ФЕВРУАРИ наближава, малко още ни остава..(38)

  • 17 516
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Плами,пробвай топла вода с лъжичка мед. На мен това ми помага.
Ох,аз напълно те разбирам с това кръвно ,че и аз сега се пека на тоя огън.
Днес уж е нормално ,пия допегита 2х1 ,ама имам минимално количество белтък в урината ,което пък е предпоставка за прееклампсия .
Нямам никакви оттоци ,ама и аз незнам.
Утре сутринта съм на лекар,да видим дали доки ще ме лекува с още хапчета или ще ме вземат в болницата.
Стиснете по едно палци и ако до утре вечерта не пиша,значи съм на лечение.
Хубава вечер !  Hug

# 721
  • Мнения: 7
Малеееееей, аз като си гледам отоците и направо се плаша. Добре че по принцип съм хипотоничка, та сега като съм вдигнала кръвното ми е като нормалното за повечето хора, иначе и моята лекарка щеше да ме изюрка да влизам в болница. Rolling Eyes

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Бръмби ,късмет си имаш значи.
Аз не можах да намеря разказа на мама Раче,ама да питам дали е родила нормално?Леко ми е любопитно...  Crazy

# 723
  • Мнения: 219
Сънче, стискам, мила!  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Ееех, Ника!  hahaha Joy hahaha Много готин твоят мъж  Grinning. Няма скука, сестро!  Mr. Green Важното е да приемаш нещата от веселата им страна, както и правиш  Hug. Аз не успявам винаги и става страшно като се разбеснея  Mr. Green

# 724
  • Мнения: 0
Разсмяхте ме Андджи, Ника Grinning
На мен ми ясно, че подаръка няма да е ваничка. По-принцип Човекът винаги се е отчитал за поводи, но и без такива подобаващо. Невероятен кавалер е. За осем години откакто сме заедно не сме се карали сериозно за нищо. Майка му добре го е възпитала. Mr. Green
Много мислих за името на бебето и понеже любимо име ми е Ния, а мъжа ми е Стефан,обмислям да го кръстя Стефания и пак ще си му викам Ния.
Четох наскоро, че Ния е производно име на Антония, Евгения, Стефания.
Много Ви прегръщам. Утре ще се включа по някое време.
Плами, нека задължително утре те види лекар, високото кръвно не е шега работа, по добре да ти е спокойно а не да се притесняваш.

# 725
  • Мнения: 45
Здравейте и от мен! Аз ви чета, но нямам много сили да пиша, пък и в това гадно време и настроението ми липсва нещо  Confused Само се карам на хората около мен и чак и аз не се понасям вече. Някаква депресия ли ме е хванала  ooooh!
Съни и Плами имате стиснати палчета и от мен  fingerscrossed Дано всичко е наред  Praynig
Аз също много оттичам, но изследванията ми са ок. Даже и аз се учудих - белтък няма, хемоглобин 124 и микробиологията е чиста.
Лека вечер на всички  Hug

# 726
  • York
  • Мнения: 826
В нашия Кауфланд имаше днес тази промоция. Момичето не знаеше до кога ще е.

Майка ми ни беше на гости за вечеря и усещам просто как ще се изпокараме в един момент. Почна да ми прави забележки защо съм си купила това или онова. Тя какво щяла да купува  #Crazy Тръгна да ми обеснява снаха ми как била направила списък и как били купили с брат ми всичко за 3 часа и т.н.  Леко ми се вдигна нервата, но успях да запазя самообладание, но до кога ли  newsm78

# 727
  • Мнения: 97
Плами,
пооправи ли се малко и поуспокои ли се? Hug
Radost^^ ,
Браво за хубавите резултати!

# 728
  • Мнения: 112
мерси на всички  Hug
Ами хапнах порядъчно количество чесън, смъкнах го малко на 130/95 , колкото да мога да спя спокойно  Wink

Иначе милото като се върна успяхме да се скараме, защото взе да ми обяснява майка му за какво се била разсърдила. (той в паниката й звъннал...) Ама хич не ме интересува кой за какво ми се сърди!
Ей, аман от роднини ви казвам...  #2gunfire Никого не искам да чувам вече.

# 729
  • Мнения: 552
Плами, долната граница трябва да ти е под 90. Хич не си прави майтап с тези работи. Я се разходете до болницата, пък тогава се наспивай. Осем месеца го избутахме, нека не предаваме фронта на финала! В крайна сметка както си решиш така постъпи, ние само можем да ти стискаме палци.
Съни и за теб  fingerscrossed

# 730
  • Мнения: 98
Добър вечер и от мен,аз незнам какво ми става,но може ли от нерви или нещо такова да избият едни такива като пъпки ама не съвсем..  Grinning ама и аз как го обясних само,искам да кажа че както се седях и изведнъж на едната ми ръка цялата почна много да ме сърби и да се показват едни такива като пъпчици,но те не толкова се виждат-колкото се усещат като мина с ръка през тях...сърбяха доста...малко след това изчена сърбежа и те почти...после зачешах пак една-и пак цялата ръка ми се изприщи сякаш...
Направо вече сериозно почва да ми писва и се чудя това дете не мисли ли да излиза...направо на моменти ми идва да заскачам трупешката-барем излезе...
Съжалявам-май на моменти съм малко брутална...помрънках и сега отивам да се скарам с някой-дано ми олекне  ooooh!

# 731
  • Мнения: 97
Пламчо Hug,
Забавлявай се и хич не им се връзвай - нали на него му се сърди, а не на теб Mr. Green Пожелавам ти хубаво да се
наспиш и да ти е спокойно Hug Пък,ако има нещо - отидете до поликлиниката, но без паника  Peace - няма да ти навреди да те видят и там да ти го измерят Hug Ако ще и да е само за собственото ти спокойствие - то сега е най-важно!
Сега и аз със лека съвест ще гася, пък утре, ако отлепя по-рано  Crazyще гледма и да се домъкна на лекцията Mr. Green Ако не - за неделната, че вече имам не само въпроси, ами и ситуации Mr. Green
На всички пожелавам приятна вечер и хубаво изкарване утре  Heart Eyes А сега се зазимявам Mr. Green


# 732
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Влизам да се оплача и аз, че плаках ама не ми мина. Звъня на мама да и разкажа, че сме си поръчали легълцето и ще дойде след 2 седмици и тя като ме почна - ама защо ще го взимате сега, нали няма да го взимате, за какво ви е сега, има време. казах и че сега искаме да си го вземем и не ми трябват натрапените и черни мисли и тя се разкрещя да не и говоря така и т.н. и ми вика какво ще стане ако останеш само с легло и го гледаш - това беше просто върха и и казах, че и да нямам бебе ще си продам леглото и не ми дреме за тези глупости и ако нещо се случи няма да е защото сме купили легло!!!  Cry #Cussing out #2gunfire Просто ме срина! Не стига, че с тез хормони съвсем параноясвам и гледам да си бия по 2-3 шамара на ден за освестяне, ами и тя ми натрапва разни черни облаци! Защо пък да не си родя здраво и живо бебе, нали?
  Плами, успех мила утре! Дано всичко е наред!

# 733
  • York
  • Мнения: 826
Далче, няколко поста преди теб и аз се оплаках от майка ми по същия повод, но моята беше по сдържана от твоята. Не и обръщай внимание и си гледай спокойствието. Аз реших вече да не споделям каквото и да е, че все некомпетентни излизаме. То вярно, че ще ни е първо дете, но да не сме идиоти все пак  ooooh!

# 734
  • Мнения: 240
Шаманке, браво за новият подфорум   bouquet

Някой беше споменал кремчета за гърди. Знам от сигурен източник, че този на Лансинох е много добър. Аз имам няколко тестера и в случай, че ми потрябва от тях първо ще ползвам. Поне засега нямам оплаквания от гърдите, няма болки, не са супер чувствителни, да видим после как ще е. Както и преди съм казвала, не смятам да ги малтретирам с обтривания и тем подобни.

Поръчах си помпа на Авент и утре ще ми я доставят. Чудих се да купувам ли и все пак се реших да си взема.

Общи условия

Активация на акаунт