загубил по кабела.

Лудница е от сутринта. Добре че не сте писали много та ви изчетох.

Миленски, и от мен успех на новата работа. Дано се чувстваш добре. Друго си е човек да се чувства полезен.

Успешна седмица на всички.  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 1 849
Благодаря на всички за пожеланията!   bouquet

Харесала съм една торта да правя, струва ми се нетрудна, а прилича на парфе. Дали някой я е правил?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=277088.30 - Упадъчна шоколадова трюфел торта

Уж съм на диета, пък само на сладко налитам  Blush Не че го ям толкоз, колкото да го направя и да пробвам 1 хапка...
Вчера бяхме на пицария, натъпкахме се като прасета, ама имаше един домшен чипс - хрупкаааав, и то огромна купа, а ние поръчахме 2. Другото така си и остана.

# 54
  • Мнения: 577
Добър ден  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 250
Днес Йоан е за първи път на детска градина /след 20-дневна почивка/ и сега ми е едно такова тихо у дома  Rolling Eyes.А така се омързеливихме-свикнахме да ставаме към 9ч. и да мързелуваме по цял ден.
Днес смятам да ходя да поръчвам тортата на Йоан за рождения му ден и да му купувам подарък!От детската градина днес ми казаха,че не мога да занеса торта,защото преди време са имали инцидент с някакво детенце /тортата била поръчана и направена в сладкарски цех и детето май се натровила от нея/.Казаха ми,че мога да занеса за почерпка само пакетирани сладки!Както и да е!
Приятен ден на всички,че незнам кога ще се включа пак днес  Wink!

# 56
  • Мнения: 250
Къде сте,бре?
Аз нещо ми е скучно  newsm78,въпреки че Даничка ми пее нещо си от детската........
Я вижте колко сме хубави...... Mr. Green

Последна редакция: пн, 11 яну 2010, 12:53 от чочо-сан 1

# 57
  • София
  • Мнения: 2 430
ей,чочо-сан всеки път,като видя снимка на детето ти,и се кокоря,кой ми е сложил снимка на детето Crazy EmbarassedБоже,поразителна прилика Thinking
Стефче,я си идвай тук при нас и остави темата за Б.Ц.,че знаеш ли коя е леля му,чичо му,първият братовчед по бащина линия и шуранайката.А!? Mr. Green
Ако дзевра заспи,в което силно се надявам съм си свалила първи сезон на "Триумфът на червилата",дано си струва гледането.
Днес бях в Кауфланд и се прибрах натоварена ,като магаре с 6 пакета памперси,да знаете,че много са ги намалили.

# 58
  • Мнения: 3 956
Aми ядосвам се, Мадам Стасита. Трябва задължително щот сме женски форум и сите да си наденем маските на добри и всеопрощаващи и постоянно да съчустваме и скърбим... на думи.

Нещо съм раздразнителна днес. На брат ми пък му откраднали служебната кола. И той и той се притеснил и главоболие има страхотно и вдига кръвно... обаче самоубийствено се налива с кафета. При условие, че шефът му се поядосвал човекът, па казал "Нищо, по-хубава ще вземем". Казах му - загуба е това дето са му откраднали инструментите от багажника (знаете мъжете си сбират такива с години) и плейъра.
Ма не е човешки живот та чак такива самоубийствени кафета при високо кръвно и главоболие.

Мани, не ми се приказва днеска. Е затва си хейтъртвам за Б. Ц и кифлата, на която всички искат да ме накарам да съчуствам.

Искам да си се прибера в къщи при мойто безработно Мечко. Да си ме успокоява. Или ако го не направи да го овикам и него. Та да ми се изпари напрежението. Или  Thinking да зема си купя един "Графит"? Joy Продават ли ги все още? Помните ли - "Графит - освободи напрежението"?

А! И още едно ново двайсет от последните няколко минутки. Звъни моят от нас да каже, че ще възстановява имидж на компютъра понеже се нагнидал с някаква нежелана антивирусна програма. "Ами от де я взе и защо" - питам аз. И ми се отговаря "Влезнах в пощата си и там имаше някаъв email с реклама на Ролекс часовниците (!) и аз я цъкнах да разгледам и то ми инсталира една програма". Ей знам си аз, че докато съм на работа плеска всякакви простотии.

Последна редакция: пн, 11 яну 2010, 14:37 от Stefka.k

# 59
  • Мнения: 699
Стефче, Мадам, ква таз Б.Ц.?

Мадам, Триумфът на мен много ми харесваше. Обаче го гледах май само като го даваха в неделя следобед, значи нейде 1вия сезон, после взех да го изпускам, но ще взема и аз да си го сваля. Хих, мойто голямо, ама още е с памперс и аз съм се наточила да ходя утре да купувам.

Стефче, нормално е да се ядосва. Ама ще преспи и ще му мне. От къде го помниш т'ва Графит? Аз скоро видях едни Фафли антистрес, умрях от смях на опаковката в магазина пък продавачката се засегна и каза, че били много вкусни. На мен идеята ми хареса и се посмях.

Общи условия

Активация на акаунт