Жената лъв - 16 част!

  • 17 656
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 001
И аз съм си тука,ма кат никой не пише и се спотайвам Mr. Green

Чоче....кО сте яли бре?  hahaha Голям сладкиш е малката...


Стефчеее Ни Съ Идосвай дееее....


То и аз имах едно неприятно изживяване с една момиче от форума....Засегна се от един безобиден майтап....Не съм предполагала,че може така да стане....Ама нейсе......Уж форума е за забавление,обаче някои хора много насериозно се впрягат....Къде отиде чувството за хумор?! Един Господ знае..... Tired

# 61
  • Мнения: 2 274
  Майкооооооооооооо, един час мина докат изчета писаното вчера  Shocked! Кво сте направили, бре? Вие май само на компа сте стояли.
  Иначе страхотни произведения са направили Мастерчето, Поли и Рейчето! Браво   bouquet!
  Ние вчера почти целия ден бяхме в апартамента на свекъра. Мих прозорци, бърсах мебели, метох, под чистих и днес съм с мускулна треска  ooooh!. Докато аз почиствах двете спални, моят мъж в хола и кухнята сглобяваше шкафчета. Разбирайте: дупчеше дупчици на чекмедженцата и завиваше болтчетата  Rolling Eyes. После реши, че трябва да подреди в различни кутийки различните видове болтчета, видии и дюбели  ooooh!. И накрая като тръгвахме ми се жалва, че го болял кръста  Shocked. Чудно, от къде  newsm78?
  Камче, за ангината - щом често правиш, най-добре си пусни един гърлен секрет. Сестра ми така си страдаше, докато не изолираха някакви упорити стафилококи и и казаха, че трябва да вади сливици. И преди няколко месеца, на 35 години се прости с тях. Сега казва, че вече няма проблеми, освен леки хреми.
   Мастерче, честито и успех  Peace! Дано скоро се похвалиш  Praynig!
  Аз сега варя царевица  Mr. Green!

# 62
  • Мнения: 3 997
Стефче, Мадам, ква таз Б.Ц.?
Хаясич, това е онзи Боби Цанков. Не жена. А жена му там е друга хавата.

# 63
  • Мнения: 250
Madam Stasita,имам чувство,че децата ни 1 баща ги е правил  Joy hahaha/дано да имаш чувство за хумор  Praynig/
Мастерче,пюре от тиква с картоф на ХИП й дадох-много й хареса  Peace

Последна редакция: пн, 11 яну 2010, 15:24 от чочо-сан 1

# 64
  • Мнения: 699
Хаясич, това е онзи Боби Цанков. Не жена. А жена му там е друга хавата.

Уф т'ва ли било. Ясно.

# 65
  • София
  • Мнения: 6 210
Уф, и аз съм се изнервила нещо!
Отивам да си платя сметката за GSM-а миналата седмица и консултантката ме информира, че ми изтекъл договора и ако го преподпиша за две години, мога да се възползвам от намаление на месечната такса с 50% + възможност да си взема телефон на преференциална цена. Баща ми е титуляр на сим картата ми, както и на още три, които образуват група. Питам ги това за всичките четири сим карти ли важи? - Да, отговарят те. Днес го взимам и се замъкваме в най-близкия офис на Виваком. Там рекнаха, че намаление на таксата може, ама не на всичките четири карти. Отиваме в друг офис, щот им нямам вяра - там казаха може телефон, не може намаление на таксата  Shocked. Аз съм в потрес и ги питам как е възможно в два офиса на една и съща фирма да ми сервират различна информация  ooooh!! На финала отидохме в трети офис (ако не сте разбрали, аз съм тъпа и упорита  Mr. Green), където се оказа, че може и намалена такса, и телефон... ама нямали телефона, дет го искам в наличност  ooooh!!

Триумфът на червилата не е лош, аз изгледах и двата сезона. Жалко само, че май не планират трети, а имаше накъде още да развият сериалчето.

# 66
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
Madam Stasita,имам чувство,че децата ни 1 баща ги е правил

 Joyили ,като латино сериал:
те са близнаци,ама са разделени и след време се срещат Joy

# 67
  • София
  • Мнения: 6 210
 Joy
Не, бре! Вие сте в Забранена любов, подкрепете българското!

ПП: ама наистина си приличат!!!

# 68
  • Мнения: 3 997
Пък моят току що ми се обади да каже, че имаме троянец на гости в компютъра. Ей голямо шило. Все да ръкне навсегде дет му мига и му светка. И сега пък и мерак да го чистел. Да вземе да почва работа вече, че... #Cussing out

# 69
  • Мнения: 5 001
Малееее.....много понеделнишки ден бееее  Joy Joy Joy Joy Joy

# 70
  • София
  • Мнения: 2 430
Някой ден живот и здраве,ако се срещнем ще ги щракнем заедно Laughing

# 71
  • Мнения: 3 997
Даааа, Мастерче, права си много. Типично понеделнишки. А смятах днес да съм мила и добра и да разсъждавам философски над живота като такъв. Щот се запролети и дОйде време за лИбоФ.

# 72
  • Мнения: 250
Някой ден живот и здраве,ако се срещнем ще ги щракнем заедно Laughing

Готово-нямаш проблеми!
Аз наистина се чувствам като в ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ,само дето не съм такава кучка като Анастасия  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 9 776
Хелоу Hug!
Ко си прайте? Лафчето върви, нерви се тресат, че и пон'делник дет викате, хм Thinking. Дано ви свършат лошите настроения с днешният ден Rolling Eyes.
Гледам Гери пише в скайпа. Ша одам да чИта.

# 74
  • Мнения: 699
Днес мноого се изложихте, аз рекох ще изпишете 10 ина страници.

Вярно понеделнишки се намери кой да ни ядосва.

Вени, тия все незнаят, ако си клиент като физическо лице могат да те побъркат. Аз наскоро прекратих един договор с глобул, еййййй, полудях.

Вярно много си приличат тия двамцата, дан ги женим след някоя друга година. Каква лъвска сватба ще ееееее, че и момата лъвица.

Момичетааааааа, пак се чудя какво да готвя, я минете на отчет какво ще готвите и ядете тия дни.

Изморявам се от мисленето не от готвенето. Но докато го измисля..................

Общи условия

Активация на акаунт