НОЕМВРИЙСКИ дечица добрички, ръсят бисери и разсмиват всички

  • 26 272
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
и Ема не хърка нощем, освен когато и е запушен носа, той по-скоро е затлачен има секрет, който не излиза но се усеща говори носово и нощем кашля доста, денем много рядко. Ще вземаме секрет от сливици да видим какво ще покаже  Praynig и евентуално аудиометрия да се направи да се провери слуха ........

 Hug Hug Hug бързо оздравяване на болничките малчовци

снощи се ровех в нета и попаднах на това
http://shop.danet.bg/product.php?ProductID=1960 имате ли наблюдения за него, замислям се дали да не го поръчам .......

# 46
  • Мнения: 37
Рени -помня че Креми и Личло го хваелха ,а и други майки, мисля че е супер. и аз мисля над купуването му.

# 47
  • Мнения: 24
Здрарвейте сладурани newsm03
Няма да пиша много ,че съм яко снощна.Нашите ми бяха на гости и с братовчедка ми стояхме до 4 и половина и се наливахме с вино.И сега цял ден съм като блъсната от влак smile3507

Ренка,за тия помпички си бяхме говорили с Мими и Елица преди доста време.Елица да споделя опит.А за третата слица на Емка -звучи доста абсурдно да се оперират на тази възраст.Аз самата имам или имах newsm78 такава и като дете мноооого боледувах.Брат ми също има такава.Като са ни водили по лекари винаги са казвали ,че няма смисъл да се оперира преди 7годишна възраст,защото има много голяма вероятност след операцията отново да се образува такава и второ обикновено след 7 години закърняват.А иначе за изкривяването на лицето,най-вероятно са имали предвид изтегляне назад на долната челюст, но това също се коригира със зъбни шини,но това е на мнооого по-късен етап.На мен корекцията ми отне около 2-3 години ако не се бъркам newsm78,но е поправимо.При брат ми хомеопатията го спаси от операция на сливицата.Ако наистина констатират ,че Емка има трета сливица ,можеш да опиташ ако искаш.Ако не стане(което много ме съмнява) винаги можете да я оперирате Hug Все пак се надявам нищо да й няма на душичката Hug

Много объркано май стана ама утре ще пиша като съм по-тавряз ooooh!

Гале утре да стискаме ли палци,мила?

Всички болни да се оправят ,че да не тръгвам по къщята да шамаря  Naughty

# 48
  • Мнения: 804
Рени, Мими е много доволна от нейната, а аз от моята-не (еднакви са ни, приличат на показанат от теб и са купени пак от там). За тези така наречени "задни секрети" не върши никаква работа, а именно те причиняват кашлицата  Wink Но иначе тези от сайта не мога да не ги похваля. Обадих им се по обед и те ми обясниха, че ще ми доставят помпичката еди кога си. Аз толкова се натъжих и им обясних, че бебто е с много силна хрема и въобще не може да спи. И те душите цъфнаха на врата след 2-3 часа. Толкова мил жест и тогава ми помогна защото Лена беше бебе и още не можеше да се издухва сама  Peace

# 49
  • Мнения: 1 311
Тошко много хърка нощем. Всъщност на него носа му хърка постоянно. Водихме го на УНГ, уж много хвалена докторка, тя го преглежда през носа и през устата. Като го гледа през носа, каза че третата му слимица е огромна (каквото и да значи това). Иначе не боледува чак толкова често, знам ли и аз. Беше леко болен през юни, после края на ноември кара т.н. "свински грип" и сега по Коледа - гнойна ангина. Необичайна беше температурата му от миналата седмица, която продължи само 24 часа.
Казаха, че лигавицата на носа му имала "алергенна симптоматика" (ако правилно съм го запомнила) и сега пие Aerius, като към края на месеца ще ходим на контролен преглед.

# 50
  • Мнения: 37
На взимане днес от яслата сестрата ми каза, да остане детето в нас, заради сериозен конюктивит, аз се притесних, че съм го пуснала на яслата, като недобросъвестна майка, да зарази и другите деца, жената толкова дискретно ми подсказа, че не е споменала на другата леля от смяната, само на мен каза вечерта. Да лекуваме детето и да се ходи до лекар, капем Тобрекс вече, не само лайка и ср.вода, утре Николай ще го гледа , докато ме интервюират Simple Smile
Така из нас, ще се лекуваме по домашно му. Целувам ви милички, не ми се пише нещо.
Хайде спокойна вечер и до утре.

# 51
  • София
  • Мнения: 76
Аз само да ви нагледам. Малко трудно е с детето, домашните задължения и лекциите, но нали е само  за три седмици. Гале дано Ники се оправи по- бързо.

# 52
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
аааааа да за операция си е дота раничко и УНГ каза така, чак към  5 години, но има голяма вероятност да се прибере сама с капките
ще видим  Praynig

# 53
  • София
  • Мнения: 614
Гале, успех утре!  Hug Кажи кога да стискаме палци  Wink

При нас нищо ново. Или не толкова ново, че да заслужава внимание.....Пожелавам бързо оздравяване на всички болнички! Спокойна нощ!

# 54
  • Мнения: 37
От 11, 15 съм! Simple Smile

# 55
# 56
  • София
  • Мнения: 2 348
Коце се върна от командировка с подарък палто. Това добре, но то ми е голямо  Sad . Чудя се дали да се захващам да го смалявам или направо да го продам. Някакво хубаво е(аз не ги разбирам тия работи), сигурно няма да е добре да го съсипвам с прешиване, но като ми е голямо  Rolling Eyes .

# 57
  • Мнения: 44
Привет от нас!
На нашия фронт вече е много спокойно. Като започнах да давам Calcarea-та, се върна моето си дете - спокойно, усмихнато, по цял ден си играе с кукли и играчки и им говори безспир. Само се притеснявам доколко е полезно даването на това хомеопатично и докога може да продължава, макар според лекарите да е безвредно и може да се дава дълго време. Поне при нас "бебешкият пубертет" се оказва нерви и напрежение от идващите кучешки зъбки и кътници. Не зная при вас излязли ли са вече всички зъбки?
Ние се възползвахме от хубавото време през уикенда и направихме една разходка до морето. Дари беше много очарована, бродеше из пясъка, събираше мидички и напираше да влиза във водата. А сега често обяснява на куклите как вземахме мидички "меето", как бродихме из пясъка и т.н. Да видим лятото ще има ли смелостта да влезе във водата или пак ще отказва, като миналото лято.
Стискаме палци бързичко да оздравяват болните дечица, за късмет на работещите мами и на кандидатстващите за нова работа!
Нашият термометър за ухо, след като го изпуснах няколко пъти, спря да мери точно. Сега меря температурата с дигитален, но в гънките на вратлето и показва доста точно. Превърнали сме го в игра "пиу-пиу" и често сама изявява желание да мерим.
Снощи влязох в албумчето и гледах доста стари снимки, много мило ми стана като видях малките бебоци. Стори ми се, че madchen е с количка Cangaroo Carera, ползвате ли я още? Ние си я ползваме, тези дни се разхождахме с нея, но вече доста добре я изпълва. Та се чудя дали е нужно за лятото да взимаме лятна количка като правим големи преходи и за следобеден сън на открито? Харесала съм Омния на Чиполино, на вид доста прилича на сегашната и не зная дали ще й е удобна. Вие ползвате ли още колички и какви - старите или нови летни?
Лека вечер!    

# 58
  • Мнения: 804
Peace  Praynig

Скреч, ако корекцията на палтото ще му развали кройката, по-добре го продай и си вземи ново  Wink

Стори ми се, че madchen е с количка Cangaroo Carera, ползвате ли я още? Ние си я ползваме, тези дни се разхождахме с нея, но вече доста добре я изпълва. Та се чудя дали е нужно за лятото да взимаме лятна количка като правим големи преходи и за следобеден сън на открито? Харесала съм Омния на Чиполино, на вид доста прилича на сегашната и не зная дали ще й е удобна. Вие ползвате ли още колички и какви - старите или нови летни?
 


И аз съм много доволна от Cangaroo-то. Високопроходима, лека за размерите си. Миналата зима свеки ни подари една лекичка и Cangaroo-то отгледа още две бебета докато станат стабилни, за да им купят лекички (летни) колички, сега е на път да отгледа и трето  Grinning
Лена отдавна не сме я возили в количка  Thinking Даже като се замисля май само два-три пъти я използвахме за разходка в Света тройца последните няколко месеца. Лена и бездруго вече не спи в количката за жалост, сигурно ще я дадем и тази на най-новото бебе, което чакаме през март  Mr. Green

Лек и успешен ден на всички.  Hug

# 59
  • Мнения: 3 205
Гале, ще стискам всичко.

Дидига, не помня кога возихме Даниел за последен път, но помня последния път, когато се опитахме да го возим  Laughing Двамата с брат си не можаха да се разберат кой ще се вози на отиване и кой на връщане и затова просто прибрахме количката и вървяхме пеш разстояние около 2-3 км. Затова вече ние количка няма да ползваме, аз и без това предпочитам да спят вкъщи следобед или в колата и затова и организацията ни не включва количка за следобеден сън от повече от година. С Иво не ползваме количка откакто е станал на година и половина - трябваше да се научи да ходи до количка, а не в нея  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт