ФЕВРУАРИ наближава, малко още ни остава..(38)

  • 17 511
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 320
Mомичета как сте емоционално от 3 дена рева ...страх ме е от раждането-рева ,за някоя друга глупост се сетя -рева,гледам телевизия -рева #Crazy

Съни моите съболезнования за баба ти.. Sad

# 61
  • Мнения: 7
Съни, много съжалявам. Sad Стар, е права. Опитай се да не мислиш за това. Скоро ще си гушкаш едно бебче, не се натъжавай.

Аз също ще изляза, но защото днес имам няколко задачки. Ще взема компа с мен, за всеки случай да следя какво става с Бела, че и на мен ми е притеснено, все едно аз раждам. Докато родите тук всичките ще съм майка героиня. Laughing

Пипи, по-добре сега да ревеш , отколкото след раждането да те гепи следродилната депресия, но за съжаления няма някаква зависимост между двете. Какво да ти кажа - пореви си, после след време като се сетиш ще умираш от смях, хормони, кво да ги правиш.

# 62
  • Мнения: 0
Хоп и аз в новата темичка Hug
Съни,Стела е права,за хубаво е било Peace
Харем,не знаех,че ти се е случило такова нещастие,но съм сигурна,че сега всичко ще е ок Peace
Мойто комплектче за изписване се състои от камизолка с ританки,ръкавички и терлички и за отгоре едно много красиво комплектче в съчетание с бяло и жълто,и жълта пелена разбира се,единственото което ме притеснява от моите покупки е едно одеалце,което купих от Джъмбото в София,но скоро прочетох че е 100% акрил,иначе е мн красиво,но мисля че ще запарва newsm78,вие как мислите?

# 63
  • Мнения: 703
Моите съболезнования,Съни!Ех,животът е странно нещо-щастие и тъга все се редуват...Бъди силна,миличка,мисли за нея като за някой,който завинаги си остава в сърцето!И както Стар е писала,ще ви пази от някъде там...
Стискам силно палци за Бела!И аз ще наглеждам темата.Все пак-очакваме новото ни януарско февруарче!Нека всичко мине както трябва!

# 64
  • Мнения: 163
Съни,  Hug.
Аз се връщам от консултация - всичко изглежда наред, юнакът тежи 2100 гр. Grinning
Дадох кръв и урина, пък да видим резултата. Взех си и направлението за раждане - време не остана, ей! baby_neutral
Хубав ден на всички!  bouquet

# 65
  • Мнения: 0
СЪНИ,МОИТЕ СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ.МАЛКОТО ЧОВЕЧЕ ЩЕ СИ ИМА ЗВЕЗДИЧКА НА НЕБЕТО ,КОЯТО ДА ГО ГЛЕДА И ПАЗИ.
ХКАТ ,РАДВАМ СЕ ЗА ХУБАВИТЕ НОВИНИ.НАИСТИНА НЕ ОСТАНА ВРЕМЕ  Wink

# 66
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Съни, съжалявам за бабчето ти! Confused
Браво на мама Раче, голяма рожба - да са живи и здрави! Hug
Бела, стискам палцииииииии!!! Heart Eyes
Вчера си взех болничния по майчиство обаче сестричката ме мина с коректор (обърка ми фамилията), написа че корекцията е тяхна и как да се чете, мислите ли че от НОИ ще ми го приемат, тез душмани!!! Thinking
Погледнаха ме и на ехограф, скъпия ми син върви със 7-8 дена напред, каза че всичко е ок и сега всяка седмица ще ходя, но не споменава нищо за тонове! Ще си прося другата седмица!
Имам и една дилема, която искам да изложа пред вас, но няма да е точно сега, че имам гости!
Хубав ден ви пожелавам! Hug

# 67
  • Мнения: 112
Съни,  spoko

Пипиту, и на мен ми е криво много, ама гледам да мисля за хубави неща.  Hug

Аз казах на майка ми и на свекърва ми, че не ги искам за повече от 1 ден на изписването. То, ако зависеше от мен и тогава нямаше да дойдат (роднините ни живеят доста далече), обаче мъжът ми с голямата си уста ги покани на изписването.
Майка ми така и не можа да приеме, че не я искам. Беше решила, че ще седи ок. 1-2 месеца... Да, ама не.  Crossing Arms
Може и това да е една от причините да не си говорим сега. То е комплексно де, вече не можеш да кажеш за какво. Обаче като взе да ми говори как да варя чай от шипки за бебето, да сме правели сок в марля, и то от втория месец  Shocked , при условие, че имаме и сокоизисквачка и т.н. и просто не искам да губя енергия да се карам с нея... Въобще не знам дали ще дойдат на изписването, пък и дали ще си вдигне телефона да й кажа, че има внучка...  Tired

Днес вече ще отида на консултация. Моят лекар пак го нямало, дано заместващият да е свестен  Praynig

Моето подуване продължава. Открих обаче успокоение  bowuu Снощи спах с крака, повдигнати на 2 възглавници и днес нещата изглеждаха много различно сутринта  Party (сега пак са си подути де) Реших, че срам - не срам, днес ще ходя на консултацията с едни маратонки на мъжа ми  Blush

Ако видите едно топче да се търкаля с големи бели маратонки - аз съм  Joy Joy Joy

# 68
  • Мнения: 210
Добро утро  Hug
Аз съм влюбена в шишетата на НУК  Laughing имам и на Чико, но им се чупят капачките ...а на Нук са широки  и лесно се почистват...  Laughing
Съни, моите съболезнования Sad
Хубав ден на всички ...

# 69
  • Мнения: 219
Съни, много мъчно ми стана  Cry! Особено за това:

Ама само като се сетя,че беше почнала да плете за бебчо и е изплела жилетка и ританки и само едно терличке,второто не е могла... и почвам да плача.
Но пък бебка ще си има нещо направено от самата нея и то с много любов!
Недей, миличка! Изпращам ти цялата сила, на която съм способна! Наистина го гледай от хубавата страна, както писа star!!! Гушкам те много и се разнообразявай, както казваш, за да не вдигаш така кръвно и да сте добре с бебка  Hug Hug Hug

Чакаме новини от Мяу и Бела Praynig Praynig Praynig!
Xcat, радвам се, че всичко е наред при вас!
Далче, и за твоите хубави новини се радвам!
Пухче, мисля ти ме пита кога се прибирам в нас  Hug. Утре би трябвало да свърши ремонта, но ще изчакам 2,3 дни да се измирише от боята и т.н.  Rolling Eyes Майка ми ме гледа като писано яйце горе долу и се дразня, ама то угодия няма  Laughing Иначе щях да се оплаквам сигурно от липса на достатъчно внимание  Mr. Green
Малко остана, ще изтърпя неправенето на нищо и преливането от пусто в празно...

# 70
  • Мнения: 40
Здравейте, милички!

Сънитка, много съжалявам за бабето.  Cry Знам, че в такива случаи думите не помагат, но се опитай да се разведриш поне мъничко и да мислиш, че тя ще е винаги с вас и ще ви пази Отгоре.  Hug

Xcat, браво за добрите резултати.
Аз комплектче за изписване специално не съм купувала. Ще сглобя нещо от дрешките, дето свеки ми ги донесе от Швейцария. Дори още не съм избрала.  newsm78

Сега да ви почерпя, че днес е св.Татяна и казват, че съм имала имен ден  Laughing :




Желая прекрасен ден на всички!  Hug

# 71
  • Мнения: 112
Танче, честит ти Имен Ден  Hug

# 72
  • Мнения: 304
 Съни,съболезнования! Знам,че ти е тежко и наистина добре правиш,че се опитваш да се разсееш,по всякакъв начин
 
Чакаме новините от Бела и дръжно стискаме палци
 Xcat Далче браво за хубавите новини! Всички,който са на прегледи днес,дано да се върнат и те с такива!

 Ама голямо писане е паднало снощи.На изписването само най-близките ще бъдат и после не мисля да ги каня вкъщи-а и то на нашите 35кв няма и къде да ги сложа.Само майка ми ще дойде за седмица,две и това е.
 Комплект за изписването нямам окомплектован все още-мисля до края на седмицата да я свърша тази работа.
 С настроенията съм добре-нещо ме беше треснало преди празниците,но вече съм ок.И една любов към Жоро ме е обхванала-където го сваря го гушкам и целувам-той не че се оплаква де  Grinning
 Тани чести имен ден!!!

# 73
  • Мнения: 219
Танчееее, честит имен ден!

Да си здрава и много усмивки и късмет да ти носи името!!!  Hug



П.П. Искам и аз да попитам нещо. Подготвяте ли по някакъв начин гърдите за кърмене? Сестрата по ЗК ми каза онзи стария метод на загрубяване с влажна хавлиена кърпа, но мисля, че това са отживелици и не искам да го правя. А мазане с кремче като Лансинох например нужно ли е въобще? Четох доста неща, но да поискам и вашето мнение   bouquet

Последна редакция: вт, 12 яну 2010, 10:56 от Ralipo

# 74
  • Мнения: 4 187
Танче, честит ти празник  Grinning !



Чесито и на всички празнуващи  Hug !

Общи условия

Активация на акаунт