Една година мина,откакто се събра ОКТОМВРИйската дружина!

  • 19 361
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 377
Привет и от мен!
Мирка, благодаря за старанието и отделеното време! Въпреки че и аз съм зодия лъв и съм с породени деца като вас с Лилчо си признавам че ми е доста трудно, но може би е и заради баткото, който също има доста нужда от мен.
Меги, моите съболезнования  Hug
И ние се присъединяваме към групичката на бебечетата, които акат зелено, но нашето е толкова рядко, че изцяло попива в памперса.
Иначе си расте добре детенцето - за 40 дни е качила 1,200 и 5 см. Гука, смее се с глас и когато не я боли коремчето е едно слънчево и усмихнато бебе. Държи си много добре главата, но няма никакво намерение да се обръща по гръб или по корем, а какво остава да седи.
Аз нямам стрии нито по гърдите, нито по корема, но гърдите ми доста си промениха формата не към добро. А какъв целулит съм заформила...

Последна редакция: пн, 11 яну 2010, 11:36 от Nikitali

# 16
  • София
  • Мнения: 38
ANI BANI,
вие къде ходите с BabyMama из квартала?
за да се присединя към вас, ако нямате против?

# 17
  • Мнения: 99
Усмивчица и моята буба спи само по коремче  Rolling Eyes На 13-ти сме на консултация+ваксина и ще питам доки дали е добре това да спи амо по коремче. Понякога заспива по гръб ама бързо се буди и иска да я обърна а обърна ли я веднага заспива  Whistling

Деска какво му е на Дани  Thinking

Ванирка честито месечинка   bouquet

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Привет и от нас! Страхотно заглавие на новата ни темичка! Миркам, адмирации  Hug
Следобед ще ходим на консултация+ваксина.
Убедих се, че моя сладур за нощен сън преди 23 часа не може да заспи (и май вече няма и да го натискаме), но пък вече две вечери през нощта прави 4,5-5 часа пауза между храненията (тази нощ в 3 и след това в 7).

# 19
  • София
  • Мнения: 1 227
Омана,заповядай разбира се.Ще се разберем.Ако има още някой около Борово да заповяда и той.
Ще се радвам да се видим Hug

# 20
  • Мнения: 1
Запис и аз тук  Simple Smile

Прекрасно заглавие, Миркам, благодаря  Hug
Честито на Ванирка и другите месечинки  Heart Eyes

# 21
  • гр.София,кв.Овча купел
  • Мнения: 11
Привет и от мен в новата тема Hug
Мира,благодаря  bouquet Hug,страхотно заглавие,сетих се,как ви намерих миналата година,беше 23.02,ех сладки спомени...
Честити месечинки на Ванирка и Ваня П,да са ви живи и здрави и мноооого да ви радват!
Меги,моите съболезнования
За гърдите,мойте са неам думи...от 75В станаха 85D и като почнахме да се кърмим стана страшно,едни стрии,едни чудеса......а целулита  #Crazy,краката са ми отвратителни,как ще го махам нямам идея,с тоя вълчи апетит,а имам да свалям 13кг #Crazy,ама все някак ще се справя!
Йоана още, не се обръща от корем по гръб,но пък се надига като е по гръб и е много смешна,щото много бързо се катурва назад.
Еди,много сладка снимка!!!
Адри,къде е снимката на Чебурашка?
Деска,дано баткото ви се оправи по скоро Praynig
Ставам,че бебка вече изпадна в истерия,до скоро....... Heart Eyes

# 22
  • Сф
  • Мнения: 13
Ани, щом папкате в 1, викам 1.30 на Лучано, а? Hug
Omana, идвай Hug


Миркам, чудно заглавие!!!  bouquet Heart Eyes

Момичетаааа, при нас си такова мамата....вчера дрането продължи от 5 до един през нощта, НЕ, аз не луднах, аз просто се молех да умра! Направо се побърках, то беше носене на ръце, то гледахме телевизия, то духахме със сешоара и в  през нощта само със сешоар заспа,а иначе през деня си папкаме от цице, както и през нощта, но след 17-18 часа ми се разказва играта #Crazy Мисля, че и ние имаме колики, ама зверски, отделно от това събота и неделя ходихме на Боженци (леллеееее, каква къща сме намерили, много сме доволни!!!), та там вечерно време в пиковете давах добавка, защото ми беше неудобно то другите хора и не исках беба да се дере Rolling Eyes и тя си беше много спокойна, ама вчера-само цица и тя явно и от това се изнерви...отделно от добавката -запек, та сега педи каза да давам Дуфалак, ама се чудя newsm78, та се облягам на хомеопатията-нукс вомика и алумина, дано помогне по-бързо Praynig Peace

Както и да е, за бюстове си говорите гледам- моя много погрозня-първо от кг, после ареолите ми станаха едни такива големи ooooh! и като съм без сутиен, направо ми е неудобно да мина пред мъжа ми...

Ама и аз искам среща, нали щяхме да се събираме след празниците, Нора беше предложила в клубче, някои пък искаха в Южния, ама хайде организация!!! Hug Heart Eyes

Мегс, моите съболезновани Hug

Честито на всики с месечинки!!!  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 38
Ани, щом папкате в 1, викам 1.30 на Лучано, а? Hug
Omana, идвай Hug



ок, мерси, сега излизам първо ще мина през градинката на фантастико срещу поликлиниката и ще дойда. телефона си го дадох на ани бани, защото незнам как да ви позная. ако искаш дай някакъв телефон да се разпознаем

# 24
  • Мнения: 4
Цоп и аз в новата тема, страхотно заглавие Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 1 197
ЗДРАВЕЙТЕЕЕЕЕЕЕ,
ние се завърнахме от задграничното си гости ...
много пишете Crazy
вчера реших първо да изчета изписаното и тогава да пиша, но не успях Rolling Eyes днес продължих то пак минало половин ден, та реших да ви поздравя в новата тема и тогава да дочета останалото Crazy
та така ... честита нова тема - страхотно заглавие, макар да е малко рано за него Rolling Eyes помня, че беше края на януари когато за пръв път се разписах в темата за октомврийчетата и то на първите страници ..... ех страхотни спомени. трябва да направим тема и да посрещнем октомврийките 2010 както подобава Party Party Party
желая ви спокоен, слънчев и усмихнат ден и до скоро Hug Peace  bouquet

# 26
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 375
Запис и от мен. Мерси за темата.
Успешна седмица на всички.  Hug

# 27
  • Мнения: 23 087
Стайли,някакъв вирус е пипнал с висока температура,повръщане и кашлица.Пълен пакет.Confused В момента е с 40 градуса.не ми беше вдигал толкова вискока температура от 3г.Преди си ни беше редовно.Като бебе вдигна 40,1 градуса.на 11 месеца.
Сега съм ги разделила с бебето в различни стаи,дано не се разболее и запъртъка,че не ми се мисли.
Пазете се,че в монета имало пак вирусна пневмония,която протича само с висока температура и лека кашлица,която не се чува на слушалка.Дани днес го снимаха на рентген,че педито имал няколко деца с тази пневмония.Слава Богу гърдите са чисти.

# 28
  • Мнения: 3 641
Здравейте и от мен! Тези сни м исе губеше нета и исамо можех да ви чета, а доста ходихме по разходки.И от фитнеса също не ми остава много време.
Мегс, съжалявам за дядо ти и за кученцето Sad
Раде, добре дошла. Да разказваш как беше Hug
Бейбимамче, в Боженци е прекрасно.Сякаш времето е спряло пред 2 века там Hug
Деси, дано Дани се оправи бързо Praynig
Ванирка, честита трета месечинка на Габчо bouquet
Дани, как изкарахте на Лесидрен?
За гърдите: никаква промяна от преди. Същата големи, форма и стегнатост. Странна работа Rolling Eyes
За пътуванията: Не мога да накара мнъжа ми въобще някъде да отидем. Луда съм била столкова малко бебе. Едва се премисли за Шумен, а за почивка абсурд ooooh!
Иначе Габи много се изхитри вече .иска само говорене, внимание да ме вижда .ианче праив по осемчасови паузи нощем без да се събужда. Аз вместо да се наспя съм се зачела в "Изгубения символ" на Дан Браун и сутрин не мога да стана Crazy Амам никой не ми е виновен де..  Grinning

# 29
  • Мнения: 99
Стайли,някакъв вирус е пипнал с висока температура,повръщане и кашлица.Пълен пакет.Confused В момента е с 40 градуса.не ми беше вдигал толкова вискока температура от 3г.Преди си ни беше редовно.Като бебе вдигна 40,1 градуса.на 11 месеца.
Сега съм ги разделила с бебето в различни стаи,дано не се разболее и запъртъка,че не ми се мисли.
Пазете се,че в монета имало пак вирусна пневмония,която протича само с висока температура и лека кашлица,която не се чува на слушалка.Дани днес го снимаха на рентген,че педито имал няколко деца с тази пневмония.Слава Богу гърдите са чисти.

Уффф Деси много гадно  Sad Аз онзи ден научих нов метод за сваляне на Т със отвата от сминдух през 15 мин. по 1-2 лъжици от чайчето. Виж не знам дали е за деца, но ефект има  Peace Дано бързо да се оправя дечко  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт